SĀKUMS
KALENDĀRS
FEDERĀCIJA
STATISTIKA
REITINGI
GALERIJAS
SPĒLĒTĀJI
PROJEKTI
Eng/Рус
Sākums
>
Spēlētāji
> Milana Gailevska
Milana Gailevska
1690
01.03.2024
Maksimālais reitings:
1690
(2024-03-01)
Minimālais reitings:
1031
(2020-03-01)
Raksti
Statistika
Galerijas
Portreti
Raksti
Noskaidroti jauniešu čempionātu laureāti
17.03.2024
Pērn savu klasisko reitingu paaugstināja 178 Latvijas šahisti
25.02.2024
Aizvadīts tradicionālais meiteņu turnīrs "Superšahiste"
02.11.2023
Milānai Gaiļevskais 20.vieta Eiropas Savienības čempionātā
26.08.2023
Festivālā "Rudaga-Kaissa" cīnījās vairāk nekā 200 dalībnieki no piecām valstīm
07.08.2023
Jaukā noskaņā Olainē aizvadīts otrais turnīrs "Spēlē dāmas!"
19.04.2023
Četri jaunieši aizstāv titulus, pieciem pirmais zelts
19.03.2023
RŠF "Open" gada otrajā posmā pārliecinoši labākais Toms Jeronovičs
06.02.2023
Eiropas čempionātā labākie no mūsējiem – Ter-Avetisjana, Andrusēvičs un Kuzņecova
14.11.2022
Rīgas Šaha skolā atkal noskaidrotas labākās superšahistes
31.10.2022
Noskaidroti Latgales jauniešu čempioni šahā
07.02.2022
Latvijas zēnu un meiteņu šahā seši jauni čempioni
28.08.2021
Noslēgusies Latgales Jauniešu šaha līgas ceturtā sezona
06.09.2020
Noslēdzies Latvijas 2020.gada čempionāts jauniešiem
16.08.2020
Statistika
2024
2023
2022
2021
2020
2019
39.vieta 2023 Latvijas ātrspēles (blica) čempionāts (9.vieta sievietēm)
+
1 .vieta FM Mustaps, Matiss 2285 10,5 no 13
2 .vieta MK Krilovs, Nikolajs 2061 10 no 13
3 .vieta GM Lanka, Zigurds S50 2326 10 no 13
4 .vieta WGM Rogule, Laura 2150 8,5 no 13 (1.vieta sievietēm)
5 .vieta MK Batashevs, Arsens 2167 8,5 no 13
6 .vieta FM Lavendelis, Egons 2155 8 no 13
7 .vieta MK Laizans, Aivars S50 2076 8 no 13 )
8 .vieta I Beniosev, Daniel U10 1635 8 no 13
9 .vieta MK Gudovskis, Konstantins 1981 8 no 13
10 .vieta MK Savicevs, Arsenijs U16 2115 7,5 no 13
11 .vieta MK Krums, Ilmars S50 1974 7,5 no 13
12 .vieta MK Agafonov, Yuri Dr S65 1925 7,5 no 13
13 .vieta MK Tolmacevs, Artjoms U14 2027 7,5 no 13
14 .vieta NM Paikens, Reinis U16 1910 7,5 no 13
15 .vieta I Tolmacevs, Romans U12 1721 7,5 no 13
16 .vieta I Maklakova, Naomi U14 1522 7,5 no 13 (2.vieta sievietēm)
17 .vieta I Petrovs, Renars U16 1762 7 no 13
18 .vieta MK Pakula, Aleksej 2067 7 no 13
19 .vieta NM Mierins, Eriks S50 1954 7 no 13
20 .vieta WGM Berzina, Ilze 1938 6,5 no 13 (3.vieta sievietēm)
21 .vieta IM Antoms, Guntars S50 2160 6,5 no 13
22 .vieta MK Bagatais, Janis 1801 6,5 no 13
23 .vieta FM Ozolins, Aris S65 2011 6 no 13
24 .vieta NM Maklakova, Nellija 1763 6 no 13 (4.vieta sievietēm)
25 .vieta MK Melderis, Uldis S50 1770 6 no 13
26 .vieta I Lazars, Krisjanis U10 1435 6 no 13
27 .vieta II Orlovskis, Jaroslavs 1694 6 no 13
28 .vieta MK Kapce, Viesturs 1955 6 no 13
29 .vieta I Krakops, Martijs U14 1394 6 no 13
30 .vieta ii Jansons, Kristers Roberts 1429 6 no 13
31 .vieta MK Kane, Marta 1736 6 no 13 (5.vieta sievietēm)
32 .vieta MK Mikelsons, Mikelis-Emils 1756 5,5 no 13
33 .vieta I Jansone, Melanija Luize U16 1662 5,5 no 13 (6.vieta sievietēm)
34 .vieta I Tolmaceva, Alona U10 1426 5,5 no 13 (7.vieta sievietēm)
35 .vieta MK Breikss, Peteris S65 1560 5 no 13
36 .vieta I Mitenieks, Matiss S50 1547 5 no 13
37 .vieta I Azarkevics, Aleksejs 1515 5 no 13
38 .vieta I Mierina, Lauma U12 1184 5 no 13 (8.vieta sievietēm)
39 .vieta I Gailevska, Milana U12 1088 4 no 13 (9.vieta sievietēm)
40 .vieta II Tsarenko, Sviatoslav U16 1445 4 no 13
41 .vieta II Jansons, Edijs 1224 3,5 no 13
42 .vieta MK Mileiko, Juris S65 1305 2,5 no 13
43 .vieta II Maklakova, Dafne U12 1209 2 no 13 (10.vieta sievietēm)
Rādīt vairāk
chess-results.com
2.vieta 2024 Latvijas čempionāts M-12
+
1 .vieta I Tolmaceva, Alona 1711 RŠS/Matisone 8 no 9
2 .vieta I Gailevska, Milana 1690 Daugava Chess/ E.Dzirkalis 7,5 no 9
3 .vieta I Teremranova, Sofija 1426 ARchess/Raudive 6,5 no 9
4 .vieta II Lazdina, Keitija 1438 Olaines SC/Skujiņa 6 no 9
5 .vieta II Spiridovska, Renata RŠS/Limanovska/Poļakovs 5 no 9 )
6 .vieta II Kumarina, Natalija AB Šahs/ RŠS 3,5 no 9 )
7 .vieta II Andrejeva, Sofija RŠS/Matisone 3 no 9 )
8 .vieta II Bethere, Beatrise Rīgas Mats/Tihomirovs 3 no 9 )
9 .vieta II Jermaka, Marija ARchess/Raudive 2,5 no 9 )
10 .vieta III Steinberga, Anete RŠS/Maklakova/Kapče 0 no 9 )
Rādīt vairāk
chess-reslts.com
3.vieta 2023 Latvijas čempionāts M-12
+
1 .vieta I Mierina, Lauma 1188 RŠS/Putka/Rožlapa 7,5 no 9
2 .vieta I Guminskaya, Daria 1136 RŠS/Kažoks 7 no 9
3 .vieta I Gailevska, Milana 1246 Daugava Chess/E.Dzirkalis 6,5 no 9
4 .vieta II Visnakova, Anna 1212 Rēzeknes BJSS/A.Vasiļkovs 5,5 no 9
5 .vieta I Sinicina, Jevgenija 1252 ARChess/Raudive 5,5 no 9
6 .vieta II Vascinska, Alina ARChess/Raudive 5,5 no 9
7 .vieta II Lazdina, Keitija 1073 Olaine/Skujiņa 5 no 9
8 .vieta II Maklakova, Dafne RŠS/Putka 5 no 9
9 .vieta II Treigute, Lea RŠS/Maklakova 4,5 no 9
10 .vieta II Kumarina, Natalija RŠS/Galkins//Bētiņš 4,5 no 9 )
11 .vieta II Demakina, Nadezda TriKita/Poļakovs 4 no 9 )
12 .vieta III Laimina, Adrija Jēkabpils/Pušmucāns 4 no 9 )
13 .vieta III Spiridovska, Renata RŠS/Poļakovs 4 no 9 )
14 .vieta III Jermaka, Marija ARChess/Raudive 3,5 no 9 )
15 .vieta III Ostrovska, Milana RŠS/Matisone 3,5 no 9 )
16 .vieta II Nagle, Miroslava Rēzeknes novada SS/ A.Jasinskis 3 no 9 )
17 .vieta III Gavrilova, Varvara RŠS/Gordijeviča/Parhomenko 1,5 no 9 )
Rādīt vairāk
chess-results.com
2.vieta 2022 Latvijas čempionāts M-10
+
1 .vieta II Tolmaceva Alona 1102 RŠS/Matisone 8 no 9
2 .vieta II Gailevska Milana 1048 Daugava Chess/ E.Dzirkalis 7,5 no 9
3 .vieta II Teremranova Sofija ARchess/Raudive 7 no 9
4 .vieta II Treigute Lea RŠS/Maklakova 6 no 9
5 .vieta II Daineko Jevgenija RŠS/Borisovs 5 no 9 )
6 .vieta III Jermaka Marija ARchess/Raudive/Matisone 5 no 9 )
7 .vieta III Kumarina Natalija RŠS/I. Paune, A.Bētiņš 4 no 9 )
8 .vieta III Kubulina Kate Adria RŠS/Maklakova 4 no 9 )
9 .vieta III Spiridovska Renata RŠS/Matisone 4 no 9 )
10 .vieta III Lazdina Keitija Olaines SC/Skujiņa 4 no 9
11 .vieta III Celmalniece Ance RŠS/Maklakova 3,5 no 9 )
12 .vieta III Riekstina Jasmina Anna RŠS/Maklakova 2 no 9 )
13 .vieta III Gravele Nora RŠS/I.Paune 2 no 9 )
14 .vieta III Pcolkina Alise RŠS/I.Paune 1 no 9 )
Rādīt vairāk
chess-results.com
3.vieta 2021 Latvijas čempionāts M-10
+
1 .vieta II Mierina Lauma 1260 RŠS/Rožlapa 6 no 7
2 .vieta II Skreitule Undine 1150 RŠS/Limbaži / N.Maklakova 5,5 no 7 )
3 .vieta II Gailevska Milana 1105 Daugava Chess/Dzirkalis 5 no 7
4 .vieta II Maklakova Dafne 1062 RŠS/Putka 4 no 7
5 .vieta IV Spiridovska Renata RŠS/Matisone 3 no 7 )
6 .vieta II Vascinska Alina ARchess/Raudive 2,5 no 7
7 .vieta III Treigute Lea RŠS/Maklakova 1 no 7
8 .vieta III Laimina Adrija Jekabpils/Jankovskis 1 no 7 )
Rādīt vairāk
chess-results.com
1.vieta 2020 Latvijas čempionāts M-8
+
1 .vieta II Gailevska Milana 1031 Daugava Chess/Dzirkalis 7,5 no 8
1 .vieta II Tolmaceva Alona 1199 RŠŠ/Matisone 7,5 no 8
3 .vieta IV Teremranova Sofija ARchess/Raudive 6 no 8
4 .vieta IV Sirajeva Anna Mirra ARchess/Raudive 4 no 8 )
5 .vieta IV Daineko Jevgenija RŠS/Smirnovs 4 no 8 )
6 .vieta IV Tronenkova Vilhelmine Mārupe/Troņenkovs 3 no 8 )
7 .vieta IV Petuhova Anastasija Jūrmala/Kovšuns 3 no 8 )
8 .vieta IV Spiridovska Renata RŠS/Matisone 1 no 8 )
9 .vieta IV Mierina Liva Rožlapa/Putka 0 no 8
Rādīt vairāk
chess-results.com
2.vieta 2019 Latvijas čempionāts M-8
+
1 .vieta III Mierina Lauma Rīgas Šaha skola/Putka, Rožlapa 5 no 6
2 .vieta III Gailevska Milana Daugava Chess/Daugavpils 4 no 6
3 .vieta IV Maklakova Dafne Rīgas Šaha skola/V. Putka 4 no 6
4 .vieta IV Tolmaceva Alona Rīgas Šaha skola/Di. Matisone 3 no 6
5 .vieta IV Merkulova Lidija Rīgas Šaha skola/Di. Matisone 2 no 6 )
6 .vieta IV Gricuka Katrina Rīgas Šaha skola/Da. Matisone 2 no 6 )
7 .vieta IV Ostrovska Milana Rīgas Šaha skola/Di. Matisone 1 no 6 )
Rādīt vairāk
chess-results.com
22.vieta 2022 Eiropas čempionāts jauniešiem (M-10)
+
17 .vieta WFM Ter-Avetisjana Agnesa Stepania 1996 5,5 no 9 (M-16)
18 .vieta Andrusevics Jegors 1561 5,5 no 9 (Z-10)
18 .vieta Kuznecova Marija 2024 5,5 no 9 (M-12)
22 .vieta Gailevska Milana 1111 5 no 9 (M-10)
42 .vieta Vingris Mikelis 2031 5 no 9 (Z-14)
42 .vieta Zubova Darja 1501 4,5 no 9 (M-16)
48 .vieta Jansone Melanija Luize 1472 4 no 9 (M-14)
49 .vieta Lazdina Adrija 2 no 9 } (M-8 )
55 .vieta Bodaks Maksimilians 1155 4 no 9 (Z-8)
56 .vieta Valdats Reinis 1650 4,5 no 9 (Z-12)
56 .vieta Lazdina Keitija 3 no 9 (M-10)
66 .vieta Lele Emili 1273 0,5 no 9 (M-18)
72 .vieta Platonovs Nikolajs 1679 3,5 no 9 (Z-10)
72 .vieta Fridensteins-Bridins Atis 1830 3,5 no 9 (Z-18)
84 .vieta Springis Jevgenijs 1990 3,5 no 9 (Z-16)
102 .vieta Pogrebnojs Damirs 3 no 9 } (Z-12 )
Rādīt vairāk
chess-results.com
Galerijas
2024.gada jauniešu čempionāta laureāti. Foto: D.Matisone
16.03.2024
Latgales 2022.gada atklātais jauniešu čempionāts. Foto: A.Vasiļkovs, A.Jasinskis
07.02.2022
Jauniešu čempionāts 2020, meiteņu U-8 grupas apbalvošana. Foto - Gunārs Gertners
15.08.2020
Portreti
Dzimšanas diena
Aleksejs Tihijs
(šodien 23)
●
Aleksandrs Karasevics
(šodien 15)
●
Vsevolods Semjonovs
(1 diena līdz 24)
Guntars Mierins
(1 diena līdz 23)
Ricards Zarinsh
(2 dienas līdz 24)
Natalia Eremina
(4 dienas līdz 57)
Zinaida Osobskaja
(4 dienas līdz 72)
Egils Vikanis
(4 dienas līdz 69)
Martins Zageris
(6 dienas līdz 35)
Bruno Frolovs
(6 dienas līdz 11)
Romans Sinjavins
(6 dienas līdz 24)
Dmitrijs Pogrebnojs
(7 dienas līdz 45)
Elmārs Berķis
(7 dienas līdz 68)
Aleksandrs Teitelbaums
(8 dienas līdz 37)
Petr Shvab
(8 dienas līdz 16)
Andrejs Pidgora
(9 dienas līdz 18)
Jurijs Mihailovs
(9 dienas līdz 35)
Romans Tolmacevs
(9 dienas līdz 13)
Jekaterina Panzhina
(9 dienas līdz 34)
Igors Parhomenko
(9 dienas līdz 15)
Mihail Gutmans
(10 dienas līdz 36)
Janis Lelis
(10 dienas līdz 77)
Davids Savruckis
(10 dienas līdz 23)
Rādīt vairāk
Kalendārs
Tukuma novada atklātais čempionāts 2024, I posms
17.03.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, III posms
19.03.2024
Šaha Ceturtdiena 2024, X posms
21.03.2024
Latgales Jauniešu šaha līgas VI sezona, 3.posms
22.03.2024
Latvijas 2024.gada vīriešu čempionāta Latgales reģionālā atlase
23.03.2024 - 24.03.2024
Cerību kausa 2024 pusfināls
23.03.2024 - 24.03.2024
ICCF lielmeistara Maigoņa Avotiņa piemiņas turnīrs 2024
23.03.2024
Saulkrastu 2024. gada čempionāts, veltīts Latvijas meistaram Jānim Kļaviņam
23.03.2024
Dobeles novada 2024.gada atklātais čempionāts šahā
23.03.2024
2. Latvijas čempionāts šahā cīkstoņiem
24.03.2024
Latvijas 2024. gada vīriešu čempionāta pusfināls
28.03.2024 - 01.04.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne-2024", 3.posms
30.03.2024
Cerību kausa 2024 fināls
06.04.2024 - 07.04.2024
Šaha pavasaris Ķekavas novadā 2024, I posms
06.04.2024
Spēlē dāmas 2024 Olainē
06.04.2024
Tukuma novada atklātais čempionāts 2024, II posms
07.04.2024
Garkalnes atklātais čempionāts, 2. posms
07.04.2024
Lielmeistara Jāņa Klovāna 13. piemiņas kauss
09.04.2024
Latvijas 2024. gada senioru čempionāts
13.04.2024 - 14.04.2024
"Dice Chess Lazy Queen"
13.04.2024
Pirmas atklātais CHESSTON rapida turnīrs "Šahatons 2024"
13.04.2024
Alekseja Širova 7.kausa izcīņa
17.04.2024 - 19.04.2024
LSSO Latgales reģiona fināls Rēzeknē
19.04.2024
Lielmeistara Jevgēņija Svešņikova piemiņas turnīrs 2024
20.04.2024 - 21.04.2024
Šaha pavasaris Ķekavas novadā 2024, II posms
20.04.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, IV posms
23.04.2024
Albānija: Pasaules čempionāts rapidā un blicā kadetiem (U-8–U-12) 2024
26.04.2024 - 28.04.2024
Latvijas 2024. gada amatieru čempionāts
27.04.2024 - 04.05.2024
Latvijas 2024. gada sieviešu čempionāts
27.04.2024 - 04.05.2024
Latvijas 2024. gada vīriešu čempionāta fināls
27.04.2024 - 04.05.2024
Šaha pavasaris Ķekavas novadā 2024, III posms
27.04.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne 2024", 4.posms
27.04.2024
Tukuma novada atklātais čempionāts 2024, III posms
05.05.2024
Olaines Šaha pavasaris bērniem 2024
11.05.2024
Rēzeknes atklātais senioru čempionāts 2024
12.05.2024
Olaines Šaha pavasaris 2024
12.05.2024
Latvijas 2024. gada Skolu šaha olimpiādes fināls
15.05.2024
Jauno šahistu festivāls "Jēkabpils pavasaris 2024"
18.05.2024 - 19.05.2024
Latvijas 2024. gada komandu čempionāta 1. posms
18.05.2024 - 19.05.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, V posms
21.05.2024
Spring 960 Fisher chess rapid
25.05.2024
Rīgas Šaha Open 2024
31.05.2024 - 05.06.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne 2024", 5.posms
01.06.2024
Dobeles ceriņu šaha turnīrs 2024
08.06.2024
Trenera Fēliksa Circeņa piemiņai 2024
08.06.2024
Skolotāja Ulda Deisona 6. piemiņas turnīrs (ar ielūgumiem)
09.06.2024
Nacionālo bruņoto spēku čempionāts 2024
13.06.2024
3. starptautiskais šaha festivāls "Cēsis"
15.06.2024 - 21.06.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne 2024", 6.posms
15.06.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VI posms
18.06.2024
Latvijas 2024. gada atklātais čempionāts blicā Mežezerā
30.06.2024 - 30.06.2024
Latvijas 2024. gada junioru (U-20) čempionāts
01.07.2024 - 07.07.2024
Dobeles šaha vasara 2024
13.07.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VII posms
23.07.2024
Latvijas 2024. gada atklātais čempionāts rapidā
27.07.2024 - 28.07.2024
Pasaules čempionāts šaha problēmu risināšanā Jūrmalā
27.07.2024 - 03.08.2024
Rīgas 2024. gada atklātais čempionāts ātrajā šahā
04.08.2024
13. starptautiskais šaha festivāls "RTU Open"
05.08.2024 - 11.08.2024
Rīgas 2024.gada atklātās jaunatnes meistarsacīkstes šahā
17.08.2024 - 18.08.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VIII posms
20.08.2024
Olaines novada atklātais ātrā šaha čempionāts 2024, III posms
07.09.2024
Kultūras sezonas atklāšanas festivāls Dobelē 2024
07.09.2024
XII Salaspils novada atklātais ātrā šaha čempionāts
15.09.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, IX posms
17.09.2024
Rīgas kauss 2024
20.09.2024 - 25.09.2024
13. Siguldas novada atklātais čempionāts ātrajā šahā
28.09.2024 - 29.09.2024
Mildas Laubertes piemiņai veltītais 8. starptautiskais šaha turnīrs
29.09.2024
Āboldienas šaha turnīrs 2024
05.10.2024
Olaines novada atklātais ātrā šaha čempionāts 2024, IV posms
12.10.2024
Garkalnes atklātais čempionāts, 3. posms
13.10.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, X posms
22.10.2024
Latvijas 2024. gada jauniešu čempionāts blicā
01.11.2024
Latvijas 2024. gada jauniešu čempionāts rapidā
02.11.2024
Ikara Šaha turnīrs 2024
09.11.2024
Starptautiskais šaha turnīrs "Latvijai 106"
14.11.2024 - 18.11.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, XI posms
19.11.2024
Olaines Šaha rudens 2024 bērniem
23.11.2024
Olaines Šaha rudens 2024
24.11.2024
Latvijas 2024. gada komandu čempionāts rapidā
07.12.2024
Latvijas 2024. gada komandu čempionāts blicā
08.12.2024
"Riga Christmas Chess Festival 2024"
09.12.2024 - 15.12.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, XII posms
17.12.2024
Rādīt vairāk
Lasītākie raksti
Sākušās jauniešu šaha kaislības
Mūžībā devies FIDE meistars Vitālijs Ļevčenkovs
165 zēni bezkompromisa cīņās noskaidrojuši finālistus
Stājas spēkā jauni sporta klašu un titulu iegūšanas noteikumi
Latvijas Šaha federācijas darbības pārskats par 2023.gadu
Populārākās birkas
Latvijas čempionāts
,
Latvijas čempionāts jauniešiem
,
reitings
,
Kurzemes atlase
,
Vidzemes atlase
,
Pullman
,
RŠF
,
Garkalne
,
Zemgales atlase
,
Olaine