SĀKUMS
KALENDĀRS
FEDERĀCIJA
STATISTIKA
REITINGI
GALERIJAS
SPĒLĒTĀJI
PROJEKTI
Eng/Рус
Sākums
>
Spēlētāji
> Tomass Kristians Sterns
Tomass Kristians Sterns
1739
01.03.2024
Maksimālais reitings:
1739
(2024-03-01)
Minimālais reitings:
1420
(2022-07-01)
Raksti
Statistika
Galerijas
Portreti
Raksti
Zināmi Latvijas vīriešu čempionāta pirmie 12 pusfinālisti
15.01.2024
Aprīļa reitings: septiņiem pieaugums vismaz par simts punktiem
14.04.2022
Statistika
2023
2022
7.vieta 2023 Latvijas čempionāts komandām (RTU Juniors)
+
1 . Rīgas Tehniskā universitāte (RtgAvg:2375, Captain: Egons Lavendelis )
1 .vieta GM Kantans, Toms 2487 LAT 6 no 7 (RTU)
1 .vieta GM Kengis, Edvins 2523 LAT 5 no 7 (RTU)
1 .vieta WGM Rogule, Laura 2238 LAT 1 no 2 (RTU)
1 .vieta FM Mustaps, Matiss 2329 LAT 5 no 6 (RTU)
1 .vieta FM Lavendelis, Egons 2296 LAT 2,5 no 3 (RTU)
1 .vieta WIM Kantane, Anna 2264 POL 4,5 no 5 } (RTU )
1 .vieta WIM Amerika, Katrina 2213 LAT 2 no 3 (RTU)
1 .vieta WFM Vidruska, Renate 1990 LAT 1,5 no 2 (RTU)
1 . The Royal Biograph (RtgAvg:2324, Captain: Andris Ozols )
1 .vieta IM Krivonosov, Oleg 2355 LAT 5 no 7 (The Royal Biograph)
1 .vieta IM Sveshnikov, Vladimir 2413 LAT 5,5 no 7 (The Royal Biograph)
1 .vieta FM Saulespurens, Valdis 2261 USA 5,5 no 7 } (The Royal Biograph )
1 .vieta FM Klimakovs, Sergejs 2331 LAT 7 no 7 (The Royal Biograph)
1 .vieta WGM Safranska, Anda 2113 FRA 3 no 3 } (The Royal Biograph )
1 .vieta WFM Krumina, Linda 2053 LAT 1,5 no 4 (The Royal Biograph)
3 . Rīgas Šaha skola (RtgAvg:2091, Captain: Arsens Bataševs )
3 .vieta MK Batashevs, Arsens 2120 LAT 3,5 no 7 (Rīgas Šaha skola)
3 .vieta FM Ungurs, Edgars 2120 LAT 4 no 7 (Rīgas Šaha skola)
3 .vieta NM Bekasovs, Rihards 2097 LAT 4 no 7 (Rīgas Šaha skola)
3 .vieta MK Vingris, Mikelis 2096 LAT 5 no 7 (Rīgas Šaha skola)
3 .vieta WCM Kuznecova, Marija 2023 LAT 4 no 7 (Rīgas Šaha skola)
4 . Olaines šaha klubs (RtgAvg:2178, Captain: Normunds Miezis )
4 .vieta GM Miezis, Normunds 2428 LAT 2,5 no 3 (Olaines šaha klubs)
4 .vieta NM Mierins, Emils Janis 2149 LAT 3,5 no 7 (Olaines šaha klubs)
4 .vieta WGM Berzina, Ilze 2183 LAT 5,5 no 7 (Olaines šaha klubs)
4 .vieta MK Agafonov, Yuri Dr 2049 LAT 4 no 7 (Olaines šaha klubs)
4 .vieta WFM Ter-Avetisjana, Agnesa Stepania 2080 LAT 1 no 3 (Olaines šaha klubs)
4 .vieta MK Sinauridze, Simons 2002 LAT 1 no 3 (Olaines šaha klubs)
4 .vieta I Lazdina, Ingrida 1645 LAT 2 no 5 (Olaines šaha klubs)
5 . Dark Horses | RŠS (RtgAvg:1977, Captain: Arsenijs Savičevs )
5 .vieta MK Savicevs, Arsenijs 2106 LAT 3,5 no 7 (Dark Horses | RŠS)
5 .vieta MK Francs, Marats 1989 LAT 2,5 no 4 (Dark Horses | RŠS)
5 .vieta MK Adamovics, Aleksejs 1974 LAT 4 no 6 (Dark Horses | RŠS)
5 .vieta MK Zajakins, Artjoms 1965 LAT 3 no 7 (Dark Horses | RŠS)
5 .vieta NM Maklakova, Nellija 1851 LAT 2,5 no 4 (Dark Horses | RŠS)
5 .vieta I Maklakova, Naomi 1838 LAT 4 no 7 (Dark Horses | RŠS)
6 . Karaļa mantojums | RŠS (RtgAvg:1789, Captain: Reinis Valdats )
6 .vieta MK Valdats, Reinis 2023 LAT 5,5 no 7 (Karaļa mantojums | RŠS)
6 .vieta I Jeronovics, Toms 1677 LAT 2 no 4 (Karaļa mantojums | RŠS)
6 .vieta I Sokolovskis, Pavels 1735 LAT 0,5 no 3 (Karaļa mantojums | RŠS)
6 .vieta I Varpins, Kristians 1686 LAT 2 no 7 (Karaļa mantojums | RŠS)
6 .vieta MK Muzis, Renars 1977 LAT 3,5 no 7 (Karaļa mantojums | RŠS)
6 .vieta I Zubova, Darja 1584 LAT 2 no 7 (Karaļa mantojums | RŠS)
7 . RTU Juniors (RtgAvg:2036, Captain: Juris Krastiņš )
7 .vieta MK Kurpnieks, Vairis 1974 LAT 0,5 no 5 (RTU Juniors)
7 .vieta MK Mierins, Eriks 2009 LAT 5 no 7 (RTU Juniors)
7 .vieta WFM Otikova, Elina 2047 LAT 0,5 no 4 (RTU Juniors)
7 .vieta CM Wenzel, Birger 2021 GER 2 no 3 } (RTU Juniors )
7 .vieta MK Auzins, Artis 2130 LAT 1 no 4 (RTU Juniors)
7 .vieta MK Zemzare, Agnija 1925 LAT 2,5 no 5 (RTU Juniors)
7 .vieta MK Bagatais, Janis 1832 LAT 1 no 2 (RTU Juniors)
7 .vieta I Sterns, Tomass Kristians 1471 LAT 2 no 4 (RTU Juniors)
7 .vieta MK Kane, Marta 1836 LAT 0 no 1 (RTU Juniors)
8 . Karalienes dārgumi | RŠS (RtgAvg:1840, Captain: Jevgenijs Springis )
8 .vieta MK Springis, Jevgenijs 1859 LAT 1 no 4 (Karalienes dārgumi | RŠS)
8 .vieta MK Freibergs, Andrejs 1861 LAT 1 no 6 (Karalienes dārgumi | RŠS)
8 .vieta MK Tabors, Emils 1892 LAT 1,5 no 5 (Karalienes dārgumi | RŠS)
8 .vieta MK Strods, Kristaps Reinis 1791 LAT 3 no 7 (Karalienes dārgumi | RŠS)
8 .vieta I Aminovs, Maksims 1659 LAT 1,5 no 6 (Karalienes dārgumi | RŠS)
8 MK Golsta, Ramona 1799 LAT 4 no 7 (Karalienes dārgumi | RŠS)
9 . Baltais zirgs | RŠS (RtgAvg:1744, Captain: Reinis Paikens )
9 .vieta NM Paikens, Reinis 2154 LAT 4,5 no 7 (Baltais zirgs | RŠS)
9 .vieta I Platonovs, Nikolajs 1783 LAT 1 no 7 (Baltais zirgs | RŠS)
9 .vieta I Otrohovs, Maksims 1607 LAT 2 no 7 (Baltais zirgs | RŠS)
9 .vieta I Karasevics, Aleksandrs 1686 LAT 3,5 no 7 (Baltais zirgs | RŠS)
9 .vieta I Parhomenko, Anastasija 1491 LAT 1 no 7 (Baltais zirgs | RŠS)
10 . Latgales zirgi (RtgAvg:1630, Captain: Igors Andrusevics )
10 .vieta MK Alipovs, Anatolijs 1659 LAT 0 no 7 (Latgales zirgi)
10 .vieta I Andrusevics, Jegors 1644 LAT 2 no 7 (Latgales zirgi)
10 .vieta I Aleidzans, Vadims 1509 LAT 1 no 7 (Latgales zirgi)
10 .vieta MK Dombrovska, Stefanija 1441 LAT 0 no 7 (Latgales zirgi)
10 .vieta I Vasiljeva, Sofja 1895 LAT 3,5 no 7 (Latgales zirgi)
Rādīt vairāk
chess-results.com
6.vieta 2022 Latvijas čempionāts Z-18
+
1 .vieta MK Mierins Emils Janis 2016 RŠS/Olaine 9 no 9
2 .vieta MK Fridensteins-Bridins Atis 1704 RŠS/Ungurs 6,5 no 9
3 .vieta I Bogdanovics Kirills 1785 RŠS/Matisone 6,5 no 9
4 .vieta I Podojniks Marks Ernests 1372 RŠS/Ungurs 5,5 no 9
5 .vieta I Lahs Einars 1675 RŠS/Ungurs 5 no 9
6 .vieta I Sterns Tomass Kristians 1431 Kandava 3,5 no 9
7 .vieta I Krastins Arturs 1506 Jēkabpils/Janskovskis/Pušmucāns 3,5 no 9
8 .vieta I Stinka Gustavs 1086 RŠS/Paune 3 no 9
9 .vieta I Steinbergs Raivo 1397 Kuldīgas NSS/Šteinbergs 2,5 no 9
10 .vieta I Sestakovs Maksims 1138 Rēzekne 0 no 9
Rādīt vairāk
chess-results.com
Galerijas
Kuldīgas pilsētas svētku turnīrs 2023
26.07.2023
Portreti
Dzimšanas diena
Jekaterina Panzhina
(šodien 34)
●
Romans Tolmacevs
(šodien 13)
●
Andrejs Pidgora
(šodien 18)
●
Jurijs Mihailovs
(šodien 35)
●
Igors Parhomenko
(šodien 15)
●
Mihail Gutmans
(1 diena līdz 36)
Janis Lelis
(1 diena līdz 77)
Davids Savruckis
(1 diena līdz 23)
Andzejs Dubovs
(2 dienas līdz 20)
Mark Gamsa
(3 dienas līdz 54)
Jekaterina Smirnova
(3 dienas līdz 17)
Madars Andrejs Apinis
(3 dienas līdz 12)
Aleksejs Skitskis
(3 dienas līdz 16)
Ginta Veja
(4 dienas līdz 46)
Elina Ozolina
(4 dienas līdz 17)
Aleksis Vins
(5 dienas līdz 27)
Dana Vambute
(5 dienas līdz 22)
Krisjanis Lazars
(5 dienas līdz 11)
Guntis Lapsa
(5 dienas līdz 42)
Maris Krakops
(6 dienas līdz 46)
Andrejs Stepanovs
(6 dienas līdz 41)
Valerija Locmele
(6 dienas līdz 14)
Roberts Rezniks
(7 dienas līdz 15)
Undine Skreitule
(8 dienas līdz 13)
Viktors Harlinskis
(8 dienas līdz 65)
Egons Lavendelis
(8 dienas līdz 40)
Vera Surzikova
(8 dienas līdz 88)
Janis Daugerts
(8 dienas līdz 43)
Vadims Daskevics
(8 dienas līdz 38)
Kristaps Krustkalns
(9 dienas līdz 45)
Glebs Krasavins
(9 dienas līdz 15)
Deniss Daleckis
(9 dienas līdz 18)
Katrina Marta Kapakle
(9 dienas līdz 16)
Mairis Kanasts
(10 dienas līdz 35)
Rihards Podzins
(10 dienas līdz 25)
Rādīt vairāk
Kalendārs
Latvijas 2024. gada vīriešu čempionāta pusfināls
28.03.2024 - 01.04.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne-2024", 3.posms
30.03.2024
Cerību kausa 2024 fināls
06.04.2024 - 07.04.2024
Šaha pavasaris Ķekavas novadā 2024, I posms
06.04.2024
Spēlē dāmas 2024 Olainē
06.04.2024
Garkalnes atklātais čempionāts, 2. posms
06.04.2024
Tukuma novada atklātais čempionāts 2024, II posms
07.04.2024
Lielmeistara Jāņa Klovāna 13. piemiņas kauss
09.04.2024
Latvijas 2024. gada senioru čempionāts
13.04.2024 - 14.04.2024
"Dice Chess Lazy Queen"
13.04.2024
Pirmas atklātais CHESSTON rapida turnīrs "Šahatons 2024"
13.04.2024
Alekseja Širova 7.kausa izcīņa
17.04.2024 - 19.04.2024
LSSO Latgales reģiona fināls Rēzeknē
19.04.2024
Lielmeistara Jevgēņija Svešņikova piemiņas turnīrs 2024
20.04.2024 - 21.04.2024
Šaha pavasaris Ķekavas novadā 2024, II posms
20.04.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, IV posms
23.04.2024
Albānija: Pasaules čempionāts rapidā un blicā kadetiem (U-8–U-12) 2024
26.04.2024 - 28.04.2024
Latvijas 2024. gada amatieru čempionāts
27.04.2024 - 04.05.2024
Latvijas 2024. gada sieviešu čempionāts
27.04.2024 - 04.05.2024
Latvijas 2024. gada vīriešu čempionāta fināls
27.04.2024 - 04.05.2024
Šaha pavasaris Ķekavas novadā 2024, III posms
27.04.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne 2024", 4.posms
27.04.2024
Tukuma novada atklātais čempionāts 2024, III posms
05.05.2024
Šaha lietus 2024
11.05.2024 - 12.05.2024
Olaines Šaha pavasaris bērniem 2024
11.05.2024
Rēzeknes atklātais senioru čempionāts 2024
12.05.2024
Olaines Šaha pavasaris 2024
12.05.2024
Latvijas 2024. gada Skolu šaha olimpiādes fināls
15.05.2024
Jauno šahistu festivāls "Jēkabpils pavasaris 2024"
18.05.2024 - 19.05.2024
Latvijas 2024.gada komandu čempionāta 1. posms
18.05.2024 - 19.05.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, V posms
21.05.2024
Spring 960 Fisher chess rapid
25.05.2024
Rīgas Šaha Open 2024
31.05.2024 - 05.06.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne 2024", 5.posms
01.06.2024
Dobeles ceriņu šaha turnīrs 2024
08.06.2024
Trenera Fēliksa Circeņa piemiņai 2024
08.06.2024
Skolotāja Ulda Deisona 6. piemiņas turnīrs (ar ielūgumiem)
09.06.2024
Nacionālo bruņoto spēku čempionāts 2024
13.06.2024
3. starptautiskais šaha festivāls "Cēsis"
15.06.2024 - 21.06.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne 2024", 6.posms
15.06.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VI posms
18.06.2024
Latvijas 2024. gada atklātais čempionāts blicā Mežezerā
30.06.2024 - 30.06.2024
Latvijas 2024. gada junioru (U-20) čempionāts
01.07.2024 - 07.07.2024
Dobeles šaha vasara 2024
13.07.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VII posms
23.07.2024
Latvijas 2024. gada atklātais čempionāts rapidā
27.07.2024 - 28.07.2024
Pasaules čempionāts šaha problēmu risināšanā Jūrmalā
27.07.2024 - 03.08.2024
Rīgas 2024. gada atklātais čempionāts ātrajā šahā
04.08.2024
13. starptautiskais šaha festivāls "RTU Open"
05.08.2024 - 11.08.2024
Latvijas 2024.gada komandu čempionāta 2. posms
17.08.2024 - 18.08.2024
Rīgas 2024.gada atklātās jaunatnes meistarsacīkstes šahā
17.08.2024 - 18.08.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VIII posms
20.08.2024
Latvijas 2024.gada komandu čempionāta 3.posms
06.09.2024 - 08.09.2024
Olaines novada atklātais ātrā šaha čempionāts 2024, III posms
07.09.2024
Kultūras sezonas atklāšanas festivāls Dobelē 2024
07.09.2024
XII Salaspils novada atklātais ātrā šaha čempionāts
15.09.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, IX posms
17.09.2024
Rīgas kauss 2024
20.09.2024 - 25.09.2024
13. Siguldas novada atklātais čempionāts ātrajā šahā
28.09.2024 - 29.09.2024
Mildas Laubertes piemiņai veltītais 8. starptautiskais šaha turnīrs
29.09.2024
Āboldienas šaha turnīrs 2024
05.10.2024
Olaines novada atklātais ātrā šaha čempionāts 2024, IV posms
12.10.2024
Garkalnes atklātais čempionāts, 3. posms
13.10.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, X posms
22.10.2024
Latvijas 2024. gada jauniešu čempionāts blicā
01.11.2024
Latvijas 2024. gada jauniešu čempionāts rapidā
02.11.2024
Ikara Šaha turnīrs 2024
09.11.2024
Starptautiskais šaha turnīrs "Latvijai 106"
14.11.2024 - 18.11.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, XI posms
19.11.2024
Olaines Šaha rudens 2024 bērniem
23.11.2024
Olaines Šaha rudens 2024
24.11.2024
Latvijas 2024. gada komandu čempionāts rapidā
07.12.2024
Latvijas 2024. gada komandu čempionāts blicā
08.12.2024
"Riga Christmas Chess Festival 2024"
09.12.2024 - 15.12.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, XII posms
17.12.2024
Rādīt vairāk
Lasītākie raksti
Sākušās jauniešu šaha kaislības
Mūžībā devies FIDE meistars Vitālijs Ļevčenkovs
165 zēni bezkompromisa cīņās noskaidrojuši finālistus
Stājas spēkā jauni sporta klašu un titulu iegūšanas noteikumi
Noskaidroti jauniešu čempionātu laureāti
Populārākās birkas
Latvijas čempionāts
,
Latvijas čempionāts jauniešiem
,
reitings
,
Kurzemes atlase
,
Vidzemes atlase
,
Garkalne
,
Latgales atlase
,
Pullman
,
RŠF
,
Cerību kauss