Eiropas čempionāts jauniešiem Ilja Semjonovs Nikita Kuznecovs Maksims Golubovskis Aleksandrs Jazdanovs Klavs Stabulnieks Elizabete Limanovska Arsens Batashevs Rihards Bekasovs Fedor Polyakov Aleksandrs Brikers Pjotrs Kolasa Grigorijs Morozli Madara Golsta Alberts Grivnieks Artis Alainis Mikelis-Emils Mikelsons Nikita Zuj-Zaikovskis Daniils Horobrijs Vladislavs Antonivs Jevgenijs Springis Emils Janis Mierins Jaroslavs Petrovs Mikelis Vingris Agnesa Stepania Ter-Avetisjana Arturs Aizstrauts Ramona Golsta Artjoms Tolmacevs Anna Kazmerika Artjoms Burenkovs Kristaps Zass Arsenijs Savicevs Kristaps Reinis Strods Arina Petrovska Daniels Janovskis Roberts Sevastjanovs Atis Fridensteins-Bridins Georgijs Germanovs Marija Kuznecova Marats Francs Pavels Sokolovskis Andrejs Freibergs Jevgenijs Filipovs Artjoms Vissarionovs Maksims Aminovs Emils Tabors Dmitrijs Stanislavskis Marija Spirkova Vadims Aleidzans Aleksandrs Karasevics Dmitrijs Jonins Ivans Mjatezs Deniss Daleckis Reinis Valdats Henriks Dundurs Rafaels Spiridovskis Alisa Tiselskaja Zoran Kriek Sofija Sergejeva Anna Krista Kipluka Markuss Berzinsh Katrina Telma Ivanova Jekaterina Smirnova Arseniy Derbenev Melanija Luize Jansone Jekaterina Hlopkova Naomi Maklakova Aleksandrs Krasilnikovs Dmitrijs Pogorelovs Daniils Harlamovs Andrejs Feldmanis Markuss Apenitis Ostins Pavlovs Emili Lele Sarlote Ikstena Rinalds Aprups Ilja Kuprijans Testelecs Evelina Tokranova Marija Krasilnikova Romans Tolmacevs Ieva Valeine Matvejs Savkovs Filips Freibergs Nellija Jekabsone Maksims Otrohovs

Eiropas čempionātā trīs Latvijas šahistes iekļūst labāko divdesmitniekā

29.08.2018

Latvijas jaunās šahistes Marija Kuzņecova, Ramona Golsta un Elizabete Limanovska Rīgā notikušajā Eiropas čempionātā jauniešiem iekļuvušas labāko divdesmitniekā savās vecuma grupās, ziņo aģentūra LETA.

Raksti

Svešņikovs un Krauze kļūst par pirmajiem Latvijas čempioniem "Dice Chess"

25.09.2020

Gandrīz visi Latvijas labākie jaunie šahisti atkal pulcējas Kuldīgā

13.09.2020

Jauniešu čempionāta pienesums redzams arī septembrī

10.09.2020

Par Latvijas čempioniem kļūst Zigurds Lanka un Laura Rogule

30.08.2020

Pēc turnīriem Baltijā atjaunojas arī aktivitāte reitingā

22.07.2020

Meškovs uzvar turnīrā Panevēžā, Jazdanovs – trešais

03.07.2020

Sākusies sērijas "Riga Open Rapid" 2020.gada sezona

24.02.2020

Noskaidroti finālisti zēnu U-16 un U-18 čempionātiem

17.02.2020

Rapids ar Širovu pulcē solīdu sastāvu. Labākais šoreiz Kovaļenko

11.01.2020

Petrovskis un Golubovskis kļuvuši par pasaules amatieru čempioniem šahboksā

15.12.2019

Jaunajiem šahistiem Eiropas čempionātā medaļa un neatsverama pieredze

04.12.2019

Divi Latvijas šahisti startēs pasaules čempionātā šahboksā amatieriem

29.11.2019

Noticis pirmais atklātais dzelzceļa nozarē strādājošo čempionāts

04.10.2019

Karstajā Rīgas rapidā labākais izrādās Golubovskis

01.09.2019

Skolu olimpiādes finālā tiekas 255 gudrie prāti un jaunās tehnoloģijas

16.05.2019

"Pullman Riga Old Town Hotel" čempioni – Kretainis un V. Svešņikovs!

04.03.2019

Kovaļenko atgriezies pasaules Top 100 "klasikā"

05.12.2018

Latvijas izlase atgriezusies no savas otrās jauniešu olimpiādes

03.12.2018

Latvijas izlase uzsākusi cīņas pasaules jauniešu U-16 olimpiādē

25.11.2018

"Latvijas dzelzceļa" čempionātā uzvar Dana Reizniece-Ozola

05.10.2018

Eiropas čempionātā trīs Latvijas šahistes iekļūst labāko divdesmitniekā

29.08.2018

Aizvadīts galvaspilsētas čempionāts jaunajiem šahistiem

27.10.2017

FIDE oktobra reitingā priecē jaunie

04.10.2017

Danas Reiznieces-Ozolas kausu Kuldīgā iegūst Pjotrs Koļasa

17.09.2017

Liepājā aizvadīts jau septītais "Baltic Youth Open"

30.06.2017

Latvijas šahistiem vairāki goda pjedestāli Palangā

24.06.2017

Ar trīs čempionātiem sākušās Jūrmalas šaha dienas

26.02.2017

Noslēgušās Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes

28.10.2016

Aizvadīts pirmais Latvijas čempionāts ātrajā šahā jauniešiem

15.07.2016
Statistika
Portreti