festivāls Cēsis

Raksti:

Klasikas turnīrā šaha festivālā Cēsis uzvar ārvalstu spēlētāji

21.06.2024

Šaha festivāla Cēsis SIGNET BANK klasikas turnīrs ir noslēdzies ar ārvalstu spēlētāju uzvarām. Turnīrs pulcēja spēcīgu spēlētāju sastāvu no 14 valstu federācijām, kopā 81 spēlētājs, no kuriem astoņi bija lielmeistari, informē portāls TVNET.

Šaha festivāla Cēsis divcīņas turnīra goda pjedestālu ieņem Latvijas lielmeistari

18.06.2024

Pagājušajā nedēļas nogalē šaha festivālā Cēsis tika izspēlēta "Draugiem Group" ātrā šaha un ātrspēles divcīņa. Pasākuma teltīs Maija parkā uz ātro šahu pulcējās 134, bet uz blicu 130 dalībnieki no desmit valstīm, informē portāls TVNET.

Nedēļa līdz 3. šaha festivālam "Cēsis"

07.06.2024

Pēc nedēļas – sestdien, 15.jūnijā, sāksies 3. starptautiskais šaha festivāls "Cēsis". Par tradīciju jau ir kļuvusi "Draugiem Group" rapida un blica divcīņas turnīru izpēlēšana pasākumu teltīs Maija parkā. Divās dienas, 15. un 16. jūnijā, notiks 9 ātrā šaha jeb rapida kārtas un 9 ātrspēles jeb blica dubultkārtas, kopā 27 partijas.

Zināmi šaha festivāla "Cēsis 2024" norises datumi un turnīri

03.01.2024

Šā gada jūnijā Cēsīs septiņu dienu garumā norisināsies III starptautiskais šaha festivāls "Cēsis". Šahistiem būs iespēja spēlēt astoņos turnīros, kuri norisināsies dažādās Cēsu lokācijās.

Klasikas turnīrā Šaha festivālā Cēsis uzvar lielmeistars no Spānijas

22.06.2023

Šaha festivāla Cēsis sestajā dienā ir noslēdzies klasikas turnīrs, kas pulcēja 71 dalībnieku no desmit valstīm. Par čempionu kļuva lielmeistars no Spānijas Oļegs Kornejevs. Arī otrās vietas ieguvējis bija viesis no ārzemēm - lietuviešu lielmeistars Tomass Laurušs. Trešajā vietā Latvijas šaha leģenda cēsnieks lielmeistars Edvīns Ķeņģis.

Šaha festivāla Cēsis divcīņa noslēdzas ar Beļģijas lielmeistara uzvaru

19.06.2023

Nedēļas nogalē Šaha festivāla Cēsis ietvaros tika izspēlēta "Draugiem Group" ātrā šaha un ātrspēles divcīņa. Pasākuma teltīs Maija parkā uz ātro šahu pulcējās 120, bet uz blicu 105 dalībnieki no vienpadsmit valstīm.

Festivāls "Cēsis" atgriezīsies ar bagātīgu turnīru un pasākumu klāstu

05.01.2023

Pēc veiksmīgas debijas pagājušajā gadā starptautiskais Šaha festivāls "Cēsis" 2023.gada jūnijā atgriezīsies ar bagātīgu turnīru un pasākumu klāstu. Otrajā festivāla gadā šaha entuziastiem organizatori piedāvās piedalīties vairākos turnīros, kas sešu dienu garumā notiks dažās Cēsu pilsētas lokācijās.

Toms Kantāns kļūst par Šaha festivāla "Cēsis" pirmo čempionu

21.06.2022

Latvijas šaha lielmeistars Toms Kantāns ar pārliecinošu sniegumu uzvarēja Šaha festivāla "Cēsis" ātrā šaha un ātrspēles divcīņā, kas norisinājās Cēsīs pagājušajā nedēļas nogalē.

Vasarā pirmo reizi notiks Šaha festivāls "Cēsis"

16.12.2021

No 17. līdz 19.jūnijam notiks 1.Šaha festivāls "Cēsis", kas ir jauns notikums mūsu valsts šaha kalendārā. Trijās dienās paredzēti trīs dažāda formāta turnīri, kas aizritēs trīs dažādās vietās, ļaujiet spēlētājiem ne tikai nodoties spēlei, bet arī iepazīt šo skaisto Vidzemes pilsētu.