Eiropas čempionātā trīs Latvijas šahistes iekļūst labāko divdesmitniekā

29.08.2018
Eiropas čempionāts jauniešiem Ilja Semjonovs Nikita Kuznecovs Klavs Stabulnieks Rihards Bekasovs Aleksandrs Jazdanovs Pjotrs Kolasa Elizabete Limanovska Fedor Polyakov Maksims Golubovskis Aleksandrs Brikers Alberts Grivnieks Vladislavs Antonivs Arsens Batashevs Jaroslavs Petrovs Daniils Horobrijs Madara Golsta Nikita Zuj-Zaikovskis Grigorijs Morozli Arturs Aizstrauts Artis Alainis Roberts Sevastjanovs Mikelis-Emils Mikelsons Ramona Golsta Arina Petrovska Jevgenijs Springis Atis Fridensteins-Bridins Artjoms Vissarionovs Andrejs Freibergs Jevgenijs Filipovs Georgijs Germanovs Ivans Mjatezs Kristaps Zass Artjoms Burenkovs Emils Janis Mierins Daniels Janovskis Kristaps Reinis Strods Emils Tabors Agnesa Stepania Ter-Avetisjana Pavels Sokolovskis Alisa Tiselskaja Arsenijs Savicevs Artjoms Tolmacevs Henriks Dundurs Aleksandrs Karasevics Markuss Berzinsh Jekaterina Smirnova Mikelis Vingris Rafaels Spiridovskis Sofija Sergejeva Anna Kazmerika Marats Francs Katrina Telma Ivanova Deniss Daleckis Vadims Aleidzans Anna Krista Kipluka Zoran Kriek Maksims Aminovs Dmitrijs Pogorelovs Jekaterina Hlopkova Emili Lele Andrejs Feldmanis Dmitrijs Jonins Evelina Tokranova Markuss Apenitis Marija Kuznecova Dmitrijs Stanislavskis Aleksandrs Krasilnikovs Daniils Harlamovs Arseniy Derbenev Rinalds Aprups Nellija Jekabsone Ieva Valeine Sarlote Ikstena Matvejs Savkovs Reinis Valdats Ilja Kuprijans Testelecs Melanija Luize Jansone Filips Freibergs Naomi Maklakova Marija Krasilnikova Ostins Pavlovs Maksims Otrohovs Marija Spirkova Romans Tolmacevs
Ramona Golsta izcīnīja četras uzvaras pēc kārtas. Foto - LETA.

Latvijas jaunās šahistes Marija Kuzņecova, Ramona Golsta un Elizabete Limanovska Rīgā notikušajā Eiropas čempionātā jauniešiem iekļuvušas labāko divdesmitniekā savās vecuma grupās, ziņo aģentūra LETA.

Meitenēm vecuma grupa līdz astoņiem gadiem Kuzņecova, kura turnīrā bija izlikta ar 11.numuru, pēdējā, devītajā, kārtā piekāpās sacensību trešajam numuram Anastasijai Hnatišinai no Ukrainas. Kuzņecova kopvērtējumā tika pie 5,5 no maksimāli iespējamiem 9 punktiem, kas viņai deva 14.vietu – labāko rezultātu no pašmāju šahistiem.

Teicami turnīru meiteņu U-16 grupā noslēdza ar 53.numuru izliktā Ramona Golsta, kura izcīnīja četras uzvaras pēc kārtas, kas beigās ļāva viņai ieņemt 19.vietu. Trešdien Latvijas šahiste ar melnajām figūrām pārspēja ar 23.numuru izlikto Slovākijas pārstāvi Andreu Slabu. R.Golstai izcili aizvadīts turnīrs un arī lielisks reitinga pieaugums – +129 punkti.

Tikmēr Elizabete Limanovska meiteņu U-18 grupā trešdien pārspēja Polijas šahisti Annu Pšepjoru, un kopvērtējumā ieņēma 18.vietu. Viņa turnīrā tā arī nevienu partiju nenoslēdza neizšķirti – piecas uzvaras un četri zaudējumi. Limanovska turnīrā cerēja uz ko vairāk, taču sasniegtais rezultāts arī ir cienījams.

Labu sniegumu turnīra noslēdzošajās partijās uzrādīja arī Latvijas U-16 čempions Iļja Semjonovs, kurš guva trīs uzvaras pēc kārtas. Tas viņam kopvērtējumā ļāva ieņemt 29.vietu.

Vairāki Latvijas šahisti čempionātā ļoti ievērojami pacēla savu reitingu. Jevgēņijam Springim O-12 grupā + 146 punkti, Roberts Sevastjanovs Open U-16 grupā savu reitingu pacēla par 131 punktu, bet Artjoms Vissarionovs Open U-14 grupā – arī par 131 punktu. Jau pieminētajai R.Golstai +129 punkti, bet Rafaelam Spiridovskim O-12 grupā +124 punkti pie reitinga.

Čempionātā vislabākos rezultātus uzrādīja Krievija, kurai bija arī vislielākā delegācija. Krievijas jaunie šahisti izcīnīja septiņas zelta, sešas sudraba un trīs bronzas medaļas. Azerbaidžānas pārstāvjiem divas zelta medaļas, kamēr Baltkrievijai tika viena zelta, viena sudraba un trīs bronzas medaļas.

Visi rezultāti, dalībnieki, grupas un ieņemtās vietas apskatāmas šeit.

Eiropas jauniešu čempionāts norisinājās izstāžu centrā "Ķīpsala", šahistiem aizvadot deviņas kārtas. Čempionātā startēja vairāk nekā 1000 dalībnieki no 47 valstīm. Latviju šajās sacensībās pārstāvēja vairāk nekā 100 jauno censoņu.

Baltijas valstīs šāds turnīrs iepriekšējo reizi notika vien 1997.gadā, kad jaunos šahistus uzņēma Igaunijas galvaspilsēta Tallina. Pērn Rīgā norisinājās Eiropas čempionāts sievietēm.

 

Latvijas šahistu ieņemtās vietās:
(vieta, uzvārds, vārds, reitings, punkti, grupa)
14.vieta Kuznecova Marija 1138 5,5 no 9 M-8
18.vieta WFM Limanovska Elizabete 2066 5 no 9 M-18
19.vieta Golsta Ramona 1661 5,5 no 9 M-16
26.vieta Maklakova Naomi 4,5 no 9 M-8
29.vieta Semjonovs Ilja 2242 5,5 no 9 Z-16
29.vieta Derbenev Arseniy 1307 5 no 9 Z-8
34.vieta Kucina Polina 4 no 9 M-8
40.vieta Labecka Maria 3,5 no 9 M-8
42.vieta Germanovs Georgijs 1511 5 no 9 Z-10
42.vieta Kolasa Pjotrs 2001 4,5 no 9 Z-18
43.vieta Springis Jevgenijs 1519 5 no 9 Z-12
44.vieta Jekabsone Nellija 4 no 9 M-10
44.vieta Gansone Aiga 3 no 9 M-8
45.vieta Valdats Reinis 4 no 9 Z-8
45.vieta Stabulnieks Klavs 2136 4 no 9 Z-18
46.vieta Ter-Avetisjana Agnesa Stepania 1299 4,5 no 9 M-12
47.vieta Krasilnikova Marija 1061 4 no 9 M-10
47.vieta Petrovska Arina 1584 4 no 9 M-16
47.vieta Golsta Madara 1861 4 no 9 M-18
47.vieta Biuksane Lelde 2 no 9 M-8
48.vieta Mierina Lauma 2 no 9 M-8
49.vieta Smirnova Jekaterina 1399 4,5 no 9 M-12
53.vieta Tolmacevs Romans 4 no 9 Z-8
54.vieta Lapins Rainers 4 no 9 Z-8
55.vieta Polyakov Fedor 2126 4 no 9 Z-18
56.vieta Brikers Aleksandrs 2046 4 no 9 Z-18
56.vieta Jansone Melanija Luize 1083 3,5 no 9 M-10
59.vieta Berzinsh Markuss 5 no 9 Z-10
59.vieta Kuznecovs Nikita 2280 4,5 no 9 Z-16
60.vieta Valeine Ieva 1233 3,5 no 9 M-10
61.vieta Nazarovs Daniils 0 3,5 no 9 Z-8
62.vieta Sergejeva Sofija 1287 3,5 no 9 M-12
62.vieta Yovanovich Victor 3 no 9 Z-8
63.vieta Tiselskaja Alisa 1442 2,5 no 9 M-16
64.vieta Batashevs Arsens 2014 3,5 no 9 Z-18
65.vieta Jazdanovs Aleksandrs 2042 4,5 no 9 Z-16
66.vieta Mikelsons Mikelis-Emils 1821 3,5 no 9 Z-18
66.vieta Ivanova Katrina Telma 1313 1,5 no 9 M-18
67.vieta Grivnieks Alberts 1917 3 no 9 Z-18
67.vieta Rasimenoka Marija 2,5 no 9 M-10
70.vieta Haustovs Stanislavs 2,5 no 9 Z-8
70.vieta Liepina Elza 2 no 9 M-10
71.vieta Zuj-Zaikovskis Nikita 1884 3 no 9 Z-18
72.vieta Jeronovics Toms 2,5 no 9 Z-8
73.vieta Tolmacevs Artjoms 1263 4,5 no 9 Z-10
74.vieta Vissarionovs Artjoms 1439 4 no 9 Z-14
74.vieta Sevastjanovs Roberts 1583 4 no 9 Z-16
75.vieta Atvars Rihards 2 no 9 Z-8
76.vieta Tokranova Evelina 1280 2,5 no 9 M-12
77.vieta Podolaks Leonids 1,5 no 9 Z-8
78.vieta Spirkova Marija 1015 2,5 no 9 M-12
80.vieta Vingris Mikelis 1485 4 no 9 Z-10
80.vieta Mjatezs Ivans 1553 4 no 9 Z-12
81.vieta Freibergs Andrejs 1564 4 no 9 Z-12
81.vieta Kazmerika Anna 1347 3 no 9 M-14
84.vieta Morozli Grigorijs 1820 4 no 9 Z-16
84.vieta Lele Emili 1242 3 no 9 M-14
85.vieta Sokolovskis Pavels 1357 4 no 9 Z-12
85.vieta Bekasovs Rihards 2109 3,5 no 9 Z-16
86.vieta Golubovskis Maksims 1919 3,5 no 9 Z-16
87.vieta Spiridovskis Rafaels 1215 4 no 9 Z-12
87.vieta Petrovs Jaroslavs 1833 3,5 no 9 Z-16
88.vieta Ikstena Sarlote 1122 2,5 no 9 M-14
89.vieta Kipluka Anna Krista 1357 2 no 9 M-14
90.vieta Hlopkova Jekaterina 1243 2 no 9 M-14
92.vieta Savicevs Arsenijs 1362 4 no 9 Z-10
92.vieta Alainis Artis 1780 3,5 no 9 Z-16
93.vieta Aleidzans Vadims 1258 4 no 9 Z-10
96.vieta Tabors Emils 1406 3,5 no 9 Z-12
97.vieta Zass Kristaps 1405 3,5 no 9 Z-12
97.vieta Antonivs Vladislavs 1971 3 no 9 Z-16
98.vieta Aizstrauts Arturs 1701 3 no 9 Z-16
99.vieta Fridensteins-Bridins Atis 1627 3,5 no 9 Z-14
100.vieta Horobrijs Daniils 1899 3,5 no 9 Z-14
101.vieta Dundurs Henriks 1387 3 no 9 Z-16
102.vieta Karasevics Aleksandrs 1393 3,5 no 9 Z-10
102.vieta Janovskis Daniels 1542 3 no 9 Z-16
104.vieta Francs Marats 1385 3,5 no 9 Z-10
108.vieta Testelecs Ilja Kuprijans 1108 3,5 no 9 Z-10
108.vieta Feldmanis Andrejs 1171 2,5 no 9 Z-16
110.vieta Jonins Dmitrijs 1292 3 no 9 Z-12
110.vieta Mierins Emils Janis 1326 3 no 9 Z-14
111.vieta Strods Kristaps Reinis 1479 2 no 9 Z-16
112.vieta Krasilnikovs Aleksandrs 1214 3 no 9 Z-12
113.vieta Stanislavskis Dmitrijs 1297 1 no 9 Z-16
114.vieta Pogorelovs Dmitrijs 3 no 9 Z-12
115.vieta Daleckis Deniss 1331 3 no 9 Z-12
115.vieta Aminovs Maksims 1336 2,5 no 9 Z-14
116.vieta Harlamovs Daniils 1193 3 no 9 Z-10
116.vieta Aprups Rinalds 1174 3 no 9 Z-12
117.vieta Kriek Zoran 1267 2,5 no 9 Z-12
118.vieta Apenitis Markuss 2,5 no 9 Z-12
119.vieta Burenkovs Artjoms 1459 2,5 no 9 Z-14
121.vieta Sergejevs Germans 2,5 no 9 Z-10
121.vieta Otrohovs Maksims 2 no 9 Z-12
123.vieta Savkovs Matvejs 2,5 no 9 Z-10
123.vieta Filipovs Jevgenijs 1477 2 no 9 Z-14
124.vieta Maksimovs Mihails 0,5 no 9 Z-12
126.vieta Semjonovs Danila 2,5 no 9 Z-10
127.vieta Pavlovs Ostins 1052 2,5 no 9 Z-10
128.vieta Kononovics Dmitrijs 2 no 9 Z-10
129.vieta Balcuns Kristaps 2 no 9 Z-10
130.vieta Freibergs Filips 1,5 no 9 Z-10

Latvijas šahistu iegūtie punkti
(punkti, uzvārds, vārds, reitings, vieta, grupa)
5,5 punkti, Kuznecova Marija  1138 14.vieta M-8
5,5 punkti, Golsta Ramona  1661 19.vieta M-16
5,5 punkti, Semjonovs Ilja  2242 29.vieta Z-16
5 punkti, WFM Limanovska Elizabete  2066 18.vieta M-18
5 punkti, Derbenev Arseniy  1307 29.vieta Z-8
5 punkti, Germanovs Georgijs  1511 42.vieta Z-10
5 punkti, Springis Jevgenijs  1519 43.vieta Z-12
5 punkti, Berzinsh Markuss  0 59.vieta Z-10
4,5 punkti, Maklakova Naomi  0 26.vieta M-8
4,5 punkti, Kolasa Pjotrs  2001 42.vieta Z-18
4,5 punkti, Ter-Avetisjana Agnesa Stepania  1299 46.vieta M-12
4,5 punkti, Smirnova Jekaterina  1399 49.vieta M-12
4,5 punkti, Kuznecovs Nikita  2280 59.vieta Z-16
4,5 punkti, Jazdanovs Aleksandrs  2042 65.vieta Z-16
4,5 punkti, Tolmacevs Artjoms  1263 73.vieta Z-10
4 punkti, Kucina Polina  0 34.vieta M-8
4 punkti, Jekabsone Nellija  0 44.vieta M-10
4 punkti, Valdats Reinis  0 45.vieta Z-8
4 punkti, Stabulnieks Klavs  2136 45.vieta Z-18
4 punkti, Krasilnikova Marija  1061 47.vieta M-10
4 punkti, Petrovska Arina  1584 47.vieta M-16
4 punkti, Golsta Madara  1861 47.vieta M-18
4 punkti, Tolmacevs Romans  0 53.vieta Z-8
4 punkti, Lapins Rainers  0 54.vieta Z-8
4 punkti, Polyakov Fedor  2126 55.vieta Z-18
4 punkti, Brikers Aleksandrs  2046 56.vieta Z-18
4 punkti, Vissarionovs Artjoms  1439 74.vieta Z-14
4 punkti, Sevastjanovs Roberts  1583 74.vieta Z-16
4 punkti, Vingris Mikelis  1485 80.vieta Z-10
4 punkti, Mjatezs Ivans  1553 80.vieta Z-12
4 punkti, Freibergs Andrejs  1564 81.vieta Z-12
4 punkti, Morozli Grigorijs  1820 84.vieta Z-16
4 punkti, Sokolovskis Pavels  1357 85.vieta Z-12
4 punkti, Spiridovskis Rafaels  1215 87.vieta Z-12
4 punkti, Savicevs Arsenijs  1362 92.vieta Z-10
4 punkti, Aleidzans Vadims  1258 93.vieta Z-10
3,5 punkti, Labecka Maria  0 40.vieta M-8
3,5 punkti, Jansone Melanija Luize  1083 56.vieta M-10
3,5 punkti, Valeine Ieva  1233 60.vieta M-10
3,5 punkti, Nazarovs Daniils  0 61.vieta Z-8
3,5 punkti, Sergejeva Sofija  1287 62.vieta M-12
3,5 punkti, Batashevs Arsens  2014 64.vieta Z-18
3,5 punkti, Mikelsons Mikelis-Emils  1821 66.vieta Z-18
3,5 punkti, Bekasovs Rihards  2109 85.vieta Z-16
3,5 punkti, Golubovskis Maksims  1919 86.vieta Z-16
3,5 punkti, Petrovs Jaroslavs  1833 87.vieta Z-16
3,5 punkti, Alainis Artis  1780 92.vieta Z-16
3,5 punkti, Tabors Emils  1406 96.vieta Z-12
3,5 punkti, Zass Kristaps  1405 97.vieta Z-12
3,5 punkti, Fridensteins-Bridins Atis  1627 99.vieta Z-14
3,5 punkti, Horobrijs Daniils  1899 100.vieta Z-14
3,5 punkti, Karasevics Aleksandrs  1393 102.vieta Z-10
3,5 punkti, Francs Marats  1385 104.vieta Z-10
3,5 punkti, Testelecs Ilja  Kuprijans  1108 108.vieta Z-10
3 punkti, Gansone Aiga  0 44.vieta M-8
3 punkti, Yovanovich Victor  0 62.vieta Z-8
3 punkti, Grivnieks Alberts  1917 67.vieta Z-18
3 punkti, Zuj-Zaikovskis Nikita  1884 71.vieta Z-18
3 punkti, Kazmerika Anna  1347 81.vieta M-14
3 punkti, Lele Emili  1242 84.vieta M-14
3 punkti, Antonivs Vladislavs  1971 97.vieta Z-16
3 punkti, Aizstrauts Arturs  1701 98.vieta Z-16
3 punkti, Dundurs Henriks  1387 101.vieta Z-16
3 punkti, Janovskis Daniels  1542 102.vieta Z-16
3 punkti, Jonins Dmitrijs  1292 110.vieta Z-12
3 punkti, Mierins Emils Janis  1326 110.vieta Z-14
3 punkti, Krasilnikovs Aleksandrs  1214 112.vieta Z-12
3 punkti, Pogorelovs Dmitrijs  0 114.vieta Z-12
3 punkti, Daleckis Deniss  1331 115.vieta Z-12
3 punkti, Harlamovs Daniils  1193 116.vieta Z-10
3 punkti, Aprups Rinalds  1174 116.vieta Z-12
2,5 punkti, Tiselskaja Alisa  1442 63.vieta M-16
2,5 punkti, Rasimenoka Marija  0 67.vieta M-10
2,5 punkti, Haustovs Stanislavs  0 70.vieta Z-8
2,5 punkti, Jeronovics Toms  0 72.vieta Z-8
2,5 punkti, Tokranova Evelina  1280 76.vieta M-12
2,5 punkti, Spirkova Marija  1015 78.vieta M-12
2,5 punkti, Ikstena Sarlote  1122 88.vieta M-14
2,5 punkti, Feldmanis Andrejs  1171 108.vieta Z-16
2,5 punkti, Aminovs Maksims  1336 115.vieta Z-14
2,5 punkti, Kriek Zoran  1267 117.vieta Z-12
2,5 punkti, Apenitis Markuss  0 118.vieta Z-12
2,5 punkti, Burenkovs Artjoms  1459 119.vieta Z-14
2,5 punkti, Sergejevs Germans  0 121.vieta Z-10
2,5 punkti, Savkovs Matvejs  0 123.vieta Z-10
2,5 punkti, Semjonovs Danila  0 126.vieta Z-10
2,5 punkti, Pavlovs Ostins  1052 127.vieta Z-10
2 punkti, Biuksane Lelde  0 47.vieta M-8
2 punkti, Mierina Lauma  0 48.vieta M-8
2 punkti, Liepina Elza  0 70.vieta M-10
2 punkti, Atvars Rihards  0 75.vieta Z-8
2 punkti, Kipluka Anna Krista  1357 89.vieta M-14
2 punkti, Hlopkova Jekaterina  1243 90.vieta M-14
2 punkti, Strods Kristaps Reinis  1479 111.vieta Z-16
2 punkti, Otrohovs Maksims  0 121.vieta Z-12
2 punkti, Filipovs Jevgenijs  1477 123.vieta Z-14
2 punkti, Kononovics Dmitrijs  0 128.vieta Z-10
2 punkti, Balcuns Kristaps  0 129.vieta Z-10
1,5 punkti, Ivanova Katrina Telma  1313 66.vieta M-18
1,5 punkti, Podolaks Leonids  0 77.vieta Z-8
1,5 punkti, Freibergs Filips  0 130.vieta Z-10
1 punkti, Stanislavskis Dmitrijs  1297 113.vieta Z-16
0,5 punkti, Maksimovs Mihails  0 124.vieta Z-12

Latvijas šahistu reitinga izmaiņas:
(reitinga izmaiņa, uzvārds, vārds, reitings, punkti, grupa)

146 Springis Jevgenijs  1519 5 no 9 Z-12 43.vieta
131,2 Vissarionovs Artjoms  1439 4 no 9 Z-14 74.vieta
131,2 Sevastjanovs Roberts  1583 4 no 9 Z-16 74.vieta
129,2 Golsta Ramona  1661 5,5 no 9 M-16 19.vieta
124 Spiridovskis Rafaels  1215 4 no 9 Z-12 87.vieta
95,6 Sokolovskis Pavels  1357 4 no 9 Z-12 85.vieta
77,2 Petrovs Jaroslavs  1833 3,5 no 9 Z-16 87.vieta
70,8 Kolasa Pjotrs  2001 4,5 no 9 Z-18 42.vieta
68,4 Golubovskis Maksims  1919 3,5 no 9 Z-16 86.vieta
61,6 Fridensteins-Bridins Atis  1627 3,5 no 9 Z-14 99.vieta
58,8 Tabors Emils  1406 3,5 no 9 Z-12 96.vieta
56 Sergejeva Sofija  1287 3,5 no 9 M-12 62.vieta
53,2 Aleidzans Vadims  1258 4 no 9 Z-10 93.vieta
52,4 Aizstrauts Arturs  1701 3 no 9 Z-16 98.vieta
51,2 Stabulnieks Klavs  2136 4 no 9 Z-18 45.vieta
50,4 Mierins Emils Janis  1326 3 no 9 Z-14 110.vieta
48 Grivnieks Alberts  1917 3 no 9 Z-18 67.vieta
46,4 Tolmacevs Artjoms  1263 4,5 no 9 Z-10 73.vieta
44,8 Petrovska Arina  1584 4 no 9 M-16 47.vieta
43,6 Ter-Avetisjana Agnesa Stepania  1299 4,5 no 9 M-12 46.vieta
42 Germanovs Georgijs  1511 5 no 9 Z-10 42.vieta
39,2 Lele Emili  1242 3 no 9 M-14 84.vieta
32 Ikstena Sarlote  1122 2,5 no 9 M-14 88.vieta
31,2 Zass Kristaps  1405 3,5 no 9 Z-12 97.vieta
29,6 Krasilnikovs Aleksandrs  1214 3 no 9 Z-12 112.vieta
27,2 Spirkova Marija  1015 2,5 no 9 M-12 78.vieta
22,8 Kriek Zoran  1267 2,5 no 9 Z-12 117.vieta
19,6 Janovskis Daniels  1542 3 no 9 Z-16 102.vieta
18,8 Feldmanis Andrejs  1171 2,5 no 9 Z-16 108.vieta
18 Harlamovs Daniils  1193 3 no 9 Z-10 116.vieta
15,6 Golsta Madara  1861 4 no 9 M-18 47.vieta
14,4 Kuznecova Marija  1138 5,5 no 9 M-8 14.vieta
13,6 Ivanova Katrina Telma  1313 1,5 no 9 M-18 66.vieta
10,8 Dundurs Henriks  1387 3 no 9 Z-16 101.vieta
10,4 Mikelsons Mikelis-Emils  1821 3,5 no 9 Z-18 66.vieta
8,4 Testelecs Ilja  Kuprijans  1108 3,5 no 9 Z-10 108.vieta
4,4 Jansone Melanija Luize  1083 3,5 no 9 M-10 56.vieta
3,2 Aprups Rinalds  1174 3 no 9 Z-12 116.vieta
2 Krasilnikova Marija  1061 4 no 9 M-10 47.vieta
1,6 WFM Limanovska Elizabete  2066 5 no 9 M-18 18.vieta
0 Strods Kristaps Reinis  1479 2 no 9 Z-16 111.vieta
-1,2 Kipluka Anna Krista  1357 2 no 9 M-14 89.vieta
-2,4 Tiselskaja Alisa  1442 2,5 no 9 M-16 63.vieta
-3,2 Savicevs Arsenijs  1362 4 no 9 Z-10 92.vieta
-3,2 Alainis Artis  1780 3,5 no 9 Z-16 92.vieta
-4,4 Bekasovs Rihards  2109 3,5 no 9 Z-16 85.vieta
-4,4 Burenkovs Artjoms  1459 2,5 no 9 Z-14 119.vieta
-8 Mjatezs Ivans  1553 4 no 9 Z-12 80.vieta
-8 Aminovs Maksims  1336 2,5 no 9 Z-14 115.vieta
-10,4 Brikers Aleksandrs  2046 4 no 9 Z-18 56.vieta
-14,8 Semjonovs Ilja  2242 5,5 no 9 Z-16 29.vieta
-15,2 Morozli Grigorijs  1820 4 no 9 Z-16 84.vieta
-16 Karasevics Aleksandrs  1393 3,5 no 9 Z-10 102.vieta
-16 Kazmerika Anna  1347 3 no 9 M-14 81.vieta
-19,6 Daleckis Deniss  1331 3 no 9 Z-12 115.vieta
-22,8 Tokranova Evelina  1280 2,5 no 9 M-12 76.vieta
-23,6 Pavlovs Ostins  1052 2,5 no 9 Z-10 127.vieta
-26,8 Zuj-Zaikovskis Nikita  1884 3 no 9 Z-18 71.vieta
-28 Polyakov Fedor  2126 4 no 9 Z-18 55.vieta
-28,8 Derbenev Arseniy  1307 5 no 9 Z-8 29.vieta
-32,8 Jonins Dmitrijs  1292 3 no 9 Z-12 110.vieta
-40,8 Jazdanovs Aleksandrs  2042 4,5 no 9 Z-16 65.vieta
-42 Filipovs Jevgenijs  1477 2 no 9 Z-14 123.vieta
-44,4 Freibergs Andrejs  1564 4 no 9 Z-12 81.vieta
-46 Smirnova Jekaterina  1399 4,5 no 9 M-12 49.vieta
-46,8 Batashevs Arsens  2014 3,5 no 9 Z-18 64.vieta
-50 Hlopkova Jekaterina  1243 2 no 9 M-14 90.vieta
-56,8 Francs Marats  1385 3,5 no 9 Z-10 104.vieta
-60 Stanislavskis Dmitrijs  1297 1 no 9 Z-16 113.vieta
-62,4 Horobrijs Daniils  1899 3,5 no 9 Z-14 100.vieta
-65,6 Antonivs Vladislavs  1971 3 no 9 Z-16 97.vieta
-77,6 Valeine Ieva  1233 3,5 no 9 M-10 60.vieta
-78,8 Vingris Mikelis  1485 4 no 9 Z-10 80.vieta
-79,6 Kuznecovs Nikita  2280 4,5 no 9 Z-16 59.vieta

Marija Kuzņecova.
Elizabete Limanovska.
Latvijas šahistu ieņemtās vietas Eiropas čempionātos.