SĀKUMS
KALENDĀRS
FEDERĀCIJA
STATISTIKA
REITINGI
GALERIJAS
SPĒLĒTĀJI
PROJEKTI
Eng/Рус
Sākums
>
Spēlētāji
> Jekaterina Hlopkova
Jekaterina Hlopkova
1564
01.03.2024
Maksimālais reitings:
1564
(2024-03-01)
Minimālais reitings:
1170
(2018-04-01)
Raksti
Statistika
Galerijas
Portreti
Raksti
Jaunie "Dice Chess" Latvijas čempioni – Roberts Hops un Jekaterina Hlopkova
10.11.2023
Eiropas interneta šaha čempionātu mūsējie sāk ar Hlopkovas 59.vietu
18.05.2020
Aizvadīts meiteņu šaha turnīrs "Superšahiste 2019"
01.10.2019
Eiropas čempionātā trīs Latvijas šahistes iekļūst labāko divdesmitniekā
29.08.2018
Statistika
2020
2019
2018
2017
2016
2014
18.vieta 2020 Latvijas čempionāts sievietēm
+
1 .vieta WGM Rogule Laura 2297 7,5 no 9
2 .vieta WFM Krumina Linda 2065 6,5 no 9
3 .vieta MK Golsta Madara 1889 6 no 9
4 .vieta WFM Gorozhankina Julia 2035 5,5 no 9
5 .vieta MK Golsta Ramona 1708 5,5 no 9
6 .vieta I Kuznecova Marija 1523 5,5 no 9
7 .vieta NM Maklakova Nellija 1833 5,5 no 9
8 .vieta WMK Osobskaja Zinaida 1682 5 no 9
9 .vieta I Kazmerika Anna 1615 5 no 9
10 .vieta I Ter-Avetisjana Agnesa Stepania 1683 5 no 9
11 .vieta I Parhomenko Anastasija 1417 5 no 9
12 .vieta I Jansone Melanija Luize 1303 5 no 9
13 .vieta I Maklakova Naomi 1243 5 no 9
14 .vieta MK Vainovska Valentina 1633 4,5 no 9
15 .vieta WMK Dombrovska Stefanija 1572 4,5 no 9
16 .vieta WMK Zalcmane Vija 1428 4,5 no 9
17 .vieta I Petrovska Arina 1637 4 no 9
18 .vieta I Hlopkova Jekaterina 1299 3,5 no 9
19 .vieta MK Paune Inese 3,5 no 9
20 .vieta I Kipluka Anna Krista 1383 3,5 no 9
21 .vieta I Sergejeva Sofija 1376 3 no 9
22 .vieta I Mende Alise 1175 3 no 9
23 .vieta II Mieze Natalja 1002 2 no 9
24 .vieta II Plauca Lelde 1 no 9
Rādīt vairāk
chess-results.com
16.vieta 2019 Latvijas čempionāts sievietēm
+
1 .vieta WGM Berzina Ilze 2224 Rīga 6,5 no 7
2 .vieta WFM Krumina Linda 2095 Rīga 5,5 no 7
3 .vieta WGM Rogule Laura 2274 Rīga 5 no 7
4 .vieta WFM Gorozhankina Julia 2069 Rīga 5 no 7
5 .vieta NM Parhomenko Margarita U20 1889 Rīgas Šaha skola 4,5 no 7
6 .vieta I Golsta Madara U16 1921 Rīgas Šaha skola 4,5 no 7
7 .vieta WFM Ungure Liga S50 1930 Rīgas Šaha skola 4 no 7
8 .vieta NM Maklakova Nellija 1894 Rīga 4 no 7
9 .vieta IM Rause Olita S50 2232 Rīga 4 no 7
10 .vieta WFM Limanovska Elizabete U20 2218 Daugavpils 3,5 no 7
11 .vieta I Ter-Avetisjana Agnesa Stepania U12 1526 BJC''Daugmale'' 3,5 no 7
12 .vieta I Dombrovska Stefanija S50 1653 Daugavpils 3,5 no 7
13 .vieta I Kazmerika Anna U16 1460 Rēzeknes BJSS 3,5 no 7
14 .vieta MK Golsta Ramona U16 1854 Rīgas Šaha skola 3,5 no 7
15 .vieta MK Osobskaja Zinaida S65 1696 Rīga 3 no 7
16 .vieta I Hlopkova Jekaterina U16 1307 Rīgas Šaha skola 3 no 7
17 .vieta I Kuznecova Marija U10 1277 Rīgas Šaha skola 3 no 7
18 .vieta I Parhomenko Anastasija U18 1478 Rīgas Šaha skola 3 no 7
19 .vieta I Zubova Darja U14 1176 Rīgas Šaha skola 2,5 no 7
20 .vieta MK Vainovska Valentina S65 1683 Liepāja 2,5 no 7
21 .vieta MK Zalcmane Vija S65 1411 Rīga 2 no 7
22 .vieta I Kipluka Anna Krista U14 1355 Rīgas Šaha skola 2 no 7
23 .vieta I Maklakova Naomi U10 1123 Rīgas Šaha skola 1,5 no 7
24 .vieta II Mieze Natalja S50 1105 Jelgava 1 no 7
Rādīt vairāk
chess-results.com
18.vieta 2018 Latvijas čempionāts sievietēm
+
1 .vieta WFM Limanovska Elizabete U18 1945 Rīgas Šaha skola 6 no 7
2 .vieta MK Parhomenko Margarita U20 1854 Rīgas Šaha skola 6 no 7
3 .vieta WGM Rogule Laura 2358 Rīgas Šaha skola 5 no 7
4 .vieta WFM Krumina Linda 2109 Riga Chess club 5 no 7
5 .vieta WFM Ungure Liga S50 1891 Rīgas Šaha skola 4,5 no 7
6 .vieta NM Maklakova Nellija 1880 Rīga 4,5 no 7
7 .vieta I Miles Jana 0 Rīga 4 no 7
8 .vieta I Dombrovska Stefanija S50 1632 Daugavpils 4 no 7
9 .vieta MK Zemzare Agnija 1989 Rīga 4 no 7
10 .vieta MK Osobskaja Zinaida S65 1710 Rīga 4 no 7
11 .vieta I Petrovska Arina U16 1496 Rīgas Šaha skola 4 no 7
12 .vieta I Granovska Elisa U16 1494 Rīgas Šaha skola 3,5 no 7
13 .vieta I Golsta Ramona U16 1696 Rīgas Šaha skola 3,5 no 7
14 .vieta I Golsta Madara U16 1813 Rīgas Šaha skola 3 no 7
15 .vieta MK Vainovska Valentina S65 1686 Liepāja 3 no 7
16 .vieta MK Sarnovska Eira U20 1733 Jēkabpils 3 no 7
17 .vieta I Valeine Ieva U10 1257 Rīgas Šaha skola 3 no 7
18 .vieta I Hlopkova Jekaterina U14 1170 Rīgas Šaha skola 3 no 7
19 .vieta I Ter-Avetisjana Agnesa Stepania U12 1300 BJC..Daugmale'' 3 no 7
20 .vieta I Kipluka Anna Krista U14 1334 Rīgas Šaha skola 2,5 no 7
21 .vieta I Lele Emili U14 1241 Rīgas Šaha skola 2,5 no 7
22 .vieta MK Zalcmane Vija S65 1528 Rīga 2 no 7
23 .vieta I Mieze Natalja S50 1016 Jelgava 1 no 7
24 .vieta I Grauda Lora S65 0 Jelgava 0 no 7 )
Rādīt vairāk
chess-results.com
5.vieta 2019 Latvijas čempionāts M-16
+
1 .vieta I Golsta Madara 1930 Rīgas Šaha skola/A. Stašāns 8 no 9
2 .vieta I Kazmerika Anna 1366 Rēzeknes BJSS/A. Vasiļkovs 7,5 no 9
3 .vieta I Petrovska Arina 1680 Rīgas Šaha skola/T. Voronova 7,5 no 9
4 .vieta I Granovska Elisa 1567 Rīgas Šaha skola/A. Stašāns 6,5 no 9
5 .vieta I Hlopkova Jekaterina 1284 Rīgas Šaha skola/T. Voronova 5 no 9
6 .vieta I Stulpina Liana 1263 Jēkabpils sporta skola/G. Pušmucāns 3 no 9
7 .vieta II Jaldova Lilita 1031 Rīgas Šaha skola/A. Smirnovs 3 no 9
8 .vieta I Volkova Anna Marija 1234 Rīgas Šaha skola/A. Smirnovs 2,5 no 9
9 .vieta II Levcenkova Sofija Viktorija 1044 BJC Daugmale/P. Ni 2 no 9
10 .vieta II Rozevska Irina Rīgas Šaha skola/Di. Matisone 0 no 9 )
Rādīt vairāk
chess-results.com
6.vieta 2018 Latvijas čempionāts M-14
+
1 .vieta I Kazmerika Anna 1274 Rēzeknes BJSS/A. Vasiļkovs 8,5 no 9
2 .vieta I Kipluka Anna Krista 1329 Rīgas Šaha skola/A. Stašāns 7 no 9
3 .vieta I Solomatina Jana 1307 Daugavpils/S. Krivihs 6,5 no 9
4 .vieta I Lele Emili 1206 Rīgas Šaha skola/T. Voronova 6,5 no 9
5 .vieta II Ikstena Sarlote 1109 Rīgas Šaha skola/V. Rožlapa 5,5 no 9
6 .vieta I Hlopkova Jekaterina 1254 Rīgas Šaha skola/T. Voronova 4 no 9
7 .vieta II Jaldova Lilita 0 Rīgas Šaha skola/A. Smirnovs 3,5 no 9 )
8 .vieta II Treibusa Valerija 0 Rīgas Šaha skola/Diāna Matisone 2,5 no 9 )
9 .vieta II Kudore Rezija 0 Kuldīgas NSS/G. Gertners 1 no 9 )
10 .vieta II Gorbatjuka Ksenija 0 ARChess club/A. Raudive 0 no 9 )
Rādīt vairāk
chess-results.com
5.vieta 2017 Latvijas čempionāts M-14
+
1 .vieta I Golsta Ramona 1614 Riga Chess school/Stasans 6 no 7
2 .vieta I Petrovska Arina 1489 Riga Chess school/Voronova 6
3 .vieta I Golsta Madara 1629 Riga Chess school/Stasans 5
4 .vieta I Granovska Elisa 1455 Riga 4
5 .vieta I Hlopkova Jekaterina 1850 Riga Chess school/Voronova 4
6 .vieta II Kazmerika Anna 1203 Rezeknes BJSS/Vasilkovs 3,5
7 .vieta II Jaldova Lilita 1750 Riga Chess school/Smirnovs 3,5 )
8 .vieta I Lele Emili 1140 Riga Chess school/Voronova 3
9 .vieta II Volkova Anna Marija 1750 Rigas Chess school/Smirnovs 2,5
10 .vieta II Stulpina Liana 1750 Jekabpils/Pusmucans 2,5
11 .vieta II Medina Ruta 1750 Kuldiga/Gertners 2 )
12 .vieta II Zadorozhnaja Olita 1750 Riga Chess school/Matisone 0 )
Rādīt vairāk
chess-results.com
5.vieta 2016 Latvijas čempionāts M-12
+
1 .vieta Lele Emili LAT 1750 T.Voronova/Rīga 5,5 no 7
2 .vieta Solomatina Jana LAT 1750 I.Jesse, S.Krivihs/Daugavpils 5,5
3 .vieta Ikstena Šarlote LAT 1750 V/Ržlapa 4,5
4 .vieta Babska Jelizaveta LAT 1750 L.Borisovs/Rīga 4 )
5 .vieta Hlopkova Jekaterina LAT 1750 T.Voronova/Rīga 4
6 .vieta Kazmerika Anna LAT 1750 A.Vasiļkovs/Rēzekne 4
7 .vieta Kudore Rēzija LAT 1650 G.Gertners/Kuldīga 3,5 )
8 .vieta Treibuša Valērija LAT 1750 D.Matisone/Rīga 3 )
9 .vieta Rastorgujeva Alina LAT 1750 L.Borisovs/Rīga 3
10 .vieta Nagibina Sofija LAT 1750 A.Smirnovs/Riga 2 )
11 .vieta Jansone Selga LAT 1650 J.Valeinis/Rīga 2 )
12 .vieta Rožkalna Estere Luīze LAT 1650 G.Gertners/Kuldīga 1 )
Rādīt vairāk
Chess-results
links
10.vieta 2014 Latvijas čempionāts M-10
+
1 .vieta II Rastorgueva Alina 1750 L.Borisovs/Rīga 5,5 no 7
2 .vieta II Lele Emili 1750 T.Voronova/Rīga 5
3 .vieta III Šašimova Darja 1650 I.Sakovičs/Rīga 5 )
4 .vieta II Babska Jelizaveta 1750 A.Andaburskis/Rīga 4,5 )
5 .vieta III Kipļuka Anna 1650 A.Stašans/Rīga 4
6 .vieta III Kazmerika Anna 1650 A.Vasiļkovs/Rezekne 4
7 .vieta III Ikstena Šarlote 1650 V.Rožlapa/Rīga 3
8 .vieta II Krivenko Maija 1750 D.Matisone/Rīga 1,5 )
9 .vieta III Kudore Rēzija 1650 G.Gertners/Kuldīga 1,5 )
10 .vieta III Hlopkova Jekaterina 1650 T.Voronova/Rīga 1
Rādīt vairāk
Vairāk
chess-results.com
90.vieta 2018 Eiropas čempionāts jauniešiem (M-14)
+
14 .vieta Kuznecova Marija 1138 5,5 no 9 (M-8)
18 .vieta WFM Limanovska Elizabete 2066 5 no 9 ( M-18)
19 .vieta Golsta Ramona 1661 5,5 no 9 (M-16)
26 .vieta Maklakova Naomi 4,5 no 9 (M-8)
29 .vieta Semjonovs Ilja 2242 5,5 no 9 (Z-16)
29 .vieta Derbenev Arseniy 1307 5 no 9 (Z-8)
34 .vieta Kucina Polina 4 no 9 (M-8)
40 .vieta Labecka Maria 3,5 no 9 (M-8)
42 .vieta Germanovs Georgijs 1511 5 no 9 (Z-10)
42 .vieta Kolasa Pjotrs 2001 4,5 no 9 (Z-18)
43 .vieta Springis Jevgenijs 1519 5 no 9 (Z-12)
44 .vieta Jekabsone Nellija 4 no 9 (M-10)
44 .vieta Gansone Aiga 3 no 9 (M-8)
45 .vieta Valdats Reinis 4 no 9 (Z-8)
45 .vieta Stabulnieks Klavs 2136 4 no 9 (Z-18)
46 .vieta Ter-Avetisjana Agnesa Stepania 1299 4,5 no 9 (M-12)
47 .vieta Krasilnikova Marija 1061 4 no 9 (M-10)
47 .vieta Petrovska Arina 1584 4 no 9 (M-16)
47 .vieta Golsta Madara 1861 4 no 9 (M-18)
47 .vieta Biuksane Lelde 2 no 9 } (M-8 )
48 .vieta Mierina Lauma 2 no 9 (M-8)
49 .vieta Smirnova Jekaterina 1399 4,5 no 9 (M-12)
53 .vieta Tolmacevs Romans 4 no 9 (Z-8)
54 .vieta Lapins Rainers 4 no 9 (Z-8)
55 .vieta Polyakov Fedor 2126 4 no 9 (Z-18)
56 .vieta Brikers Aleksandrs 2046 4 no 9 (Z-18)
56 .vieta Jansone Melanija Luize 1083 3,5 no 9 (M-10)
59 .vieta Berzinsh Markuss 5 no 9 (Z-10)
59 .vieta Kuznecovs Nikita 2280 4,5 no 9 (Z-16)
60 .vieta Valeine Ieva 1233 3,5 no 9 (M-10)
61 .vieta Nazarovs Daniils 0 3,5 no 9 (Z-8)
62 .vieta Sergejeva Sofija 1287 3,5 no 9 (M-12)
62 .vieta Yovanovich Victor 3 no 9 } (Z-8 )
63 .vieta Tiselskaja Alisa 1442 2,5 no 9 (M-16)
64 .vieta Batashevs Arsens 2014 3,5 no 9 (Z-18)
65 .vieta Jazdanovs Aleksandrs 2042 4,5 no 9 (Z-16)
66 .vieta Mikelsons Mikelis-Emils 1821 3,5 no 9 (Z-18)
66 .vieta Ivanova Katrina Telma 1313 1,5 no 9 (M-18)
67 .vieta Grivnieks Alberts 1917 3 no 9 (Z-18)
67 .vieta Rasimenoka Marija 2,5 no 9 } (M-10 )
70 .vieta Haustovs Stanislavs 2,5 no 9 } (Z-8 )
70 .vieta Liepina Elza 2 no 9 } (M-10 )
71 .vieta Zuj-Zaikovskis Nikita 1884 3 no 9 (Z-18)
72 .vieta Jeronovics Toms 2,5 no 9 (Z-8)
73 .vieta Tolmacevs Artjoms 1263 4,5 no 9 (Z-10)
74 .vieta Vissarionovs Artjoms 1439 4 no 9 (Z-14)
74 .vieta Sevastjanovs Roberts 1583 4 no 9 (Z-16)
75 .vieta Atvars Rihards 2 no 9 } (Z-8 )
76 .vieta Tokranova Evelina 1280 2,5 no 9 (M-12)
77 .vieta Podolaks Leonids 1,5 no 9 } (Z-8 )
78 .vieta Spirkova Marija 1015 2,5 no 9 (M-12)
80 .vieta Vingris Mikelis 1485 4 no 9 (Z-10)
80 .vieta Mjatezs Ivans 1553 4 no 9 (Z-12)
81 .vieta Freibergs Andrejs 1564 4 no 9 (Z-12)
81 .vieta Kazmerika Anna 1347 3 no 9 (M-14)
84 .vieta Morozli Grigorijs 1820 4 no 9 (Z-16)
84 .vieta Lele Emili 1242 3 no 9 (M-14)
85 .vieta Sokolovskis Pavels 1357 4 no 9 (Z-12)
85 .vieta Bekasovs Rihards 2109 3,5 no 9 (Z-16)
86 .vieta Golubovskis Maksims 1919 3,5 no 9 (Z-16)
87 .vieta Spiridovskis Rafaels 1215 4 no 9 (Z-12)
87 .vieta Petrovs Jaroslavs 1833 3,5 no 9 (Z-16)
88 .vieta Ikstena Sarlote 1122 2,5 no 9 (M-14)
89 .vieta Kipluka Anna Krista 1357 2 no 9 (M-14)
90 .vieta Hlopkova Jekaterina 1243 2 no 9 (M-14)
92 .vieta Savicevs Arsenijs 1362 4 no 9 (Z-10)
92 .vieta Alainis Artis 1780 3,5 no 9 (Z-16)
93 .vieta Aleidzans Vadims 1258 4 no 9 (Z-10)
96 .vieta Tabors Emils 1406 3,5 no 9 (Z-12)
97 .vieta Zass Kristaps 1405 3,5 no 9 (Z-12)
97 .vieta Antonivs Vladislavs 1971 3 no 9 (Z-16)
98 .vieta Aizstrauts Arturs 1701 3 no 9 (Z-16)
99 .vieta Fridensteins-Bridins Atis 1627 3,5 no 9 (Z-14)
100 .vieta Horobrijs Daniils 1899 3,5 no 9 (Z-14)
101 .vieta Dundurs Henriks 1387 3 no 9 (Z-16)
102 .vieta Karasevics Aleksandrs 1393 3,5 no 9 (Z-10)
102 .vieta Janovskis Daniels 1542 3 no 9 (Z-16)
104 .vieta Francs Marats 1385 3,5 no 9 (Z-10)
108 .vieta Testelecs Ilja Kuprijans 1108 3,5 no 9 (Z-10)
108 .vieta Feldmanis Andrejs 1171 2,5 no 9 (Z-16)
110 .vieta Jonins Dmitrijs 1292 3 no 9 (Z-12)
110 .vieta Mierins Emils Janis 1326 3 no 9 (Z-14)
111 .vieta Strods Kristaps Reinis 1479 2 no 9 (Z-16)
112 .vieta Krasilnikovs Aleksandrs 1214 3 no 9 (Z-12)
113 .vieta Stanislavskis Dmitrijs 1297 1 no 9 (Z-16)
114 .vieta Pogorelovs Dmitrijs 3 no 9 (Z-12)
115 .vieta Daleckis Deniss 1331 3 no 9 (Z-12)
115 .vieta Aminovs Maksims 1336 2,5 no 9 (Z-14)
116 .vieta Harlamovs Daniils 1193 3 no 9 (Z-10)
116 .vieta Aprups Rinalds 1174 3 no 9 (Z-12)
117 .vieta Kriek Zoran 1267 2,5 no 9 (Z-12)
118 .vieta Apenitis Markuss 2,5 no 9 (Z-12)
119 .vieta Burenkovs Artjoms 1459 2,5 no 9 (Z-14)
121 .vieta Sergejevs Germans 2,5 no 9 (Z-10)
121 .vieta Otrohovs Maksims 2 no 9 (Z-12)
123 .vieta Savkovs Matvejs 2,5 no 9 (Z-10)
123 .vieta Filipovs Jevgenijs 1477 2 no 9 (Z-14)
124 .vieta Maksimovs Mihails 0,5 no 9 } (Z-12 )
126 .vieta Semjonovs Danila 2,5 no 9 } (Z-10 )
127 .vieta Pavlovs Ostins 1052 2,5 no 9 (Z-10)
128 .vieta Kononovics Dmitrijs 2 no 9 } (Z-10 )
129 .vieta Balcuns Kristaps 2 no 9 } (Z-10 )
130 .vieta Freibergs Filips 1,5 no 9 (Z-10)
Rādīt vairāk
chess-results.com
Galerijas
Latvijas čempionāts 2019, 1.kārta
29.04.2019
Portreti
Dzimšanas diena
Aleksejs Tihijs
(šodien 23)
●
Aleksandrs Karasevics
(šodien 15)
●
Vsevolods Semjonovs
(1 diena līdz 24)
Guntars Mierins
(1 diena līdz 23)
Ricards Zarinsh
(2 dienas līdz 24)
Natalia Eremina
(4 dienas līdz 57)
Zinaida Osobskaja
(4 dienas līdz 72)
Egils Vikanis
(4 dienas līdz 69)
Martins Zageris
(6 dienas līdz 35)
Bruno Frolovs
(6 dienas līdz 11)
Romans Sinjavins
(6 dienas līdz 24)
Dmitrijs Pogrebnojs
(7 dienas līdz 45)
Elmārs Berķis
(7 dienas līdz 68)
Aleksandrs Teitelbaums
(8 dienas līdz 37)
Petr Shvab
(8 dienas līdz 16)
Andrejs Pidgora
(9 dienas līdz 18)
Jurijs Mihailovs
(9 dienas līdz 35)
Romans Tolmacevs
(9 dienas līdz 13)
Jekaterina Panzhina
(9 dienas līdz 34)
Igors Parhomenko
(9 dienas līdz 15)
Mihail Gutmans
(10 dienas līdz 36)
Janis Lelis
(10 dienas līdz 77)
Davids Savruckis
(10 dienas līdz 23)
Rādīt vairāk
Kalendārs
Tukuma novada atklātais čempionāts 2024, I posms
17.03.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, III posms
19.03.2024
Šaha Ceturtdiena 2024, X posms
21.03.2024
Latgales Jauniešu šaha līgas VI sezona, 3.posms
22.03.2024
Latvijas 2024.gada vīriešu čempionāta Latgales reģionālā atlase
23.03.2024 - 24.03.2024
Cerību kausa 2024 pusfināls
23.03.2024 - 24.03.2024
ICCF lielmeistara Maigoņa Avotiņa piemiņas turnīrs 2024
23.03.2024
Saulkrastu 2024. gada čempionāts, veltīts Latvijas meistaram Jānim Kļaviņam
23.03.2024
Dobeles novada 2024.gada atklātais čempionāts šahā
23.03.2024
2. Latvijas čempionāts šahā cīkstoņiem
24.03.2024
Latvijas 2024. gada vīriešu čempionāta pusfināls
28.03.2024 - 01.04.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne-2024", 3.posms
30.03.2024
Cerību kausa 2024 fināls
06.04.2024 - 07.04.2024
Šaha pavasaris Ķekavas novadā 2024, I posms
06.04.2024
Spēlē dāmas 2024 Olainē
06.04.2024
Tukuma novada atklātais čempionāts 2024, II posms
07.04.2024
Garkalnes atklātais čempionāts, 2. posms
07.04.2024
Lielmeistara Jāņa Klovāna 13. piemiņas kauss
09.04.2024
Latvijas 2024. gada senioru čempionāts
13.04.2024 - 14.04.2024
"Dice Chess Lazy Queen"
13.04.2024
Pirmas atklātais CHESSTON rapida turnīrs "Šahatons 2024"
13.04.2024
Alekseja Širova 7.kausa izcīņa
17.04.2024 - 19.04.2024
LSSO Latgales reģiona fināls Rēzeknē
19.04.2024
Lielmeistara Jevgēņija Svešņikova piemiņas turnīrs 2024
20.04.2024 - 21.04.2024
Šaha pavasaris Ķekavas novadā 2024, II posms
20.04.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, IV posms
23.04.2024
Albānija: Pasaules čempionāts rapidā un blicā kadetiem (U-8–U-12) 2024
26.04.2024 - 28.04.2024
Latvijas 2024. gada amatieru čempionāts
27.04.2024 - 04.05.2024
Latvijas 2024. gada sieviešu čempionāts
27.04.2024 - 04.05.2024
Latvijas 2024. gada vīriešu čempionāta fināls
27.04.2024 - 04.05.2024
Šaha pavasaris Ķekavas novadā 2024, III posms
27.04.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne 2024", 4.posms
27.04.2024
Tukuma novada atklātais čempionāts 2024, III posms
05.05.2024
Olaines Šaha pavasaris bērniem 2024
11.05.2024
Rēzeknes atklātais senioru čempionāts 2024
12.05.2024
Olaines Šaha pavasaris 2024
12.05.2024
Latvijas 2024. gada Skolu šaha olimpiādes fināls
15.05.2024
Jauno šahistu festivāls "Jēkabpils pavasaris 2024"
18.05.2024 - 19.05.2024
Latvijas 2024. gada komandu čempionāta 1. posms
18.05.2024 - 19.05.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, V posms
21.05.2024
Spring 960 Fisher chess rapid
25.05.2024
Rīgas Šaha Open 2024
31.05.2024 - 05.06.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne 2024", 5.posms
01.06.2024
Dobeles ceriņu šaha turnīrs 2024
08.06.2024
Trenera Fēliksa Circeņa piemiņai 2024
08.06.2024
Skolotāja Ulda Deisona 6. piemiņas turnīrs (ar ielūgumiem)
09.06.2024
Nacionālo bruņoto spēku čempionāts 2024
13.06.2024
3. starptautiskais šaha festivāls "Cēsis"
15.06.2024 - 21.06.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne 2024", 6.posms
15.06.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VI posms
18.06.2024
Latvijas 2024. gada atklātais čempionāts blicā Mežezerā
30.06.2024 - 30.06.2024
Latvijas 2024. gada junioru (U-20) čempionāts
01.07.2024 - 07.07.2024
Dobeles šaha vasara 2024
13.07.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VII posms
23.07.2024
Latvijas 2024. gada atklātais čempionāts rapidā
27.07.2024 - 28.07.2024
Pasaules čempionāts šaha problēmu risināšanā Jūrmalā
27.07.2024 - 03.08.2024
Rīgas 2024. gada atklātais čempionāts ātrajā šahā
04.08.2024
13. starptautiskais šaha festivāls "RTU Open"
05.08.2024 - 11.08.2024
Rīgas 2024.gada atklātās jaunatnes meistarsacīkstes šahā
17.08.2024 - 18.08.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VIII posms
20.08.2024
Olaines novada atklātais ātrā šaha čempionāts 2024, III posms
07.09.2024
Kultūras sezonas atklāšanas festivāls Dobelē 2024
07.09.2024
XII Salaspils novada atklātais ātrā šaha čempionāts
15.09.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, IX posms
17.09.2024
Rīgas kauss 2024
20.09.2024 - 25.09.2024
13. Siguldas novada atklātais čempionāts ātrajā šahā
28.09.2024 - 29.09.2024
Mildas Laubertes piemiņai veltītais 8. starptautiskais šaha turnīrs
29.09.2024
Āboldienas šaha turnīrs 2024
05.10.2024
Olaines novada atklātais ātrā šaha čempionāts 2024, IV posms
12.10.2024
Garkalnes atklātais čempionāts, 3. posms
13.10.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, X posms
22.10.2024
Latvijas 2024. gada jauniešu čempionāts blicā
01.11.2024
Latvijas 2024. gada jauniešu čempionāts rapidā
02.11.2024
Ikara Šaha turnīrs 2024
09.11.2024
Starptautiskais šaha turnīrs "Latvijai 106"
14.11.2024 - 18.11.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, XI posms
19.11.2024
Olaines Šaha rudens 2024 bērniem
23.11.2024
Olaines Šaha rudens 2024
24.11.2024
Latvijas 2024. gada komandu čempionāts rapidā
07.12.2024
Latvijas 2024. gada komandu čempionāts blicā
08.12.2024
"Riga Christmas Chess Festival 2024"
09.12.2024 - 15.12.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, XII posms
17.12.2024
Rādīt vairāk
Lasītākie raksti
Sākušās jauniešu šaha kaislības
Mūžībā devies FIDE meistars Vitālijs Ļevčenkovs
165 zēni bezkompromisa cīņās noskaidrojuši finālistus
Stājas spēkā jauni sporta klašu un titulu iegūšanas noteikumi
Latvijas Šaha federācijas darbības pārskats par 2023.gadu
Populārākās birkas
Latvijas čempionāts
,
Latvijas čempionāts jauniešiem
,
reitings
,
Kurzemes atlase
,
Vidzemes atlase
,
Pullman
,
RŠF
,
Garkalne
,
Zemgales atlase
,
Olaine