SĀKUMS
KALENDĀRS
FEDERĀCIJA
STATISTIKA
REITINGI
GALERIJAS
SPĒLĒTĀJI
PROJEKTI
Eng/Рус
Sākums
>
Spēlētāji
> Emils Steiners
Emils Steiners
2010
01.03.2024
Maksimālais reitings:
2021
(2024-01-01)
Minimālais reitings:
1292
(2020-10-01)
Raksti
Statistika
Galerijas
Portreti
Raksti
Noskaidroti jauniešu čempionātu laureāti
17.03.2024
Aizvadītais mēnesis Latvijas šahistiem bijis visai aktīvs
19.12.2023
Klasikas turnīrā Šaha festivālā Cēsis uzvar lielmeistars no Spānijas
22.06.2023
No Latvijas šahistiem pērn aktīvākie – Steiners, Meškovs un Adamovičs
15.04.2023
Četri jaunieši aizstāv titulus, pieciem pirmais zelts
19.03.2023
152 spēlētājiem klasiskā reitinga pieaugums. Līderis – Paikens
24.02.2023
Latvijas pārstāvji aizvadījuši Eiropas skolu šaha čempionātu
02.05.2022
Linda Krūmiņa uzvar plašā turnīrā Kannās
01.03.2022
Rogule atkal virs 2300, Kovaļenko nostiprinās pirmajā simtā
07.12.2021
Latvijas zēnu un meiteņu šahā seši jauni čempioni
28.08.2021
Noslēdzies pirmais Latvijas čempionāta astotdaļfināls. Nākamais posms – martā
23.02.2021
Marija Kuzņecova – jau trešā Eiropā un sestā pasaulē
08.10.2020
Statistika
2024
2023
2022
2021
1.vieta 2024 Latvijas čempionāts Z-14
+
1 .vieta I Steiners, Emils 2010 Londona 8,5 no 9
2 .vieta MK Valdats, Reinis 2107 RŠS/Rogule 7 no 9
3 .vieta I Tolmacevs, Romans 1788 RŠS/Matisone 7 no 9
4 .vieta I Olshevskis, Aleksejs Jans 1674 RŠS/Matisone 5,5 no 9
5 .vieta I Jeronovics, Toms 1845 Ķekava/RŠS/Putka 5 no 9
6 .vieta I Dabols, Janis Marks 1549 RŠS/Ungurs 4 no 9
7 .vieta I Derbenev, Arseniy 1828 RŠS/Ungurs 3,5 no 9
8 .vieta I Krakops, Martijs 1762 Jēkabpils/Jankovskis 2 no 9
9 .vieta I Aleksejevs, Daniils 1654 Olaine/Archess/Raudive 1,5 no 9
10 .vieta I Vorobjovs, Nils 1582 ARChess/Raudive 1 no 9
Rādīt vairāk
chess-results.com
3.vieta 2023 Latvijas čempionāts Z-12
+
1 .vieta I Platonovs, Nikolajs 1582 RŠS/Gordijeviča/Pogrebnojs 8 no 9
2 .vieta I Andrusevics, Jegors 1606 Daugava Chess/Dzirkalis 7 no 9
3 .vieta I Steiners, Emils 1676 Londona 6,5 no 9
4 .vieta I Jeronovics, Toms 1655 Ķekava/RŠS/Putka 6,5 no 9
5 .vieta I Tolmacevs, Romans 1576 RŠS/Matisone 5 no 9
6 .vieta I Gaidis, Edvards 1158 Rēzeknes BJSS/ A.Vasiļkovs 4 no 9
7 .vieta I Kalinin, Oleg 1413 ARChess/Raudive 3,5 no 9
8 .vieta I Veitners, Pauls 1228 AB šahs/ Bētiņš 2 no 9
9 .vieta I Merzlovs, Timurs 1171 Jūrmala 1,5 no 9
10 .vieta II Orlovskis, Jaroslavs 1142 RŠS/Ungurs 1 no 9
Rādīt vairāk
chess-results.com
3.vieta 2022 Latvijas čempionāts Z-12
+
1 .vieta I Tolmacevs Romans 1466 RŠS/Matisone 7 no 9
2 .vieta I Valdats Reinis 1488 RŠS/Paune 7 no 9
3 .vieta I Steiners Emils 1601 Londona/Tamas Fodor 7 no 9
4 .vieta I Krakops Martijs 1253 Tilža/Starostīts 6 no 9
5 .vieta I Jeronovics Toms 1273 RŠS/ Putka 5,5 no 9
6 .vieta I Derbenev Arseniy 1477 RŠS/Ungurs 4 no 9
7 .vieta I Nazarovs Daniils 1245 RŠS/Kažoks 2,5 no 9
8 .vieta I Gaidis Edvards 1190 "Rēzeknes BJSS/Vasilkovs " 2,5 no 9
9 .vieta I Aleksejevs Daniils 1197 Olaine/Dzirkalis 2,5 no 9
10 .vieta II Merzlovs Timurs 1152 Jūrmala 1 no 9
Rādīt vairāk
chess-results.com
1.vieta 2021 Latvijas čempionāts Z-10
+
1 .vieta I Steiners Emils 1292 Londona/Tamas Fodor 6,5 no 7
2 .vieta I Andrusevics Jegors Daugava Chess/Dzirkalis 5 no 7 )
3 .vieta I Platonovs Nikolajs 1334 RŠS/Gordijeviča 4,5 no 7
4 .vieta I Jeronovics Toms 1080 RŠS/Putka 4,5 no 7
5 .vieta I Tolmacevs Romans 1272 RŠS/Matisone 4 no 7
6 .vieta II Kalinin Oleg ARChess/Raudive 3 no 7 )
7 .vieta II Vorobjovs Nils ARChess/Raudive 3 no 7 )
8 .vieta II Gaidis Edvards 1116 Rēzeknes BJSS/Vasiļkovs 2 no 7
9 .vieta II Kantans Jekabs 1254 RŠS/Ungurs 1,5 no 7
10 .vieta II Merzlovs Timurs 1157 Jūrmala 1 no 7
Rādīt vairāk
chess-results.com
Galerijas
2024.gada jauniešu čempionāta laureāti. Foto: D.Matisone
16.03.2024
Portreti
Dzimšanas diena
Mihail Gutmans
(šodien 36)
●
Janis Lelis
(šodien 77)
●
Davids Savruckis
(šodien 23)
●
Andzejs Dubovs
(1 diena līdz 20)
Aleksejs Skitskis
(2 dienas līdz 16)
Madars Andrejs Apinis
(2 dienas līdz 12)
Jekaterina Smirnova
(2 dienas līdz 17)
Mark Gamsa
(2 dienas līdz 54)
Elina Ozolina
(3 dienas līdz 17)
Ginta Veja
(3 dienas līdz 46)
Aleksis Vins
(4 dienas līdz 27)
Dana Vambute
(4 dienas līdz 22)
Guntis Lapsa
(4 dienas līdz 42)
Krisjanis Lazars
(4 dienas līdz 11)
Maris Krakops
(5 dienas līdz 46)
Andrejs Stepanovs
(5 dienas līdz 41)
Valerija Locmele
(5 dienas līdz 14)
Roberts Rezniks
(6 dienas līdz 15)
Janis Daugerts
(7 dienas līdz 43)
Undine Skreitule
(7 dienas līdz 13)
Vadims Daskevics
(7 dienas līdz 38)
Vera Surzikova
(7 dienas līdz 88)
Viktors Harlinskis
(7 dienas līdz 65)
Egons Lavendelis
(7 dienas līdz 40)
Katrina Marta Kapakle
(8 dienas līdz 16)
Glebs Krasavins
(8 dienas līdz 15)
Deniss Daleckis
(8 dienas līdz 18)
Kristaps Krustkalns
(8 dienas līdz 45)
Mairis Kanasts
(9 dienas līdz 35)
Rihards Podzins
(9 dienas līdz 25)
Vladimirs Varhotovs
(10 dienas līdz 14)
Roberts Ziedins
(10 dienas līdz 25)
Vadims Aleidzans
(10 dienas līdz 15)
Rādīt vairāk
Kalendārs
Latvijas 2024. gada vīriešu čempionāta pusfināls
28.03.2024 - 01.04.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne-2024", 3.posms
30.03.2024
Cerību kausa 2024 fināls
06.04.2024 - 07.04.2024
Šaha pavasaris Ķekavas novadā 2024, I posms
06.04.2024
Spēlē dāmas 2024 Olainē
06.04.2024
Garkalnes atklātais čempionāts, 2. posms
06.04.2024
Tukuma novada atklātais čempionāts 2024, II posms
07.04.2024
Lielmeistara Jāņa Klovāna 13. piemiņas kauss
09.04.2024
Latvijas 2024. gada senioru čempionāts
13.04.2024 - 14.04.2024
"Dice Chess Lazy Queen"
13.04.2024
Pirmas atklātais CHESSTON rapida turnīrs "Šahatons 2024"
13.04.2024
Alekseja Širova 7.kausa izcīņa
17.04.2024 - 19.04.2024
LSSO Latgales reģiona fināls Rēzeknē
19.04.2024
Lielmeistara Jevgēņija Svešņikova piemiņas turnīrs 2024
20.04.2024 - 21.04.2024
Šaha pavasaris Ķekavas novadā 2024, II posms
20.04.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, IV posms
23.04.2024
Albānija: Pasaules čempionāts rapidā un blicā kadetiem (U-8–U-12) 2024
26.04.2024 - 28.04.2024
Latvijas 2024. gada amatieru čempionāts
27.04.2024 - 04.05.2024
Latvijas 2024. gada sieviešu čempionāts
27.04.2024 - 04.05.2024
Latvijas 2024. gada vīriešu čempionāta fināls
27.04.2024 - 04.05.2024
Šaha pavasaris Ķekavas novadā 2024, III posms
27.04.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne 2024", 4.posms
27.04.2024
Tukuma novada atklātais čempionāts 2024, III posms
05.05.2024
Šaha lietus 2024
11.05.2024 - 12.05.2024
Olaines Šaha pavasaris bērniem 2024
11.05.2024
Rēzeknes atklātais senioru čempionāts 2024
12.05.2024
Olaines Šaha pavasaris 2024
12.05.2024
Latvijas 2024. gada Skolu šaha olimpiādes fināls
15.05.2024
Jauno šahistu festivāls "Jēkabpils pavasaris 2024"
18.05.2024 - 19.05.2024
Latvijas 2024.gada komandu čempionāta 1. posms
18.05.2024 - 19.05.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, V posms
21.05.2024
Spring 960 Fisher chess rapid
25.05.2024
Rīgas Šaha Open 2024
31.05.2024 - 05.06.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne 2024", 5.posms
01.06.2024
Dobeles ceriņu šaha turnīrs 2024
08.06.2024
Trenera Fēliksa Circeņa piemiņai 2024
08.06.2024
Skolotāja Ulda Deisona 6. piemiņas turnīrs (ar ielūgumiem)
09.06.2024
Nacionālo bruņoto spēku čempionāts 2024
13.06.2024
3. starptautiskais šaha festivāls "Cēsis"
15.06.2024 - 21.06.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne 2024", 6.posms
15.06.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VI posms
18.06.2024
Latvijas 2024. gada atklātais čempionāts blicā Mežezerā
30.06.2024 - 30.06.2024
Latvijas 2024. gada junioru (U-20) čempionāts
01.07.2024 - 07.07.2024
Dobeles šaha vasara 2024
13.07.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VII posms
23.07.2024
Latvijas 2024. gada atklātais čempionāts rapidā
27.07.2024 - 28.07.2024
Pasaules čempionāts šaha problēmu risināšanā Jūrmalā
27.07.2024 - 03.08.2024
Rīgas 2024. gada atklātais čempionāts ātrajā šahā
04.08.2024
13. starptautiskais šaha festivāls "RTU Open"
05.08.2024 - 11.08.2024
Latvijas 2024.gada komandu čempionāta 2. posms
17.08.2024 - 18.08.2024
Rīgas 2024.gada atklātās jaunatnes meistarsacīkstes šahā
17.08.2024 - 18.08.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VIII posms
20.08.2024
Latvijas 2024.gada komandu čempionāta 3.posms
06.09.2024 - 08.09.2024
Olaines novada atklātais ātrā šaha čempionāts 2024, III posms
07.09.2024
Kultūras sezonas atklāšanas festivāls Dobelē 2024
07.09.2024
XII Salaspils novada atklātais ātrā šaha čempionāts
15.09.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, IX posms
17.09.2024
Rīgas kauss 2024
20.09.2024 - 25.09.2024
13. Siguldas novada atklātais čempionāts ātrajā šahā
28.09.2024 - 29.09.2024
Mildas Laubertes piemiņai veltītais 8. starptautiskais šaha turnīrs
29.09.2024
Āboldienas šaha turnīrs 2024
05.10.2024
Olaines novada atklātais ātrā šaha čempionāts 2024, IV posms
12.10.2024
Garkalnes atklātais čempionāts, 3. posms
13.10.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, X posms
22.10.2024
Latvijas 2024. gada jauniešu čempionāts blicā
01.11.2024
Latvijas 2024. gada jauniešu čempionāts rapidā
02.11.2024
Ikara Šaha turnīrs 2024
09.11.2024
Starptautiskais šaha turnīrs "Latvijai 106"
14.11.2024 - 18.11.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, XI posms
19.11.2024
Olaines Šaha rudens 2024 bērniem
23.11.2024
Olaines Šaha rudens 2024
24.11.2024
Latvijas 2024. gada komandu čempionāts rapidā
07.12.2024
Latvijas 2024. gada komandu čempionāts blicā
08.12.2024
"Riga Christmas Chess Festival 2024"
09.12.2024 - 15.12.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, XII posms
17.12.2024
Rādīt vairāk
Lasītākie raksti
Sākušās jauniešu šaha kaislības
Mūžībā devies FIDE meistars Vitālijs Ļevčenkovs
165 zēni bezkompromisa cīņās noskaidrojuši finālistus
Stājas spēkā jauni sporta klašu un titulu iegūšanas noteikumi
Noskaidroti jauniešu čempionātu laureāti
Populārākās birkas
Latvijas čempionāts
,
Latvijas čempionāts jauniešiem
,
reitings
,
Kurzemes atlase
,
Vidzemes atlase
,
Garkalne
,
Latgales atlase
,
Pullman
,
RŠF
,
Cerību kauss