SĀKUMS
KALENDĀRS
FEDERĀCIJA
STATISTIKA
REITINGI
GALERIJAS
SPĒLĒTĀJI
PROJEKTI
Eng/Рус
Sākums
>
Spēlētāji
> Jana Solomatina
Jana Solomatina
1743
01.03.2024
Maksimālais reitings:
1743
(2024-03-01)
Minimālais reitings:
1304
(2018-04-01)
Raksti
Statistika
Galerijas
Portreti
Raksti
Jauniešu čempionāts noslēdzas ar papildmaču. Laureātos sešas Marijas
17.03.2018
Prāgā labākie no mūsējiem – Limanovska, Tokranovs un Jazdanovs
28.08.2016
Statistika
2018
2017
2016
2015
3.vieta 2018 Latvijas čempionāts M-14
+
1 .vieta I Kazmerika Anna 1274 Rēzeknes BJSS/A. Vasiļkovs 8,5 no 9
2 .vieta I Kipluka Anna Krista 1329 Rīgas Šaha skola/A. Stašāns 7 no 9
3 .vieta I Solomatina Jana 1307 Daugavpils/S. Krivihs 6,5 no 9
4 .vieta I Lele Emili 1206 Rīgas Šaha skola/T. Voronova 6,5 no 9
5 .vieta II Ikstena Sarlote 1109 Rīgas Šaha skola/V. Rožlapa 5,5 no 9
6 .vieta I Hlopkova Jekaterina 1254 Rīgas Šaha skola/T. Voronova 4 no 9
7 .vieta II Jaldova Lilita 0 Rīgas Šaha skola/A. Smirnovs 3,5 no 9 )
8 .vieta II Treibusa Valerija 0 Rīgas Šaha skola/Diāna Matisone 2,5 no 9 )
9 .vieta II Kudore Rezija 0 Kuldīgas NSS/G. Gertners 1 no 9 )
10 .vieta II Gorbatjuka Ksenija 0 ARChess club/A. Raudive 0 no 9 )
Rādīt vairāk
chess-results.com
4.vieta 2017 Latvijas čempionāts M-12
+
1 .vieta II Kipluka Anna Krista 1750 Riga Chess school/Stasans 5,5 no 7
2 .vieta II Tokranova Evelina 1750 Riga Chess school/Matisone 5 )
3 .vieta II Ikstena Sarlote 1750 Riga Chess school/Stasans/Rozlapa 5
4 .vieta I Solomatina Jana 1317 Daugavpils/Krivihs 5
5 .vieta II Sergejeva Sofija 1171 Riga Chess school/Matisone 4,5
6 .vieta II Spirkova Marija 1750 Riga 13.vsk./Raudive 4,5
7 .vieta III Kudore Rezija 1650 Kuldiga/Gertners 3,5 )
8 .vieta III Kravinska Elinda 1650 Kuldiga/Gertners 3 )
9 .vieta II Zubova Darja 1750 Riga Chess school/Borisovs 3
10 .vieta II Treibusa Valerija 1750 Riga Chess school/Matisone 3 )
11 .vieta II Himiceva Anastasija 1750 Riga Chess school/Smirnovs 2 )
12 .vieta III Lebedeva Amelija 1650 Riga Chess school/Matisone 2 )
13 .vieta III Gorbatjuka Ksenija 1650 Riga 13.vsk./Raudive 2 )
14 .vieta III Krievina Anna 1650 Riga Chess school/ Rozlapa 1 )
Rādīt vairāk
chess-results.com
2.vieta 2016 Latvijas čempionāts M-12
+
1 .vieta Lele Emili LAT 1750 T.Voronova/Rīga 5,5 no 7
2 .vieta Solomatina Jana LAT 1750 I.Jesse, S.Krivihs/Daugavpils 5,5
3 .vieta Ikstena Šarlote LAT 1750 V/Ržlapa 4,5
4 .vieta Babska Jelizaveta LAT 1750 L.Borisovs/Rīga 4 )
5 .vieta Hlopkova Jekaterina LAT 1750 T.Voronova/Rīga 4
6 .vieta Kazmerika Anna LAT 1750 A.Vasiļkovs/Rēzekne 4
7 .vieta Kudore Rēzija LAT 1650 G.Gertners/Kuldīga 3,5 )
8 .vieta Treibuša Valērija LAT 1750 D.Matisone/Rīga 3 )
9 .vieta Rastorgujeva Alina LAT 1750 L.Borisovs/Rīga 3
10 .vieta Nagibina Sofija LAT 1750 A.Smirnovs/Riga 2 )
11 .vieta Jansone Selga LAT 1650 J.Valeinis/Rīga 2 )
12 .vieta Rožkalna Estere Luīze LAT 1650 G.Gertners/Kuldīga 1 )
Rādīt vairāk
Chess-results
links
4.vieta 2015 Latvijas čempionāts M-10
+
1 .vieta II Sergejeva Sofija LAT 1750 D.Matisone 7 no 7
2 .vieta II Ikstena Šarlote LAT 1750 V.Rožlapa 6
3 .vieta II Kipluka Anna Krista LAT 1750 A.Stashans 4,5
4 .vieta III Solomatina Jana LAT 1650 S.Krivihs 4
5 .vieta IV Rožkalna Estere Luīze LAT 1550 G.Gertners 4 )
6 .vieta III Kudore Rezija LAT 1650 G.Gertners 3,5 )
7 .vieta III Sakša Ance LAT 1650 V.Rožlapa 3 )
8 .vieta III Treibusha Valerija LAT 1650 D. Matisone 3 )
9 .vieta III Pavkshto Jana LAT 1650 A. Vasiļkovs 3 )
10 .vieta III Tokranova Evelina LAT 1650 D. Matisone 3 )
11 .vieta IV Shahmatova Anzhelina LAT 1550 V. Putka 3 )
12 .vieta III Zubova Darja LAT 1650 L. Borisovs 3
13 .vieta IV Supe Keita LAT 1550 A.Raudive 2 )
14 .vieta IV Krieviņa Anna LAT 1550 V.Rožlapa 0 )
Rādīt vairāk
Chess-results
links
82.vieta 2016 Eiropas čempionāts jauniešiem (M-12)
+
39 .vieta Limanovska Elizabete 1924 5 no 9 (M-16)
46 .vieta Tokranovs Dmitrijs 2257 5 no 9 (Z-18)
53 .vieta Jazdanovs Aleksandrs 2040 5 no 9 (Z-14)
53 .vieta Sarnovska Eira 1719 3 no 9 (M-18)
56 .vieta Golsta Ramona 1561 4,5 no 9 (M-14)
58 .vieta Jansone Melanija Luize 3 no 9 (M-8)
68 .vieta Sergejeva Sofija 1191 4 no 9 (M-10)
71 .vieta Vingris Mikelis 1263 4 no 9 (Z-8)
75 .vieta Horobrijs Daniils 1829 4,5 no 9 (Z-12)
76 .vieta Golsta Madara 1675 3,5 no 9 (M-14)
78 .vieta Kuznecovs Nikita 1809 4,5 no 9 (Z-14)
82 .vieta Solomatina Jana 3,5 no 9 (M-12)
86 .vieta Litvjakova Darija 1597 3 no 9 (M-16)
92 .vieta Bryker Oleksandr 1852 4 no 9 (Z-16)
110 .vieta Batashevs Arsens 1969 3 no 9 (Z-16)
114 .vieta Fridensteins-Bridins Atis 1347 3,5 no 9 (Z-12)
116 .vieta Springis Jevgenijs 1261 3,5 no 9 (Z-10)
Rādīt vairāk
Chess-results
links
Galerijas
Latvijas šahisti 2016.gada Eiropas čempionātā jauniešiem. Foto – Diāna Matisone
02.09.2016
Portreti
Dzimšanas diena
Aleksejs Tihijs
(šodien 23)
●
Aleksandrs Karasevics
(šodien 15)
●
Vsevolods Semjonovs
(1 diena līdz 24)
Guntars Mierins
(1 diena līdz 23)
Ricards Zarinsh
(2 dienas līdz 24)
Natalia Eremina
(4 dienas līdz 57)
Zinaida Osobskaja
(4 dienas līdz 72)
Egils Vikanis
(4 dienas līdz 69)
Martins Zageris
(6 dienas līdz 35)
Bruno Frolovs
(6 dienas līdz 11)
Romans Sinjavins
(6 dienas līdz 24)
Dmitrijs Pogrebnojs
(7 dienas līdz 45)
Elmārs Berķis
(7 dienas līdz 68)
Aleksandrs Teitelbaums
(8 dienas līdz 37)
Petr Shvab
(8 dienas līdz 16)
Andrejs Pidgora
(9 dienas līdz 18)
Jurijs Mihailovs
(9 dienas līdz 35)
Romans Tolmacevs
(9 dienas līdz 13)
Jekaterina Panzhina
(9 dienas līdz 34)
Igors Parhomenko
(9 dienas līdz 15)
Mihail Gutmans
(10 dienas līdz 36)
Janis Lelis
(10 dienas līdz 77)
Davids Savruckis
(10 dienas līdz 23)
Rādīt vairāk
Kalendārs
Tukuma novada atklātais čempionāts 2024, I posms
17.03.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, III posms
19.03.2024
Šaha Ceturtdiena 2024, X posms
21.03.2024
Latgales Jauniešu šaha līgas VI sezona, 3.posms
22.03.2024
Latvijas 2024.gada vīriešu čempionāta Latgales reģionālā atlase
23.03.2024 - 24.03.2024
Cerību kausa 2024 pusfināls
23.03.2024 - 24.03.2024
ICCF lielmeistara Maigoņa Avotiņa piemiņas turnīrs 2024
23.03.2024
Saulkrastu 2024. gada čempionāts, veltīts Latvijas meistaram Jānim Kļaviņam
23.03.2024
Dobeles novada 2024.gada atklātais čempionāts šahā
23.03.2024
2. Latvijas čempionāts šahā cīkstoņiem
24.03.2024
Latvijas 2024. gada vīriešu čempionāta pusfināls
28.03.2024 - 01.04.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne-2024", 3.posms
30.03.2024
Cerību kausa 2024 fināls
06.04.2024 - 07.04.2024
Šaha pavasaris Ķekavas novadā 2024, I posms
06.04.2024
Spēlē dāmas 2024 Olainē
06.04.2024
Tukuma novada atklātais čempionāts 2024, II posms
07.04.2024
Garkalnes atklātais čempionāts, 2. posms
07.04.2024
Lielmeistara Jāņa Klovāna 13. piemiņas kauss
09.04.2024
Latvijas 2024. gada senioru čempionāts
13.04.2024 - 14.04.2024
"Dice Chess Lazy Queen"
13.04.2024
Pirmas atklātais CHESSTON rapida turnīrs "Šahatons 2024"
13.04.2024
Alekseja Širova 7.kausa izcīņa
17.04.2024 - 19.04.2024
LSSO Latgales reģiona fināls Rēzeknē
19.04.2024
Lielmeistara Jevgēņija Svešņikova piemiņas turnīrs 2024
20.04.2024 - 21.04.2024
Šaha pavasaris Ķekavas novadā 2024, II posms
20.04.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, IV posms
23.04.2024
Albānija: Pasaules čempionāts rapidā un blicā kadetiem (U-8–U-12) 2024
26.04.2024 - 28.04.2024
Latvijas 2024. gada amatieru čempionāts
27.04.2024 - 04.05.2024
Latvijas 2024. gada sieviešu čempionāts
27.04.2024 - 04.05.2024
Latvijas 2024. gada vīriešu čempionāta fināls
27.04.2024 - 04.05.2024
Šaha pavasaris Ķekavas novadā 2024, III posms
27.04.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne 2024", 4.posms
27.04.2024
Tukuma novada atklātais čempionāts 2024, III posms
05.05.2024
Olaines Šaha pavasaris bērniem 2024
11.05.2024
Rēzeknes atklātais senioru čempionāts 2024
12.05.2024
Olaines Šaha pavasaris 2024
12.05.2024
Latvijas 2024. gada Skolu šaha olimpiādes fināls
15.05.2024
Jauno šahistu festivāls "Jēkabpils pavasaris 2024"
18.05.2024 - 19.05.2024
Latvijas 2024. gada komandu čempionāta 1. posms
18.05.2024 - 19.05.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, V posms
21.05.2024
Spring 960 Fisher chess rapid
25.05.2024
Rīgas Šaha Open 2024
31.05.2024 - 05.06.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne 2024", 5.posms
01.06.2024
Dobeles ceriņu šaha turnīrs 2024
08.06.2024
Trenera Fēliksa Circeņa piemiņai 2024
08.06.2024
Skolotāja Ulda Deisona 6. piemiņas turnīrs (ar ielūgumiem)
09.06.2024
Nacionālo bruņoto spēku čempionāts 2024
13.06.2024
3. starptautiskais šaha festivāls "Cēsis"
15.06.2024 - 21.06.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne 2024", 6.posms
15.06.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VI posms
18.06.2024
Latvijas 2024. gada atklātais čempionāts blicā Mežezerā
30.06.2024 - 30.06.2024
Latvijas 2024. gada junioru (U-20) čempionāts
01.07.2024 - 07.07.2024
Dobeles šaha vasara 2024
13.07.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VII posms
23.07.2024
Latvijas 2024. gada atklātais čempionāts rapidā
27.07.2024 - 28.07.2024
Pasaules čempionāts šaha problēmu risināšanā Jūrmalā
27.07.2024 - 03.08.2024
Rīgas 2024. gada atklātais čempionāts ātrajā šahā
04.08.2024
13. starptautiskais šaha festivāls "RTU Open"
05.08.2024 - 11.08.2024
Rīgas 2024.gada atklātās jaunatnes meistarsacīkstes šahā
17.08.2024 - 18.08.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VIII posms
20.08.2024
Olaines novada atklātais ātrā šaha čempionāts 2024, III posms
07.09.2024
Kultūras sezonas atklāšanas festivāls Dobelē 2024
07.09.2024
XII Salaspils novada atklātais ātrā šaha čempionāts
15.09.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, IX posms
17.09.2024
Rīgas kauss 2024
20.09.2024 - 25.09.2024
13. Siguldas novada atklātais čempionāts ātrajā šahā
28.09.2024 - 29.09.2024
Mildas Laubertes piemiņai veltītais 8. starptautiskais šaha turnīrs
29.09.2024
Āboldienas šaha turnīrs 2024
05.10.2024
Olaines novada atklātais ātrā šaha čempionāts 2024, IV posms
12.10.2024
Garkalnes atklātais čempionāts, 3. posms
13.10.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, X posms
22.10.2024
Latvijas 2024. gada jauniešu čempionāts blicā
01.11.2024
Latvijas 2024. gada jauniešu čempionāts rapidā
02.11.2024
Ikara Šaha turnīrs 2024
09.11.2024
Starptautiskais šaha turnīrs "Latvijai 106"
14.11.2024 - 18.11.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, XI posms
19.11.2024
Olaines Šaha rudens 2024 bērniem
23.11.2024
Olaines Šaha rudens 2024
24.11.2024
Latvijas 2024. gada komandu čempionāts rapidā
07.12.2024
Latvijas 2024. gada komandu čempionāts blicā
08.12.2024
"Riga Christmas Chess Festival 2024"
09.12.2024 - 15.12.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, XII posms
17.12.2024
Rādīt vairāk
Lasītākie raksti
Sākušās jauniešu šaha kaislības
Mūžībā devies FIDE meistars Vitālijs Ļevčenkovs
165 zēni bezkompromisa cīņās noskaidrojuši finālistus
Stājas spēkā jauni sporta klašu un titulu iegūšanas noteikumi
Latvijas Šaha federācijas darbības pārskats par 2023.gadu
Populārākās birkas
Latvijas čempionāts
,
Latvijas čempionāts jauniešiem
,
reitings
,
Kurzemes atlase
,
Vidzemes atlase
,
Pullman
,
RŠF
,
Garkalne
,
Zemgales atlase
,
Olaine