SĀKUMS
KALENDĀRS
FEDERĀCIJA
STATISTIKA
REITINGI
GALERIJAS
SPĒLĒTĀJI
PROJEKTI
Eng/Рус
Sākums
>
Spēlētāji
> Rafaels Spiridovskis
Rafaels Spiridovskis
1646
01.03.2024
Maksimālais reitings:
1646
(2024-03-01)
Minimālais reitings:
1147
(2015-12-01)
Raksti
Statistika
Galerijas
Portreti
Raksti
Noticis jau devītais BJC "Daugmale" ģimeņu čempionāts šahā
12.12.2023
Noticis jau septītais BJC "Daugmale" ģimeņu čempionāts šahā
16.12.2019
Tālajā Veifaņā labākie no mūsējiem – Spiridovskis un Krasiļņikova
01.09.2019
Veifaņā jaunieši paveikuši jau pusi no pasaules čempionāta
26.08.2019
Jauniešu čempionātu sērija turpinās ar kadetu klasiku Ķīnā
22.08.2019
Minskā Kuzņecova labākā no mūsējiem arī blicā
18.08.2019
Pasaules čempionātā rapidā kadetiem Kuzņecova 17. un A. Tolmačovs 22.vietā
17.08.2019
Zināmi Latvijas čempionātu finālisti arī U-12 un U-14 grupās
29.01.2019
Eiropas čempionātā trīs Latvijas šahistes iekļūst labāko divdesmitniekā
29.08.2018
20 jaunie šahisti Minskā aizvadījuši pasaules "ātro" čempionātu
25.06.2018
"Latgales rudens" paiet Baltkrievijas šahistu dominancē
23.10.2017
Trīs jaunajiem šahistiem izdodas iekļūt labāko divdesmitniekā
15.09.2017
Statistika
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
4.vieta 2021 Latvijas čempionāts Z-14
+
1 .vieta I Germanovs Georgijs 1598 Jūrmala 7 no 7
2 .vieta I Adamovics Aleksejs 1390 RŠS/Borisovs 5,5 no 7
3 .vieta I Zajakins Artjoms 1475 Rīgas Šaha skola 5 no 7
4 .vieta I Spiridovskis Rafaels 1437 Rīgas Šaha skola 3,5 no 7
5 .vieta I Petrovs Renars 1171 Jēkabpils 3,5 no 7
6 .vieta I Paikens Reinis 1194 Rīgas Šaha skola 3 no 7
7 .vieta II Scadilovs Vsevolods 1117 RŠS/Smirnovs 2 no 7
8 .vieta I Rupais Gustavs 1094 Rīgas Šaha skola 2 no 7
9 .vieta I Pavlovs Ostins 1195 RŠS/Borisovs 2 no 7
10 .vieta II Smirnovs Artjoms BJC Daugmale/Ni 1,5 no 7 )
Rādīt vairāk
chess-results.com
8.vieta 2020 Latvijas čempionāts Z-14
+
1 .vieta I Springis Jevgenijs 1810 RŠS/Matisone 8 no 9
2 .vieta I Sokolovskis Pavels 1515 RŠS/Ungurs 6 no 9
3 .vieta I Freibergs Andrejs 1536 RŠS/Borisovs 5,5 no 9
4 .vieta I Zass Kristaps 1660 RŠS/Rožlapa 5 no 9
5 .vieta I Jonins Dmitrijs 1386 RŠS/Matisone 4,5 no 9
6 .vieta I Tabors Emils 1527 RŠS/Matisone 4 no 9
7 .vieta I Pidgora Andrejs 1556 RŠS/Smirnovs 4 no 9
8 .vieta I Spiridovskis Rafaels 1457 RŠS/Smirnovs 3 no 9
9 .vieta I Kriek Zoran 1365 ARChess/Raudive 3 no 9
10 .vieta I Mjatezs Ivans 1562 RŠS/Borisovs 2 no 9
Rādīt vairāk
chess-results.com
3.vieta 2019 Latvijas čempionāts Z-12
+
1 .vieta I Germanovs Georgijs 1553 Jūrmala 7 no 8
2 .vieta I Sokolovskis Pavels 1460 Rīgas Šaha skola/E. Ungurs 5,5 no 8
3 .vieta I Spiridovskis Rafaels 1346 Rīgas Šaha skola/A. Smirnovs 5 no 8
4 .vieta I Francs Marats 1455 Olaine/V. Dzjuba 5 no 8
5 .vieta I Savicevs Arsenijs 1494 Rīgas Šaha skola/Dana Matisone 4 no 8
6 .vieta I Pogorelovs Dmitrijs 1256 BJC Daugmale/P. Ni 3 no 8
7 .vieta I Macuks Timofejs 1285 Daugavpils novads/Daugava Chess 2,5 no 8
8 .vieta I Petrovs Renars 1161 Jēkabpils sporta skola/G. Pušmucāns 2 no 8
9 .vieta I Testelecs Ilja Kuprijans 1170 Rīgas Šaha skola/Dana Matisone 2 no 8
10 .vieta I Kuzmicevs Daniils 1224 Rīgas Šaha skola/A. Smirnovs } (izstājās )
Rādīt vairāk
chess-results.com
2.vieta 2017 Latvijas čempionāts Z-10
+
1 .vieta I Sokolovskis Pavels 1234 Riga Chess school/Ungurs 7,5 no 9
2 .vieta II Spiridovskis Rafaels 1167 Riga Chess school/Smirnovs 7
3 .vieta I Germanovs Georgijs 1310 Jurmala/Germanovs 7
4 .vieta II Berzinsh Markuss 1750 Liepajas KSS/Sudmale 6,5
5 .vieta II Petrovs Renars 1750 Jekabpils/Pusmucans 4
6 .vieta II Savicevs Arsenijs 1750 Riga Chess school/Matisone 3,5
7 .vieta II Apenitis Markuss 1750 Liepajas KSS/Sudmale 3,5
8 .vieta II Feldmanis Kristers 1750 Kuldiga/Gertners 3 )
9 .vieta II Sergejevs Germans 1750 Riga Chess school/Matisone 3
10 .vieta II Golikovs Nikita 1750 Riga Chess school/Matisone 0 )
Rādīt vairāk
chess-results.com
6.vieta 2016 Latvijas čempionāts Z-10
+
1 .vieta I Mjatežs Ivans LAT 1865 L. Borisovs/Rīga 7,5 no 9
2 .vieta I Springis Jevgēņijs LAT 1850 D. Matisone/Rīga 6,5
3 .vieta I Zass Kristaps LAT 1816 V. Rožlapa/Rīga 6
4 .vieta I Tabors Emīls LAT 1829 D. Matisone/Rīga 5
5 .vieta II Dzinējs Tomass LAT 1750 I. Sakovičs/Rīga 5 )
6 .vieta II Spiridovskis Rafaels LAT 1750 A. Smirnovs/Rīga 4,5
7 .vieta II Guļmedovs Murats Geoklens LAT 1750 A. Raudive/Rīga 3,5
8 .vieta I Stepanovs Dans LAT 1850 A. Raudive/Rīga 3
9 .vieta I Sokolovskis Pāvels LAT 1850 I. Sakovičs/Rīga 3
10 .vieta II Leja Daniels LAT 1750 Ā. Āboliņa/Rīga 1 )
Rādīt vairāk
Chess-results
links
2.vieta 2015 Latvijas čempionāts Z-8
+
1 .vieta I Germanovs Georgijs LAT 1850 Kovšuns 9 no 9
2 .vieta III Spiridovskis Rafaels LAT 1650 Smirnovs 7
3 .vieta II Sokolovskis Pāvels LAT 1750 Sakovičs 5,5
4 .vieta II Vingris Miķelis LAT 1750 Rožlapa 5
5 .vieta II Sproģis Krišs LAT 1750 Gertners 5 )
6 .vieta III Bērziņš Edvards LAT 1650 Matisone 5 )
7 .vieta III Lisins Maksims LAT 1650 Raudive 4 )
8 .vieta III Titovs Matvejs LAT 1650 Škonda/Krivihs 3 )
9 .vieta III Goļikovs Ņikita LAT 1650 Matisone 1 )
10 .vieta III Kuzmins Deniss LAT 1650 Matisone 0,5 )
Rādīt vairāk
Chess-results
links
87.vieta 2018 Eiropas čempionāts jauniešiem (Z-12)
+
14 .vieta Kuznecova Marija 1138 5,5 no 9 (M-8)
18 .vieta WFM Limanovska Elizabete 2066 5 no 9 ( M-18)
19 .vieta Golsta Ramona 1661 5,5 no 9 (M-16)
26 .vieta Maklakova Naomi 4,5 no 9 (M-8)
29 .vieta Semjonovs Ilja 2242 5,5 no 9 (Z-16)
29 .vieta Derbenev Arseniy 1307 5 no 9 (Z-8)
34 .vieta Kucina Polina 4 no 9 (M-8)
40 .vieta Labecka Maria 3,5 no 9 (M-8)
42 .vieta Germanovs Georgijs 1511 5 no 9 (Z-10)
42 .vieta Kolasa Pjotrs 2001 4,5 no 9 (Z-18)
43 .vieta Springis Jevgenijs 1519 5 no 9 (Z-12)
44 .vieta Jekabsone Nellija 4 no 9 (M-10)
44 .vieta Gansone Aiga 3 no 9 (M-8)
45 .vieta Valdats Reinis 4 no 9 (Z-8)
45 .vieta Stabulnieks Klavs 2136 4 no 9 (Z-18)
46 .vieta Ter-Avetisjana Agnesa Stepania 1299 4,5 no 9 (M-12)
47 .vieta Krasilnikova Marija 1061 4 no 9 (M-10)
47 .vieta Petrovska Arina 1584 4 no 9 (M-16)
47 .vieta Golsta Madara 1861 4 no 9 (M-18)
47 .vieta Biuksane Lelde 2 no 9 } (M-8 )
48 .vieta Mierina Lauma 2 no 9 (M-8)
49 .vieta Smirnova Jekaterina 1399 4,5 no 9 (M-12)
53 .vieta Tolmacevs Romans 4 no 9 (Z-8)
54 .vieta Lapins Rainers 4 no 9 (Z-8)
55 .vieta Polyakov Fedor 2126 4 no 9 (Z-18)
56 .vieta Brikers Aleksandrs 2046 4 no 9 (Z-18)
56 .vieta Jansone Melanija Luize 1083 3,5 no 9 (M-10)
59 .vieta Berzinsh Markuss 5 no 9 (Z-10)
59 .vieta Kuznecovs Nikita 2280 4,5 no 9 (Z-16)
60 .vieta Valeine Ieva 1233 3,5 no 9 (M-10)
61 .vieta Nazarovs Daniils 0 3,5 no 9 (Z-8)
62 .vieta Sergejeva Sofija 1287 3,5 no 9 (M-12)
62 .vieta Yovanovich Victor 3 no 9 } (Z-8 )
63 .vieta Tiselskaja Alisa 1442 2,5 no 9 (M-16)
64 .vieta Batashevs Arsens 2014 3,5 no 9 (Z-18)
65 .vieta Jazdanovs Aleksandrs 2042 4,5 no 9 (Z-16)
66 .vieta Mikelsons Mikelis-Emils 1821 3,5 no 9 (Z-18)
66 .vieta Ivanova Katrina Telma 1313 1,5 no 9 (M-18)
67 .vieta Grivnieks Alberts 1917 3 no 9 (Z-18)
67 .vieta Rasimenoka Marija 2,5 no 9 } (M-10 )
70 .vieta Haustovs Stanislavs 2,5 no 9 } (Z-8 )
70 .vieta Liepina Elza 2 no 9 } (M-10 )
71 .vieta Zuj-Zaikovskis Nikita 1884 3 no 9 (Z-18)
72 .vieta Jeronovics Toms 2,5 no 9 (Z-8)
73 .vieta Tolmacevs Artjoms 1263 4,5 no 9 (Z-10)
74 .vieta Vissarionovs Artjoms 1439 4 no 9 (Z-14)
74 .vieta Sevastjanovs Roberts 1583 4 no 9 (Z-16)
75 .vieta Atvars Rihards 2 no 9 } (Z-8 )
76 .vieta Tokranova Evelina 1280 2,5 no 9 (M-12)
77 .vieta Podolaks Leonids 1,5 no 9 } (Z-8 )
78 .vieta Spirkova Marija 1015 2,5 no 9 (M-12)
80 .vieta Vingris Mikelis 1485 4 no 9 (Z-10)
80 .vieta Mjatezs Ivans 1553 4 no 9 (Z-12)
81 .vieta Freibergs Andrejs 1564 4 no 9 (Z-12)
81 .vieta Kazmerika Anna 1347 3 no 9 (M-14)
84 .vieta Morozli Grigorijs 1820 4 no 9 (Z-16)
84 .vieta Lele Emili 1242 3 no 9 (M-14)
85 .vieta Sokolovskis Pavels 1357 4 no 9 (Z-12)
85 .vieta Bekasovs Rihards 2109 3,5 no 9 (Z-16)
86 .vieta Golubovskis Maksims 1919 3,5 no 9 (Z-16)
87 .vieta Spiridovskis Rafaels 1215 4 no 9 (Z-12)
87 .vieta Petrovs Jaroslavs 1833 3,5 no 9 (Z-16)
88 .vieta Ikstena Sarlote 1122 2,5 no 9 (M-14)
89 .vieta Kipluka Anna Krista 1357 2 no 9 (M-14)
90 .vieta Hlopkova Jekaterina 1243 2 no 9 (M-14)
92 .vieta Savicevs Arsenijs 1362 4 no 9 (Z-10)
92 .vieta Alainis Artis 1780 3,5 no 9 (Z-16)
93 .vieta Aleidzans Vadims 1258 4 no 9 (Z-10)
96 .vieta Tabors Emils 1406 3,5 no 9 (Z-12)
97 .vieta Zass Kristaps 1405 3,5 no 9 (Z-12)
97 .vieta Antonivs Vladislavs 1971 3 no 9 (Z-16)
98 .vieta Aizstrauts Arturs 1701 3 no 9 (Z-16)
99 .vieta Fridensteins-Bridins Atis 1627 3,5 no 9 (Z-14)
100 .vieta Horobrijs Daniils 1899 3,5 no 9 (Z-14)
101 .vieta Dundurs Henriks 1387 3 no 9 (Z-16)
102 .vieta Karasevics Aleksandrs 1393 3,5 no 9 (Z-10)
102 .vieta Janovskis Daniels 1542 3 no 9 (Z-16)
104 .vieta Francs Marats 1385 3,5 no 9 (Z-10)
108 .vieta Testelecs Ilja Kuprijans 1108 3,5 no 9 (Z-10)
108 .vieta Feldmanis Andrejs 1171 2,5 no 9 (Z-16)
110 .vieta Jonins Dmitrijs 1292 3 no 9 (Z-12)
110 .vieta Mierins Emils Janis 1326 3 no 9 (Z-14)
111 .vieta Strods Kristaps Reinis 1479 2 no 9 (Z-16)
112 .vieta Krasilnikovs Aleksandrs 1214 3 no 9 (Z-12)
113 .vieta Stanislavskis Dmitrijs 1297 1 no 9 (Z-16)
114 .vieta Pogorelovs Dmitrijs 3 no 9 (Z-12)
115 .vieta Daleckis Deniss 1331 3 no 9 (Z-12)
115 .vieta Aminovs Maksims 1336 2,5 no 9 (Z-14)
116 .vieta Harlamovs Daniils 1193 3 no 9 (Z-10)
116 .vieta Aprups Rinalds 1174 3 no 9 (Z-12)
117 .vieta Kriek Zoran 1267 2,5 no 9 (Z-12)
118 .vieta Apenitis Markuss 2,5 no 9 (Z-12)
119 .vieta Burenkovs Artjoms 1459 2,5 no 9 (Z-14)
121 .vieta Sergejevs Germans 2,5 no 9 (Z-10)
121 .vieta Otrohovs Maksims 2 no 9 (Z-12)
123 .vieta Savkovs Matvejs 2,5 no 9 (Z-10)
123 .vieta Filipovs Jevgenijs 1477 2 no 9 (Z-14)
124 .vieta Maksimovs Mihails 0,5 no 9 } (Z-12 )
126 .vieta Semjonovs Danila 2,5 no 9 } (Z-10 )
127 .vieta Pavlovs Ostins 1052 2,5 no 9 (Z-10)
128 .vieta Kononovics Dmitrijs 2 no 9 } (Z-10 )
129 .vieta Balcuns Kristaps 2 no 9 } (Z-10 )
130 .vieta Freibergs Filips 1,5 no 9 (Z-10)
Rādīt vairāk
chess-results.com
111.vieta 2017 Eiropas čempionāts jauniešiem (Z-10)
+
16 .vieta Vingris Mikelis 1282 6 no 9 (Z-8)
17 .vieta FM Tokranovs Dmitrijs 2334 5,5 no 9 (Z-18)
20 .vieta Limanovska Elizabete 2071 5 no 9 (M-18)
22 .vieta Vambute Dana 1776 5 no 9 (M-16)
23 .vieta Ter-Avetisjana Agnesa Stepani 1234 5,5 no 9 (M-10)
44 .vieta Maklakova Naomi 3,5 no 9 (M-8)
70 .vieta Tolmacevs Artjoms 1201 4 no 9 (Z-8)
70 .vieta Ziedins Roberts 1891 3,5 no 9 (Z-18)
76 .vieta Petrovska Arina 1523 2,5 no 9 (M-14)
77 .vieta Jazdanovs Aleksandrs 2237 4 no 9 (Z-14)
79 .vieta Bekasovs Rihards 2013 3,5 no 9 (Z-16)
82 .vieta Sergejeva Sofija 1171 3 no 9 (M-12)
92 .vieta Tokranova Evelina 1243 2,5 no 9 (M-12)
108 .vieta Horobrijs Daniils 1933 3,5 no 9 (Z-14)
111 .vieta Spiridovskis Rafaels 1213 3,5 no 9 (Z-10)
113 .vieta Testelecs Kuprijans Ilja 1222 3,5 no 9 (Z-10)
118 .vieta Zass Kristaps 1328 3 no 9 (Z-12)
Rādīt vairāk
chess-results.com
65.vieta 2019 Pasaules čempionāts jauniešiem (Z-12)
+
27 .vieta Golsta Madara 1987 6 no 11 (M-16)
48 .vieta Golsta Ramona 1690 4,5 no 11 (M-18)
54 .vieta Krasilnikova Marija 1014 5 no 11 (M-10)
56 .vieta Brikers Aleksandrs 2091 4,5 no 11 (Z-18)
65 .vieta Spiridovskis Rafaels 1406 5,5 no 11 (Z-12)
69 .vieta Zubova Darja 1255 4 no 11 (M-14)
72 .vieta Vissarionovs Artjoms 1749 4 no 11 (Z-16)
76 .vieta Jeronovics Toms 1093 4 no 11 (Z-8)
76 .vieta Maklakova Dafne 2,5 no 11 (M-8)
77 .vieta Mierins Emils Janis 1697 4 no 11 (Z-14)
79 .vieta Valeine Ieva 1132 3,5 no 11 (M-12)
102 .vieta Karasevics Aleksandrs 1390 3,5 no 11 (Z-10)
Rādīt vairāk
U-8, U-10, U-12
U-14, U-16, U-18
87.vieta 2015 Pasaules čempionāts jauniešiem ( Z-08)
+
52 .vieta Golsta Madara 1554 LAT 5,5 no 11 (M-12)
53 .vieta Valeine Ieva LAT 5 no 11 (M-08)
66 .vieta Golubeva Marija 1760 LAT 4 no 11 (M-18)
73 .vieta Nikolajeva Marija 1569 LAT 5 no 11 (M-14)
77 .vieta Parhomenko Margarita 1924 LAT 4 no 11 (M-16)
87 .vieta Spiridovskis Rafaels LAT 5 no 11 ( Z-08)
94 .vieta Beks Edmunds 1958 LAT 4 no 11 (Z-18)
100 .vieta Sergejeva Sofija LAT 3,5 no 11 (M-10)
100 .vieta Tokranovs Dmitrijs 2191 LAT 5 no 11 (Z-16)
104 .vieta Golsta Ramona 1399 LAT 4 no 11 (M-12)
112 .vieta Horobrijs Daniils 1791 LAT 5,5 no 11 (Z-12)
149 .vieta Bekasovs Rihards 1900 LAT 4,5 no 11 (Z-14)
165 .vieta Filipovs Jevgenijs LAT 4 no 11 (Z-10)
Rādīt vairāk
Chess-results
links
43.vieta 2019 Pasaules čempionāts jauniešiem ātrajā šahā (rapidā) (Z-12)
+
17 .vieta Kuznecova Marija 1507 6 no 9 (M-10)
22 .vieta Tolmacevs Artjoms 1475 6,5 no 9 (Z-10)
27 .vieta Jansone Melanija Luize 1340 4,5 no 9 (M-12)
32 .vieta Aleidzans Vadims 1395 6 no 9 (Z-10)
32 .vieta Mierina Lauma 1014 4,5 no 9 (M-8)
43 .vieta Spiridovskis Rafaels 1463 5 no 9 (Z-12)
47 .vieta Maklakova Naomi 1384 4,5 no 9 (M-10)
49 .vieta Liepina Elza 1084 3 no 9 } (M-12 )
61 .vieta Kucina Polina 1144 4 no 9 (M-10)
73 .vieta Pukite Elza 1090 3,5 no 9 } (M-10 )
85 .vieta Tolmacevs Romans 1293 4,5 no 9 (Z-8)
178 .vieta Babris Rihards 1035 3 no 9 } (Z-10 )
Rādīt vairāk
chess-results.com
105.vieta 2018 Pasaules čempionāts jauniešiem ātrajā šahā (rapidā) (Z-12)
+
11 .vieta Kuznecova Marija 1201 6,5 no 9 (M-8)
40 .vieta Harlamovs Daniils 1362 6 no 9 (Z-10)
41 .vieta Maklakova Naomi 1138 4,5 no 9 (M-8)
42 .vieta Karasevics Aleksandrs 1455 6 no 9 (Z-10)
44 .vieta Sergejeva Sofija 1315 4 no 9 (M-12)
45 .vieta Germanovs Georgijs 1908 5,5 no 9 ( Z-10)
47 .vieta Springis Jevgenijs 1483 5 no 9 (Z-12)
49 .vieta Pukite Elza 4 no 9 } (M-8 )
54 .vieta Jansone Melanija Luize 1131 4 no 9 (M-10)
59 .vieta Kriek Zoran 1530 5 no 9 (Z-12)
63 .vieta Liepina Elza 1112 3,5 no 9 } (M-10 )
65 .vieta Rasimenoka Marija 1024 3 no 9 } (M-10 )
72 .vieta Aleidzans Vadims 1300 5,5 no 9 (Z-10)
79 .vieta Tolmacevs Artjoms 1469 5 no 9 (Z-10)
91 .vieta Tolmacevs Romans 1090 4,5 no 9 (Z-8)
105 .vieta Spiridovskis Rafaels 1326 3,5 no 9 (Z-12)
108 .vieta Babris Rihards 1210 4 no 9 } (Z-8 )
132 .vieta Varpins Kristians 1079 4 no 9 } (Z-10 )
144 .vieta Testelecs Ilja Kuprijans 1260 4 no 9 (Z-10)
216 .vieta Dezmonds Aleks Aijbola 2 no 9 } (Z-10 )
Rādīt vairāk
chess-results.com
82.vieta 2019 Pasaules čempionāts jauniešiem ātrspēlē (blicā) (Z-12)
+
15 .vieta Kuznecova Marija 1468 6 no 9 (M-10)
18 .vieta Jansone Melanija Luize 1396 5 no 9 (M-12)
20 .vieta Maklakova Naomi 1221 5,5 no 9 (M-10)
34 .vieta Mierina Lauma 1014 4 no 9 (M-8)
35 .vieta Tolmacevs Romans 1202 5,5 no 9 (Z-8)
41 .vieta Pukite Elza 1322 4,5 no 9 } (M-10 )
45 .vieta Kucina Polina 1012 4,5 no 9 (M-10)
46 .vieta Liepina Elza 1036 2 no 9 } (M-12 )
77 .vieta Aleidzans Vadims 1439 5 no 9 (Z-10)
82 .vieta Spiridovskis Rafaels 1266 4 no 9 (Z-12)
111 .vieta Tolmacevs Artjoms 1557 4 no 9 (Z-10)
123 .vieta Babris Rihards 1160 4 no 9 } (Z-10 )
Rādīt vairāk
chess-results.com
111.vieta 2018 Pasaules čempionāts jauniešiem ātrspēlē (blicā) (Z-12)
+
17 .vieta Maklakova Naomi 1138 5,5 no 9 (M-8)
21 .vieta Kuznecova Marija 1201 5 no 9 (M-8)
38 .vieta Sergejeva Sofija 1242 4 no 9 (M-12)
40 .vieta Jansone Melanija Luize 1201 4 no 9 (M-10)
50 .vieta Karasevics Aleksandrs 1370 5,5 no 9 (Z-10)
50 .vieta Pukite Elza 3 no 9 } (M-8 )
60 .vieta Liepina Elza 1068 3 no 9 } (M-10 )
61 .vieta Rasimenoka Marija 1024 3 no 9 } (M-10 )
73 .vieta Babris Rihards 1266 4,5 no 9 } (Z-8 )
74 .vieta Springis Jevgenijs 1474 4 no 9 (Z-12)
75 .vieta Tolmacevs Romans 1094 4 no 9 (Z-8)
77 .vieta Harlamovs Daniils 1362 5 no 9 (Z-10)
98 .vieta Tolmacevs Artjoms 1488 4,5 no 9 (Z-10)
105 .vieta Kriek Zoran 1552 3 no 9 (Z-12)
108 .vieta Testelecs Ilja Kuprijans 1160 4,5 no 9 (Z-10)
111 .vieta Spiridovskis Rafaels 1199 3 no 9 (Z-12)
126 .vieta Aleidzans Vadims 1287 4 no 9 (Z-10)
153 .vieta Varpins Kristians 1079 3 no 9 } (Z-10 )
170 .vieta Dezmonds Aleks Aijbola 3 no 9 } (Z-10 )
Rādīt vairāk
chess-results.com
Galerijas
Jauniešu čempionāta zēnu turnīru laureātu apbalvošana
15.03.2019
Rīgas 2018.gada atklātais jauniešu čempionāts. Foto - Diāna Matisone
27.10.2018
Latvijas šahisti pasaules čempionātā Minskā. Foto - Diāna Matisone.
25.06.2018
Eiropas čempionāts jaunešiem. Foto - Diāna Matisone
07.09.2017
Latvijas čempionāta M-10, M-16, Z-8, Z-10, Z-12, Z-14, Z-16 un Z-18 laureāti.
20.03.2017
Portreti
Dzimšanas diena
Aleksejs Tihijs
(šodien 23)
●
Aleksandrs Karasevics
(šodien 15)
●
Vsevolods Semjonovs
(1 diena līdz 24)
Guntars Mierins
(1 diena līdz 23)
Ricards Zarinsh
(2 dienas līdz 24)
Natalia Eremina
(4 dienas līdz 57)
Zinaida Osobskaja
(4 dienas līdz 72)
Egils Vikanis
(4 dienas līdz 69)
Martins Zageris
(6 dienas līdz 35)
Bruno Frolovs
(6 dienas līdz 11)
Romans Sinjavins
(6 dienas līdz 24)
Dmitrijs Pogrebnojs
(7 dienas līdz 45)
Elmārs Berķis
(7 dienas līdz 68)
Aleksandrs Teitelbaums
(8 dienas līdz 37)
Petr Shvab
(8 dienas līdz 16)
Andrejs Pidgora
(9 dienas līdz 18)
Jurijs Mihailovs
(9 dienas līdz 35)
Romans Tolmacevs
(9 dienas līdz 13)
Jekaterina Panzhina
(9 dienas līdz 34)
Igors Parhomenko
(9 dienas līdz 15)
Mihail Gutmans
(10 dienas līdz 36)
Janis Lelis
(10 dienas līdz 77)
Davids Savruckis
(10 dienas līdz 23)
Rādīt vairāk
Kalendārs
Tukuma novada atklātais čempionāts 2024, I posms
17.03.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, III posms
19.03.2024
Šaha Ceturtdiena 2024, X posms
21.03.2024
Latgales Jauniešu šaha līgas VI sezona, 3.posms
22.03.2024
Latvijas 2024.gada vīriešu čempionāta Latgales reģionālā atlase
23.03.2024 - 24.03.2024
Cerību kausa 2024 pusfināls
23.03.2024 - 24.03.2024
ICCF lielmeistara Maigoņa Avotiņa piemiņas turnīrs 2024
23.03.2024
Saulkrastu 2024. gada čempionāts, veltīts Latvijas meistaram Jānim Kļaviņam
23.03.2024
Dobeles novada 2024.gada atklātais čempionāts šahā
23.03.2024
2. Latvijas čempionāts šahā cīkstoņiem
24.03.2024
Latvijas 2024. gada vīriešu čempionāta pusfināls
28.03.2024 - 01.04.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne-2024", 3.posms
30.03.2024
Cerību kausa 2024 fināls
06.04.2024 - 07.04.2024
Šaha pavasaris Ķekavas novadā 2024, I posms
06.04.2024
Spēlē dāmas 2024 Olainē
06.04.2024
Tukuma novada atklātais čempionāts 2024, II posms
07.04.2024
Garkalnes atklātais čempionāts, 2. posms
07.04.2024
Lielmeistara Jāņa Klovāna 13. piemiņas kauss
09.04.2024
Latvijas 2024. gada senioru čempionāts
13.04.2024 - 14.04.2024
"Dice Chess Lazy Queen"
13.04.2024
Pirmas atklātais CHESSTON rapida turnīrs "Šahatons 2024"
13.04.2024
Alekseja Širova 7.kausa izcīņa
17.04.2024 - 19.04.2024
LSSO Latgales reģiona fināls Rēzeknē
19.04.2024
Lielmeistara Jevgēņija Svešņikova piemiņas turnīrs 2024
20.04.2024 - 21.04.2024
Šaha pavasaris Ķekavas novadā 2024, II posms
20.04.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, IV posms
23.04.2024
Albānija: Pasaules čempionāts rapidā un blicā kadetiem (U-8–U-12) 2024
26.04.2024 - 28.04.2024
Latvijas 2024. gada amatieru čempionāts
27.04.2024 - 04.05.2024
Latvijas 2024. gada sieviešu čempionāts
27.04.2024 - 04.05.2024
Latvijas 2024. gada vīriešu čempionāta fināls
27.04.2024 - 04.05.2024
Šaha pavasaris Ķekavas novadā 2024, III posms
27.04.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne 2024", 4.posms
27.04.2024
Tukuma novada atklātais čempionāts 2024, III posms
05.05.2024
Olaines Šaha pavasaris bērniem 2024
11.05.2024
Rēzeknes atklātais senioru čempionāts 2024
12.05.2024
Olaines Šaha pavasaris 2024
12.05.2024
Latvijas 2024. gada Skolu šaha olimpiādes fināls
15.05.2024
Jauno šahistu festivāls "Jēkabpils pavasaris 2024"
18.05.2024 - 19.05.2024
Latvijas 2024. gada komandu čempionāta 1. posms
18.05.2024 - 19.05.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, V posms
21.05.2024
Spring 960 Fisher chess rapid
25.05.2024
Rīgas Šaha Open 2024
31.05.2024 - 05.06.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne 2024", 5.posms
01.06.2024
Dobeles ceriņu šaha turnīrs 2024
08.06.2024
Trenera Fēliksa Circeņa piemiņai 2024
08.06.2024
Skolotāja Ulda Deisona 6. piemiņas turnīrs (ar ielūgumiem)
09.06.2024
Nacionālo bruņoto spēku čempionāts 2024
13.06.2024
3. starptautiskais šaha festivāls "Cēsis"
15.06.2024 - 21.06.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne 2024", 6.posms
15.06.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VI posms
18.06.2024
Latvijas 2024. gada atklātais čempionāts blicā Mežezerā
30.06.2024 - 30.06.2024
Latvijas 2024. gada junioru (U-20) čempionāts
01.07.2024 - 07.07.2024
Dobeles šaha vasara 2024
13.07.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VII posms
23.07.2024
Latvijas 2024. gada atklātais čempionāts rapidā
27.07.2024 - 28.07.2024
Pasaules čempionāts šaha problēmu risināšanā Jūrmalā
27.07.2024 - 03.08.2024
Rīgas 2024. gada atklātais čempionāts ātrajā šahā
04.08.2024
13. starptautiskais šaha festivāls "RTU Open"
05.08.2024 - 11.08.2024
Rīgas 2024.gada atklātās jaunatnes meistarsacīkstes šahā
17.08.2024 - 18.08.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VIII posms
20.08.2024
Olaines novada atklātais ātrā šaha čempionāts 2024, III posms
07.09.2024
Kultūras sezonas atklāšanas festivāls Dobelē 2024
07.09.2024
XII Salaspils novada atklātais ātrā šaha čempionāts
15.09.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, IX posms
17.09.2024
Rīgas kauss 2024
20.09.2024 - 25.09.2024
13. Siguldas novada atklātais čempionāts ātrajā šahā
28.09.2024 - 29.09.2024
Mildas Laubertes piemiņai veltītais 8. starptautiskais šaha turnīrs
29.09.2024
Āboldienas šaha turnīrs 2024
05.10.2024
Olaines novada atklātais ātrā šaha čempionāts 2024, IV posms
12.10.2024
Garkalnes atklātais čempionāts, 3. posms
13.10.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, X posms
22.10.2024
Latvijas 2024. gada jauniešu čempionāts blicā
01.11.2024
Latvijas 2024. gada jauniešu čempionāts rapidā
02.11.2024
Ikara Šaha turnīrs 2024
09.11.2024
Starptautiskais šaha turnīrs "Latvijai 106"
14.11.2024 - 18.11.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, XI posms
19.11.2024
Olaines Šaha rudens 2024 bērniem
23.11.2024
Olaines Šaha rudens 2024
24.11.2024
Latvijas 2024. gada komandu čempionāts rapidā
07.12.2024
Latvijas 2024. gada komandu čempionāts blicā
08.12.2024
"Riga Christmas Chess Festival 2024"
09.12.2024 - 15.12.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, XII posms
17.12.2024
Rādīt vairāk
Lasītākie raksti
Sākušās jauniešu šaha kaislības
Mūžībā devies FIDE meistars Vitālijs Ļevčenkovs
165 zēni bezkompromisa cīņās noskaidrojuši finālistus
Stājas spēkā jauni sporta klašu un titulu iegūšanas noteikumi
Latvijas Šaha federācijas darbības pārskats par 2023.gadu
Populārākās birkas
Latvijas čempionāts
,
Latvijas čempionāts jauniešiem
,
reitings
,
Kurzemes atlase
,
Vidzemes atlase
,
Pullman
,
RŠF
,
Garkalne
,
Zemgales atlase
,
Olaine