Eiropas čempionāts jauniešiem Ilja Semjonovs Maksims Golubovskis Nikita Kuznecovs Aleksandrs Jazdanovs Klavs Stabulnieks Elizabete Limanovska Arsens Batashevs Rihards Bekasovs Fedor Polyakov Aleksandrs Brikers Pjotrs Kolasa Madara Golsta Alberts Grivnieks Grigorijs Morozli Emils Janis Mierins Mikelis-Emils Mikelsons Nikita Zuj-Zaikovskis Vladislavs Antonivs Daniils Horobrijs Artis Alainis Artjoms Tolmacevs Jevgenijs Springis Mikelis Vingris Jaroslavs Petrovs Agnesa Stepania Ter-Avetisjana Marija Kuznecova Arturs Aizstrauts Ramona Golsta Anna Kazmerika Arsenijs Savicevs Artjoms Burenkovs Kristaps Reinis Strods Kristaps Zass Marats Francs Daniels Janovskis Emils Tabors Roberts Sevastjanovs Atis Fridensteins-Bridins Georgijs Germanovs Maksims Aminovs Arina Petrovska Pavels Sokolovskis Jevgenijs Filipovs Artjoms Vissarionovs Andrejs Freibergs Dmitrijs Stanislavskis Vadims Aleidzans Marija Spirkova Aleksandrs Karasevics Dmitrijs Jonins Ivans Mjatezs Arseniy Derbenev Reinis Valdats Rafaels Spiridovskis Alisa Tiselskaja Henriks Dundurs Zoran Kriek Deniss Daleckis Sofija Sergejeva Melanija Luize Jansone Naomi Maklakova Markuss Berzinsh Katrina Telma Ivanova Anna Krista Kipluka Jekaterina Smirnova Aleksandrs Krasilnikovs Jekaterina Hlopkova Daniils Harlamovs Dmitrijs Pogorelovs Ilja Kuprijans Testelecs Andrejs Feldmanis Markuss Apenitis Emili Lele Sarlote Ikstena Rinalds Aprups Romans Tolmacevs Evelina Tokranova Ostins Pavlovs Marija Krasilnikova Ieva Valeine Matvejs Savkovs Filips Freibergs Nellija Jekabsone Maksims Otrohovs

Eiropas čempionātā trīs Latvijas šahistes iekļūst labāko divdesmitniekā

29.08.2018

Latvijas jaunās šahistes Marija Kuzņecova, Ramona Golsta un Elizabete Limanovska Rīgā notikušajā Eiropas čempionātā jauniešiem iekļuvušas labāko divdesmitniekā savās vecuma grupās, ziņo aģentūra LETA.

Raksti

Noskaidroti vēl 10 ceļazīmju ieguvēji uz Latvijas čempionāta finālu

05.08.2020

Ziemassvētku turnīrā Daugavpilī uzvar Dmitrijs Tokranovs

27.12.2019

Starptautiskajā turnīrā Mālpilī labākais Matīss Mustaps

22.12.2019

Pasaules čempionātā jauniešiem Madarai Golstai 27.vieta

12.10.2019

Latvijas jaunieši uzsākuši cīņas tālajā Mumbajā

02.10.2019

Salaspils novada čempionātā atkal uzvarētāju maiņa

09.09.2019

Mieriņš un Savičevs dala pirmo vietu starptautiskajās "Rīgas brīvdienās"

24.07.2019

Komandu čempionātā "Šaha lietus" dominē Tatjanas Voronovas audzēkņi

20.05.2019

Rīgā uzvar Smorodinskis, Liepājā – "Kurzemnieki"

17.03.2019

Kovaļenko kāpj pasaules rangā, Meškovs – otrais Latvijā

03.01.2019

Kuldīgā labākie Stabulnieks, Limanovska un "Vertikāle/Rīgas ŠS"

16.09.2018

Eiropas čempionātā trīs Latvijas šahistes iekļūst labāko divdesmitniekā

29.08.2018

Noskaidro Latvijas Skolu šaha olimpiādes pirmos 18 uzvarētājus

17.05.2018

Kovaļenko pakāpjas blicā, Latvijai atkal U-8 grupas šahisti

04.05.2018

Pēdējā atlase čempionātam noslēdzas ar Kretaiņa uzvaru

02.04.2018

Liepājā aizvadīts jau septītais "Baltic Youth Open"

30.06.2017

Kļimakovam tikai uzvaras Grandberga un Vilerta piemiņas turnīrā

26.12.2016

Noslēgušās Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes

28.10.2016

Pirmajā līgā uzvar "Vertikale-Riga Chess school"

05.09.2016

Prāgā labākie no mūsējiem – Limanovska, Tokranovs un Jazdanovs

28.08.2016

Aizvadīts sestais starptautiskais šaha turnīrs "Baltic Open"

30.06.2016
Statistika