SĀKUMS
KALENDĀRS
FEDERĀCIJA
STATISTIKA
REITINGI
GALERIJAS
SPĒLĒTĀJI
PROJEKTI
Eng/Рус
Sākums
>
Spēlētāji
> Daniils Nazarovs
Daniils Nazarovs
1690
01.03.2024
Maksimālais reitings:
1690
(2024-03-01)
Minimālais reitings:
1056
(2019-08-01)
Raksti
Statistika
Galerijas
Portreti
Raksti
Zināmi Latvijas vīriešu čempionāta pirmie 12 pusfinālisti
15.01.2024
Statistika
2022
2020
2018
7.vieta 2022 Latvijas čempionāts Z-12
+
1 .vieta I Tolmacevs Romans 1466 RŠS/Matisone 7 no 9
2 .vieta I Valdats Reinis 1488 RŠS/Paune 7 no 9
3 .vieta I Steiners Emils 1601 Londona/Tamas Fodor 7 no 9
4 .vieta I Krakops Martijs 1253 Tilža/Starostīts 6 no 9
5 .vieta I Jeronovics Toms 1273 RŠS/ Putka 5,5 no 9
6 .vieta I Derbenev Arseniy 1477 RŠS/Ungurs 4 no 9
7 .vieta I Nazarovs Daniils 1245 RŠS/Kažoks 2,5 no 9
8 .vieta I Gaidis Edvards 1190 "Rēzeknes BJSS/Vasilkovs " 2,5 no 9
9 .vieta I Aleksejevs Daniils 1197 Olaine/Dzirkalis 2,5 no 9
10 .vieta II Merzlovs Timurs 1152 Jūrmala 1 no 9
Rādīt vairāk
chess-results.com
5.vieta 2020 Latvijas čempionāts Z-10
+
1 .vieta I Valdats Reinis 1428 RŠS/Paune 7 no 9
2 .vieta II Krakops Martijs Tilža/A.Starostīts 6 no 9 )
3 .vieta I Derbenev Arseniy 1344 RŠS/Ungurs 5 no 9
4 .vieta I Tolmacevs Romans 1153 RŠS/Matisone 4,5 no 9
5 .vieta I Nazarovs Daniils 1056 RŠS/Kažoks 3 no 9
6 .vieta II Jeronovics Toms 1082 RŠS/Putka 3 no 9
7 .vieta I Yovanovich Victor 1148 BJC Daugmale/Ni/V.Sveshnikov 2,5 no 9
8 .vieta II Aleksejevs Daniils 1017 Olaine/Skujiņa/Jesse 2,5 no 9
9 .vieta II Gaidis Edvards Rēzeknes BJSS/Vasiļkovs 2,5 no 9
Rādīt vairāk
chess-results.com
7.vieta 2018 Latvijas čempionāts Z-8
+
1 .vieta II Derbenev Arseniy Rīgas Šaha skola/Ungurs 7,5 no 8
2 .vieta III Tolmacevs Romans Rīgas Šaha skola/Dana Matisone 6 no 8
3 .vieta II Valdats Reinis Rīgas Šaha skola/Āboliņa 5,5 no 8
4 .vieta III Babris Rihards Limbaži 4 no 8 )
5 .vieta III Lapins Rainers Jēkabpils sporta skola/Pušmucāns 4 no 8
6 .vieta III Jeronovics Toms Rīgas Šaha skola/Putka 3 no 8
7 .vieta III Nazarovs Daniils Rīgas Šaha skola/Kažoks 3 no 8
8 .vieta III Daskevics Artjoms Rīgas Šaha skola/Dana Matisone 2,5 no 8 )
9 .vieta III Dombrovskis Eduards Rīga/Kovšuns 0,5 no 8 )
Rādīt vairāk
chess-results.com
61.vieta 2018 Eiropas čempionāts jauniešiem (Z-8)
+
14 .vieta Kuznecova Marija 1138 5,5 no 9 (M-8)
18 .vieta WFM Limanovska Elizabete 2066 5 no 9 ( M-18)
19 .vieta Golsta Ramona 1661 5,5 no 9 (M-16)
26 .vieta Maklakova Naomi 4,5 no 9 (M-8)
29 .vieta Semjonovs Ilja 2242 5,5 no 9 (Z-16)
29 .vieta Derbenev Arseniy 1307 5 no 9 (Z-8)
34 .vieta Kucina Polina 4 no 9 (M-8)
40 .vieta Labecka Maria 3,5 no 9 (M-8)
42 .vieta Germanovs Georgijs 1511 5 no 9 (Z-10)
42 .vieta Kolasa Pjotrs 2001 4,5 no 9 (Z-18)
43 .vieta Springis Jevgenijs 1519 5 no 9 (Z-12)
44 .vieta Jekabsone Nellija 4 no 9 (M-10)
44 .vieta Gansone Aiga 3 no 9 (M-8)
45 .vieta Valdats Reinis 4 no 9 (Z-8)
45 .vieta Stabulnieks Klavs 2136 4 no 9 (Z-18)
46 .vieta Ter-Avetisjana Agnesa Stepania 1299 4,5 no 9 (M-12)
47 .vieta Krasilnikova Marija 1061 4 no 9 (M-10)
47 .vieta Petrovska Arina 1584 4 no 9 (M-16)
47 .vieta Golsta Madara 1861 4 no 9 (M-18)
47 .vieta Biuksane Lelde 2 no 9 } (M-8 )
48 .vieta Mierina Lauma 2 no 9 (M-8)
49 .vieta Smirnova Jekaterina 1399 4,5 no 9 (M-12)
53 .vieta Tolmacevs Romans 4 no 9 (Z-8)
54 .vieta Lapins Rainers 4 no 9 (Z-8)
55 .vieta Polyakov Fedor 2126 4 no 9 (Z-18)
56 .vieta Brikers Aleksandrs 2046 4 no 9 (Z-18)
56 .vieta Jansone Melanija Luize 1083 3,5 no 9 (M-10)
59 .vieta Berzinsh Markuss 5 no 9 (Z-10)
59 .vieta Kuznecovs Nikita 2280 4,5 no 9 (Z-16)
60 .vieta Valeine Ieva 1233 3,5 no 9 (M-10)
61 .vieta Nazarovs Daniils 0 3,5 no 9 (Z-8)
62 .vieta Sergejeva Sofija 1287 3,5 no 9 (M-12)
62 .vieta Yovanovich Victor 3 no 9 } (Z-8 )
63 .vieta Tiselskaja Alisa 1442 2,5 no 9 (M-16)
64 .vieta Batashevs Arsens 2014 3,5 no 9 (Z-18)
65 .vieta Jazdanovs Aleksandrs 2042 4,5 no 9 (Z-16)
66 .vieta Mikelsons Mikelis-Emils 1821 3,5 no 9 (Z-18)
66 .vieta Ivanova Katrina Telma 1313 1,5 no 9 (M-18)
67 .vieta Grivnieks Alberts 1917 3 no 9 (Z-18)
67 .vieta Rasimenoka Marija 2,5 no 9 } (M-10 )
70 .vieta Haustovs Stanislavs 2,5 no 9 } (Z-8 )
70 .vieta Liepina Elza 2 no 9 } (M-10 )
71 .vieta Zuj-Zaikovskis Nikita 1884 3 no 9 (Z-18)
72 .vieta Jeronovics Toms 2,5 no 9 (Z-8)
73 .vieta Tolmacevs Artjoms 1263 4,5 no 9 (Z-10)
74 .vieta Vissarionovs Artjoms 1439 4 no 9 (Z-14)
74 .vieta Sevastjanovs Roberts 1583 4 no 9 (Z-16)
75 .vieta Atvars Rihards 2 no 9 } (Z-8 )
76 .vieta Tokranova Evelina 1280 2,5 no 9 (M-12)
77 .vieta Podolaks Leonids 1,5 no 9 } (Z-8 )
78 .vieta Spirkova Marija 1015 2,5 no 9 (M-12)
80 .vieta Vingris Mikelis 1485 4 no 9 (Z-10)
80 .vieta Mjatezs Ivans 1553 4 no 9 (Z-12)
81 .vieta Freibergs Andrejs 1564 4 no 9 (Z-12)
81 .vieta Kazmerika Anna 1347 3 no 9 (M-14)
84 .vieta Morozli Grigorijs 1820 4 no 9 (Z-16)
84 .vieta Lele Emili 1242 3 no 9 (M-14)
85 .vieta Sokolovskis Pavels 1357 4 no 9 (Z-12)
85 .vieta Bekasovs Rihards 2109 3,5 no 9 (Z-16)
86 .vieta Golubovskis Maksims 1919 3,5 no 9 (Z-16)
87 .vieta Spiridovskis Rafaels 1215 4 no 9 (Z-12)
87 .vieta Petrovs Jaroslavs 1833 3,5 no 9 (Z-16)
88 .vieta Ikstena Sarlote 1122 2,5 no 9 (M-14)
89 .vieta Kipluka Anna Krista 1357 2 no 9 (M-14)
90 .vieta Hlopkova Jekaterina 1243 2 no 9 (M-14)
92 .vieta Savicevs Arsenijs 1362 4 no 9 (Z-10)
92 .vieta Alainis Artis 1780 3,5 no 9 (Z-16)
93 .vieta Aleidzans Vadims 1258 4 no 9 (Z-10)
96 .vieta Tabors Emils 1406 3,5 no 9 (Z-12)
97 .vieta Zass Kristaps 1405 3,5 no 9 (Z-12)
97 .vieta Antonivs Vladislavs 1971 3 no 9 (Z-16)
98 .vieta Aizstrauts Arturs 1701 3 no 9 (Z-16)
99 .vieta Fridensteins-Bridins Atis 1627 3,5 no 9 (Z-14)
100 .vieta Horobrijs Daniils 1899 3,5 no 9 (Z-14)
101 .vieta Dundurs Henriks 1387 3 no 9 (Z-16)
102 .vieta Karasevics Aleksandrs 1393 3,5 no 9 (Z-10)
102 .vieta Janovskis Daniels 1542 3 no 9 (Z-16)
104 .vieta Francs Marats 1385 3,5 no 9 (Z-10)
108 .vieta Testelecs Ilja Kuprijans 1108 3,5 no 9 (Z-10)
108 .vieta Feldmanis Andrejs 1171 2,5 no 9 (Z-16)
110 .vieta Jonins Dmitrijs 1292 3 no 9 (Z-12)
110 .vieta Mierins Emils Janis 1326 3 no 9 (Z-14)
111 .vieta Strods Kristaps Reinis 1479 2 no 9 (Z-16)
112 .vieta Krasilnikovs Aleksandrs 1214 3 no 9 (Z-12)
113 .vieta Stanislavskis Dmitrijs 1297 1 no 9 (Z-16)
114 .vieta Pogorelovs Dmitrijs 3 no 9 (Z-12)
115 .vieta Daleckis Deniss 1331 3 no 9 (Z-12)
115 .vieta Aminovs Maksims 1336 2,5 no 9 (Z-14)
116 .vieta Harlamovs Daniils 1193 3 no 9 (Z-10)
116 .vieta Aprups Rinalds 1174 3 no 9 (Z-12)
117 .vieta Kriek Zoran 1267 2,5 no 9 (Z-12)
118 .vieta Apenitis Markuss 2,5 no 9 (Z-12)
119 .vieta Burenkovs Artjoms 1459 2,5 no 9 (Z-14)
121 .vieta Sergejevs Germans 2,5 no 9 (Z-10)
121 .vieta Otrohovs Maksims 2 no 9 (Z-12)
123 .vieta Savkovs Matvejs 2,5 no 9 (Z-10)
123 .vieta Filipovs Jevgenijs 1477 2 no 9 (Z-14)
124 .vieta Maksimovs Mihails 0,5 no 9 } (Z-12 )
126 .vieta Semjonovs Danila 2,5 no 9 } (Z-10 )
127 .vieta Pavlovs Ostins 1052 2,5 no 9 (Z-10)
128 .vieta Kononovics Dmitrijs 2 no 9 } (Z-10 )
129 .vieta Balcuns Kristaps 2 no 9 } (Z-10 )
130 .vieta Freibergs Filips 1,5 no 9 (Z-10)
Rādīt vairāk
chess-results.com
Galerijas
Portreti
Dzimšanas diena
Aleksejs Tihijs
(šodien 23)
●
Aleksandrs Karasevics
(šodien 15)
●
Vsevolods Semjonovs
(1 diena līdz 24)
Guntars Mierins
(1 diena līdz 23)
Ricards Zarinsh
(2 dienas līdz 24)
Natalia Eremina
(4 dienas līdz 57)
Zinaida Osobskaja
(4 dienas līdz 72)
Egils Vikanis
(4 dienas līdz 69)
Martins Zageris
(6 dienas līdz 35)
Bruno Frolovs
(6 dienas līdz 11)
Romans Sinjavins
(6 dienas līdz 24)
Dmitrijs Pogrebnojs
(7 dienas līdz 45)
Elmārs Berķis
(7 dienas līdz 68)
Aleksandrs Teitelbaums
(8 dienas līdz 37)
Petr Shvab
(8 dienas līdz 16)
Andrejs Pidgora
(9 dienas līdz 18)
Jurijs Mihailovs
(9 dienas līdz 35)
Romans Tolmacevs
(9 dienas līdz 13)
Jekaterina Panzhina
(9 dienas līdz 34)
Igors Parhomenko
(9 dienas līdz 15)
Mihail Gutmans
(10 dienas līdz 36)
Janis Lelis
(10 dienas līdz 77)
Davids Savruckis
(10 dienas līdz 23)
Rādīt vairāk
Kalendārs
Tukuma novada atklātais čempionāts 2024, I posms
17.03.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, III posms
19.03.2024
Šaha Ceturtdiena 2024, X posms
21.03.2024
Latgales Jauniešu šaha līgas VI sezona, 3.posms
22.03.2024
Latvijas 2024.gada vīriešu čempionāta Latgales reģionālā atlase
23.03.2024 - 24.03.2024
Cerību kausa 2024 pusfināls
23.03.2024 - 24.03.2024
ICCF lielmeistara Maigoņa Avotiņa piemiņas turnīrs 2024
23.03.2024
Saulkrastu 2024. gada čempionāts, veltīts Latvijas meistaram Jānim Kļaviņam
23.03.2024
Dobeles novada 2024.gada atklātais čempionāts šahā
23.03.2024
2. Latvijas čempionāts šahā cīkstoņiem
24.03.2024
Latvijas 2024. gada vīriešu čempionāta pusfināls
28.03.2024 - 01.04.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne-2024", 3.posms
30.03.2024
Cerību kausa 2024 fināls
06.04.2024 - 07.04.2024
Šaha pavasaris Ķekavas novadā 2024, I posms
06.04.2024
Spēlē dāmas 2024 Olainē
06.04.2024
Tukuma novada atklātais čempionāts 2024, II posms
07.04.2024
Garkalnes atklātais čempionāts, 2. posms
07.04.2024
Lielmeistara Jāņa Klovāna 13. piemiņas kauss
09.04.2024
Latvijas 2024. gada senioru čempionāts
13.04.2024 - 14.04.2024
"Dice Chess Lazy Queen"
13.04.2024
Pirmas atklātais CHESSTON rapida turnīrs "Šahatons 2024"
13.04.2024
Alekseja Širova 7.kausa izcīņa
17.04.2024 - 19.04.2024
LSSO Latgales reģiona fināls Rēzeknē
19.04.2024
Lielmeistara Jevgēņija Svešņikova piemiņas turnīrs 2024
20.04.2024 - 21.04.2024
Šaha pavasaris Ķekavas novadā 2024, II posms
20.04.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, IV posms
23.04.2024
Albānija: Pasaules čempionāts rapidā un blicā kadetiem (U-8–U-12) 2024
26.04.2024 - 28.04.2024
Latvijas 2024. gada amatieru čempionāts
27.04.2024 - 04.05.2024
Latvijas 2024. gada sieviešu čempionāts
27.04.2024 - 04.05.2024
Latvijas 2024. gada vīriešu čempionāta fināls
27.04.2024 - 04.05.2024
Šaha pavasaris Ķekavas novadā 2024, III posms
27.04.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne 2024", 4.posms
27.04.2024
Tukuma novada atklātais čempionāts 2024, III posms
05.05.2024
Olaines Šaha pavasaris bērniem 2024
11.05.2024
Rēzeknes atklātais senioru čempionāts 2024
12.05.2024
Olaines Šaha pavasaris 2024
12.05.2024
Latvijas 2024. gada Skolu šaha olimpiādes fināls
15.05.2024
Jauno šahistu festivāls "Jēkabpils pavasaris 2024"
18.05.2024 - 19.05.2024
Latvijas 2024. gada komandu čempionāta 1. posms
18.05.2024 - 19.05.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, V posms
21.05.2024
Spring 960 Fisher chess rapid
25.05.2024
Rīgas Šaha Open 2024
31.05.2024 - 05.06.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne 2024", 5.posms
01.06.2024
Dobeles ceriņu šaha turnīrs 2024
08.06.2024
Trenera Fēliksa Circeņa piemiņai 2024
08.06.2024
Skolotāja Ulda Deisona 6. piemiņas turnīrs (ar ielūgumiem)
09.06.2024
Nacionālo bruņoto spēku čempionāts 2024
13.06.2024
3. starptautiskais šaha festivāls "Cēsis"
15.06.2024 - 21.06.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne 2024", 6.posms
15.06.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VI posms
18.06.2024
Latvijas 2024. gada atklātais čempionāts blicā Mežezerā
30.06.2024 - 30.06.2024
Latvijas 2024. gada junioru (U-20) čempionāts
01.07.2024 - 07.07.2024
Dobeles šaha vasara 2024
13.07.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VII posms
23.07.2024
Latvijas 2024. gada atklātais čempionāts rapidā
27.07.2024 - 28.07.2024
Pasaules čempionāts šaha problēmu risināšanā Jūrmalā
27.07.2024 - 03.08.2024
Rīgas 2024. gada atklātais čempionāts ātrajā šahā
04.08.2024
13. starptautiskais šaha festivāls "RTU Open"
05.08.2024 - 11.08.2024
Rīgas 2024.gada atklātās jaunatnes meistarsacīkstes šahā
17.08.2024 - 18.08.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VIII posms
20.08.2024
Olaines novada atklātais ātrā šaha čempionāts 2024, III posms
07.09.2024
Kultūras sezonas atklāšanas festivāls Dobelē 2024
07.09.2024
XII Salaspils novada atklātais ātrā šaha čempionāts
15.09.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, IX posms
17.09.2024
Rīgas kauss 2024
20.09.2024 - 25.09.2024
13. Siguldas novada atklātais čempionāts ātrajā šahā
28.09.2024 - 29.09.2024
Mildas Laubertes piemiņai veltītais 8. starptautiskais šaha turnīrs
29.09.2024
Āboldienas šaha turnīrs 2024
05.10.2024
Olaines novada atklātais ātrā šaha čempionāts 2024, IV posms
12.10.2024
Garkalnes atklātais čempionāts, 3. posms
13.10.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, X posms
22.10.2024
Latvijas 2024. gada jauniešu čempionāts blicā
01.11.2024
Latvijas 2024. gada jauniešu čempionāts rapidā
02.11.2024
Ikara Šaha turnīrs 2024
09.11.2024
Starptautiskais šaha turnīrs "Latvijai 106"
14.11.2024 - 18.11.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, XI posms
19.11.2024
Olaines Šaha rudens 2024 bērniem
23.11.2024
Olaines Šaha rudens 2024
24.11.2024
Latvijas 2024. gada komandu čempionāts rapidā
07.12.2024
Latvijas 2024. gada komandu čempionāts blicā
08.12.2024
"Riga Christmas Chess Festival 2024"
09.12.2024 - 15.12.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, XII posms
17.12.2024
Rādīt vairāk
Lasītākie raksti
Sākušās jauniešu šaha kaislības
Mūžībā devies FIDE meistars Vitālijs Ļevčenkovs
165 zēni bezkompromisa cīņās noskaidrojuši finālistus
Stājas spēkā jauni sporta klašu un titulu iegūšanas noteikumi
Latvijas Šaha federācijas darbības pārskats par 2023.gadu
Populārākās birkas
Latvijas čempionāts
,
Latvijas čempionāts jauniešiem
,
reitings
,
Kurzemes atlase
,
Vidzemes atlase
,
Pullman
,
RŠF
,
Garkalne
,
Zemgales atlase
,
Olaine