SĀKUMS
KALENDĀRS
FEDERĀCIJA
STATISTIKA
REITINGI
GALERIJAS
SPĒLĒTĀJI
PROJEKTI
Eng/Рус
Sākums
>
Spēlētāji
> Evelina Stikane
Evelina Stikane
1552
01.04.2024
Maksimālais reitings:
1552
(2024-04-01)
Minimālais reitings:
1107
(2023-04-01)
Raksti
Statistika
Galerijas
Portreti
Raksti
Noskaidroti jauniešu čempionātu laureāti
17.03.2024
Noskaidroti Latgales jauniešu čempioni šahā
07.02.2022
Jauniešu čempionāta pienesums redzams arī septembrī
10.09.2020
Noslēgusies Latgales Jauniešu šaha līgas ceturtā sezona
06.09.2020
Statistika
2024
2023
2021
2020
49.vieta 2020 Latvijas ātrspēles (blica) čempionāts (11.vieta sievietēm)
+
1 .vieta GM Neiksans Arturs LAT 2572 Rīgas Šaha skola 11,5 no 13
2 .vieta GM Fridman Daniel GER 2644 Bochum 10,5 no 13 )
2 .vieta FM Mustaps Matiss LAT 2332 Rīga 9,5 no 13
3 .vieta GM Miezis Normunds LAT 2373 Olaine 9 no 13
5 .vieta IM Antoms Guntars S50 LAT 2252 Rīga 8,5 no 13
6 .vieta WGM Reizniece-Ozola Dana LAT 2226 Ventspils 8,5 no 13 (1.vieta sievietēm)
7 .vieta GM Lanka Zigurds S50 LAT 2338 Baldone 8,5 no 13
8 .vieta GM Kantans Toms LAT 2429 Garkalne 8 no 13
9 .vieta FM Zuckovs Aleksejs S50 LAT 2337 Rīga 8 no 13
10 .vieta FM Tronenkovs Valdis LAT 2292 Rīgas Šaha skola 8 no 13
11 .vieta WGM Rogule Laura LAT 2090 Rīga 8 no 13 (2.vieta sievietēm)
12 .vieta GM Sveshnikov Evgeny S65 RUS 2377 Rīga 8 no 13 )
13 .vieta MK Batashevs Arsens U20 LAT 2077 Rīga 7,5 no 13
14 .vieta I Vingris Mikelis U12 LAT 1764 Rīgas Šaha skola 7,5 no 13
15 .vieta FM Krustkalns Kristaps LAT 2033 Carnikava 7,5 no 13
16 .vieta MK Bagatais Janis LAT 1846 Rīga 7,5 no 13
17 .vieta WGM Berzina Ilze LAT 2139 Rīga 7 no 13 (3.vieta sievietēm)
18 .vieta WIM Kantane Anna POL 2079 Garkalne 7 no 13 )
19 .vieta NM Mierins Eriks LAT 1971 Baldone 7 no 13
20 .vieta MK Brikers Aleksandrs U20 LAT 1950 Rīgas Šaha skola 7 no 13
21 .vieta MK Kolesnikovs Ivans LAT 1998 Rīga 7 no 13
22 .vieta MK Krums Ilmars LAT 1951 Rīga 7 no 13
23 .vieta MK Isakovs Janis S50 LAT 1845 Venrspils 7 no 13
24 .vieta NM Maklakova Nellija LAT 1889 Rīga 7 no 13 (4.vieta sievietēm)
25 .vieta MK Melderis Uldis S50 LAT 1972 Pļaviņas 7 no 13
26 .vieta I Petrovs Renars U14 LAT 1171 Jēkabpils 7 no 13
27 .vieta I Mulevicius Andrius LTU 1769 Vilnius 6,5 no 13 )
28 .vieta I Mierins Emils Janis U16 LAT 1870 RŠS/Olaine 6,5 no 13
29 .vieta MK Kapce Viesturs LAT 1911 Babite 6,5 no 13
30 .vieta MK Gudovskis Konstantins LAT 1916 Rīga 6,5 no 13
31 .vieta MK Mikelsons Mikelis-Emils U20 LAT 1828 Rīga 6,5 no 13
32 .vieta I Parhomenko Anastasija U18 LAT 1554 Rīgas Šaha skola 6,5 no 13 (5.vieta sievietēm)
33 .vieta MK Alipovs Anatolijs S50 LAT 1667 Rīga 6 no 13
34 .vieta I Kuznecova Marija U10 LAT 1495 Rīgas Šaha skola 6 no 13 (6.vieta sievietēm)
35 .vieta WMK Dombrovska Stefanija S50 LAT 1588 Daugavpils 6 no 13 (7.vieta sievietēm)
36 .vieta I Jansone Melanija Luize U12 LAT 1433 Rīgas Šaha skola 6 no 13 (8.vieta sievietēm)
37 .vieta WMK Burkevica Ilze LAT 1701 Kuldīga 6 no 13 (9.vieta sievietēm)
38 .vieta I Ozols Andris S50 LAT 1448 Bukulti 6 no 13
39 .vieta I Maklakova Naomi U10 LAT 1253 Rīgas Šaha skola 6 no 13 (10.vieta sievietēm)
40 .vieta II Cherepanov Daniil A U10 NED 1007 Delft 6 no 13 )
41 .vieta II Maksimovs Arturs U10 LAT Jēkabpils 6 no 13
42 .vieta MK Breikss Peteris S50 LAT 1610 Koknese 5,5 no 13
43 .vieta I Krastins Arturs U16 LAT 1620 Jēkabpils 5,5 no 13
44 .vieta I Coat Sven U12 FRA 1396 Rīga 5,5 no 13 )
45 .vieta I Vingris Janis LAT 1424 Rīga 5,5 no 13 )
46 .vieta I Vitins Janis S50 LAT 1527 Sigulda 5,5 no 13
47 .vieta II Rinkevics Ralfs U14 LAT 1025 Jēkabpils 5,5 no 13
48 .vieta I Vernuks Vjaceslavs S50 LAT 1569 Ventspils 5,5 no 13
49 .vieta II Stikane Evelina U14 LAT Jēkabpils 5,5 no 13 (11.vieta sievietēm)
50 .vieta II Jansons Kristers Roberts U18 LAT 1228 Rīgas Šaha skola 5 no 13
51 .vieta II Jansons Edijs LAT 1201 Rīga 5 no 13
52 .vieta II Kantans Jekabs U10 LAT 1345 Rīgas Šaha skola 4 no 13
53 .vieta III Kantans Ansis U10 LAT 1020 Rīgas Šaha skola 3 no 13 )
54 .vieta II Pinne Nauris U14 LAT 0 Jēkabpils 3 no 13 )
55 .vieta III Maklakova Dafne U10 LAT 0 Rīgas Šaha skola 1 no 13 (12.vieta sievietēm)
Rādīt vairāk
Vairāk
chess-results.com
2.vieta 2024 Latvijas čempionāts M-18
+
1 .vieta I Apine, Emilija 1650 RŠS/Galkins 5 no 6
2 .vieta I Stikane, Evelina 1464 Jēkabpils/Jankovskis 4 no 6
3 .vieta I Zubova, Darja 1688 RŠS/Ungurs 4 no 6
4 .vieta I Reiha, Ance 1551 Kuldīgas SS/Šteinbergs 2,5 no 6
5 .vieta I Spirkova, Marija 1747 ARchess/Raudive 2,5 no 6
6 .vieta I Sergejeva, Sofija 1635 RŠS/Matisone 2 no 6
7 .vieta II Gravere, Justine Elza 0 Olaines SC/Skujiņa 1 no 6 )
Rādīt vairāk
chess-results.com
5.vieta 2023 Latvijas čempionāts M-18
+
1 .vieta I Zubova, Darja 1596 RŠS/Ungurs 7 no 8
2 .vieta I Spirkova, Marija 1421 ARChess/Raudive 6 no 8
3 .vieta I Apine, Emilija 1281 RŠS/Galkins 3,5 no 8
4 .vieta I Reiha, Ance 1223 Kuldīga/Šteinbergs 2,5 no 8
5 .vieta II Stikane, Evelina 1139 Jēkabpils/Jankovskis 1 no 8
Rādīt vairāk
chess-results.com
6.vieta 2021 Latvijas čempionāts M-16
+
1 .vieta II Reiha Ance 1126 Kuldīga/Šteinbergs 3,5 no 5
2 .vieta I Zubova Darja 1486 RŠS/Borisovs 3,5 no 5
3 .vieta I Spirkova Marija 1501 ARchess/Raudive 3 no 5
4 .vieta I Ikstena Sarlote 1229 RŠS/Rožlapa 2,5 no 5
5 .vieta II Apine Emilija Kapče 1,5 no 5 )
6 .vieta II Stikane Evelina 1169 Jēkabpils/Jankovskis 1 no 5
Rādīt vairāk
chess-results.com
6.vieta 2020 Latvijas čempionāts M-14
+
1 .vieta I Ter-Avetisjana Agnesa Stepania 1683 RŠS/Stašāns 7,5 no 8
2 .vieta I Zubova Darja 1426 RŠS/Borisovs 6 no 8
3 .vieta I Spirkova Marija 1478 ARchess/Raudive 6 no 8
4 .vieta I Sergejeva Sofija 1376 RŠS/Matisone 5 no 8
5 .vieta I Smirnova Jekaterina 1339 Rēzeknes BJSS/Vasiļkovs 4,5 no 8
6 .vieta II Stikane Evelina Jēkabpils/Pušmucāns 2,5 no 8
7 .vieta II Reiha Ance Kuldīgas NSS/Steinbergs 2,5 no 8
8 .vieta II Kokina Elizabete 1002 Olaine SC 1 no 8
9 .vieta II Klidzina Alise 1013 Jēkabpils/Pušmucāns 1 no 8
Rādīt vairāk
chess-results.com
Galerijas
Meiteņu čempionāta U-14, U-16 un U-18 grupu apbalvošana. Foto: D.Matisone
15.03.2024
Latgales 2022.gada atklātais jauniešu čempionāts. Foto: A.Vasiļkovs, A.Jasinskis
07.02.2022
Portreti
Dzimšanas diena
Kristaps Pakskis
(šodien 34)
●
Maris Zvaunis
(1 diena līdz 73)
Jekaterina Hlopkova
(1 diena līdz 20)
Nikita Kuznecovs
(1 diena līdz 22)
Edmunds Machevskis
(2 dienas līdz 85)
Matvejs Zeliks Pivovarovs
(2 dienas līdz 13)
Marks Svecs
(3 dienas līdz 19)
Aleksandrs Smirnovs
(3 dienas līdz 39)
Uldis Kalnenieks
(4 dienas līdz 70)
Ainars Dobroze
(4 dienas līdz 65)
Andrejs Vasiljevs
(4 dienas līdz 30)
Nikolajs Platonovs
(4 dienas līdz 12)
Andrejs Strebkovs
(4 dienas līdz 43)
Pavel Besedin
(4 dienas līdz 35)
Viktorija Treibusa
(4 dienas līdz 16)
Olegs Marutkins
(5 dienas līdz 28)
Ernests Jenavs
(7 dienas līdz 36)
Ernests Strekalovs
(7 dienas līdz 11)
Luka Osipovs
(7 dienas līdz 13)
Arturs Feldmanis
(7 dienas līdz 41)
Matiss Mitenieks
(8 dienas līdz 54)
Ojars Petersons
(8 dienas līdz 63)
Makss Serdjuks
(9 dienas līdz 27)
Girts Sprancis
(9 dienas līdz 47)
Adrians Sinijs
(9 dienas līdz 22)
Ingemars Jesse
(10 dienas līdz 35)
Rādīt vairāk
Kalendārs
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, IV posms
23.04.2024
LSSO Zemgales reģiona fināls Jelgavā
24.04.2024
Šaha Ceturtdiena 2024, XIII posms
25.04.2024
Albānija: Pasaules čempionāts rapidā un blicā kadetiem (U-8–U-12) 2024
26.04.2024 - 28.04.2024
Šaha pavasaris Ķekavas novadā 2024, III posms
27.04.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne 2024", 4.posms
27.04.2024
Latvijas 2024. gada amatieru čempionāts
28.04.2024 - 05.05.2024
Latvijas 2024. gada sieviešu čempionāts
28.04.2024 - 05.05.2024
Latvijas 2024. gada vīriešu čempionāta fināls
28.04.2024 - 05.05.2024
Tukuma novada atklātais čempionāts 2024, III posms
05.05.2024
Šaha Ceturtdiena 2024, XIV posms
09.05.2024
Šaha lietus 2024
11.05.2024 - 12.05.2024
Olaines Šaha pavasaris bērniem 2024
11.05.2024
Rēzeknes atklātais senioru čempionāts 2024
12.05.2024
Olaines Šaha pavasaris 2024
12.05.2024
Latvijas 2024. gada Skolu šaha olimpiādes fināls
15.05.2024
Šaha Ceturtdiena 2024, XV posms
16.05.2024
Jauno šahistu festivāls "Jēkabpils pavasaris 2024"
18.05.2024 - 19.05.2024
Latvijas 2024.gada komandu čempionāta 1. posms
18.05.2024 - 19.05.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, V posms
21.05.2024
Šaha Ceturtdiena 2024, XVI posms
23.05.2024
Spring 960 Fisher chess rapid
25.05.2024
Tournated.net atklāšanas turnīrs Rīgā (rapids)
26.05.2024
Šaha Ceturtdiena 2024, XVII posms
30.05.2024
Rīgas Šaha Open 2024
31.05.2024 - 05.06.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne 2024", 5.posms
01.06.2024
Dobeles ceriņu šaha turnīrs 2024
08.06.2024
Trenera Fēliksa Circeņa piemiņai 2024
08.06.2024
Skolotāja Ulda Deisona 6. piemiņas turnīrs (ar ielūgumiem)
09.06.2024
Nacionālo bruņoto spēku čempionāts 2024
13.06.2024
3. starptautiskais šaha festivāls "Cēsis"
15.06.2024 - 21.06.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne 2024", 6.posms
15.06.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VI posms
18.06.2024
Latvijas 2024. gada atklātais čempionāts blicā Mežezerā
30.06.2024 - 30.06.2024
Latvijas 2024. gada junioru (U-20) čempionāts
01.07.2024 - 07.07.2024
Trenera Aivara Stašāna 3.piemiņas kauss
13.07.2024 - 14.07.2024
Dobeles šaha vasara 2024
13.07.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VII posms
23.07.2024
Balvu novada atklātais čempionāts 2024
27.07.2024 - 28.07.2024
Latvijas 2024. gada atklātais čempionāts rapidā
27.07.2024 - 28.07.2024
Pasaules čempionāts šaha problēmu risināšanā Jūrmalā
27.07.2024 - 03.08.2024
100 vs 100
03.08.2024
Rīgas 2024. gada atklātais čempionāts ātrajā šahā
04.08.2024
13. starptautiskais šaha festivāls "RTU Open"
05.08.2024 - 11.08.2024
Latvijas 2024.gada komandu čempionāta 2. posms
17.08.2024 - 18.08.2024
Rīgas 2024.gada atklātās jaunatnes meistarsacīkstes šahā
17.08.2024 - 18.08.2024
Čehija: Eiropas rapida un blica čempionāts jauniešiem 2024
17.08.2024 - 20.08.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VIII posms
20.08.2024
Čehija: Eiropas čempionāts jauniešiem 2024
21.08.2024 - 01.09.2024
Latvijas 2024.gada komandu čempionāta 3.posms
06.09.2024 - 08.09.2024
Olaines novada atklātais ātrā šaha čempionāts 2024, III posms
07.09.2024
Kultūras sezonas atklāšanas festivāls Dobelē 2024
07.09.2024
Ungārija: 45.Pasaules šaha olimpiāde
10.09.2024 - 23.09.2024
XII Salaspils novada atklātais ātrā šaha čempionāts
15.09.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, IX posms
17.09.2024
Rīgas kauss 2024
20.09.2024 - 25.09.2024
13. Siguldas novada atklātais čempionāts ātrajā šahā
28.09.2024 - 29.09.2024
Mildas Laubertes piemiņai veltītais 8. starptautiskais šaha turnīrs
29.09.2024
Āboldienas šaha turnīrs 2024
05.10.2024
Olaines novada atklātais ātrā šaha čempionāts 2024, IV posms
12.10.2024
Garkalnes atklātais čempionāts, 3. posms
13.10.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, X posms
22.10.2024
Brazīlija: Pasaules čempionāts jauniešiem 2024
28.10.2024 - 10.11.2024
Latvijas 2024. gada jauniešu čempionāts blicā
01.11.2024
Latvijas 2024. gada jauniešu čempionāts rapidā
02.11.2024
Ikara Šaha turnīrs 2024
09.11.2024
Starptautiskais šaha turnīrs "Latvijai 106"
14.11.2024 - 18.11.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, XI posms
19.11.2024
Olaines Šaha rudens 2024 bērniem
23.11.2024
Olaines Šaha rudens 2024
24.11.2024
Latvijas 2024. gada komandu čempionāts rapidā
07.12.2024
Latvijas 2024. gada komandu čempionāts blicā
08.12.2024
"Riga Christmas Chess Festival 2024"
09.12.2024 - 15.12.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, XII posms
17.12.2024
Rādīt vairāk
Lasītākie raksti
Sākušās jauniešu šaha kaislības
Stājas spēkā jauni sporta klašu un titulu iegūšanas noteikumi
Noskaidroti jauniešu čempionātu laureāti
Notiks pirmais atklātais CHESSTON rapida turnīrs "Šahatons 2024"
Latvijas čempionātu fināli notiks no 28.aprīļa līdz 5.maijam TSI
Populārākās birkas
Latvijas čempionāts
,
LŠF
,
Latvijas čempionāts jauniešiem
,
Cerību kauss
,
Olaine
,
reitings
,
FIDE
,
Dice Chess
,
Garkalne
,
Saulkrasti