SĀKUMS
KALENDĀRS
FEDERĀCIJA
STATISTIKA
REITINGI
GALERIJAS
SPĒLĒTĀJI
PROJEKTI
Eng/Рус
Sākums
>
Spēlētāji
> Anna Marija Volkova
Anna Marija Volkova
1504
01.03.2024
Maksimālais reitings:
1504
(2024-03-01)
Minimālais reitings:
1174
(2019-04-01)
Raksti
Statistika
Galerijas
Portreti
Raksti
Kuldīgā labākie Stabulnieks, Limanovska un "Vertikāle/Rīgas ŠS"
16.09.2018
FIDE aprīļa reitingā – daudz jaunpienācēju un personīgo rekordu
06.04.2018
Statistika
2019
2018
2017
2015
8.vieta 2019 Latvijas čempionāts M-16
+
1 .vieta I Golsta Madara 1930 Rīgas Šaha skola/A. Stašāns 8 no 9
2 .vieta I Kazmerika Anna 1366 Rēzeknes BJSS/A. Vasiļkovs 7,5 no 9
3 .vieta I Petrovska Arina 1680 Rīgas Šaha skola/T. Voronova 7,5 no 9
4 .vieta I Granovska Elisa 1567 Rīgas Šaha skola/A. Stašāns 6,5 no 9
5 .vieta I Hlopkova Jekaterina 1284 Rīgas Šaha skola/T. Voronova 5 no 9
6 .vieta I Stulpina Liana 1263 Jēkabpils sporta skola/G. Pušmucāns 3 no 9
7 .vieta II Jaldova Lilita 1031 Rīgas Šaha skola/A. Smirnovs 3 no 9
8 .vieta I Volkova Anna Marija 1234 Rīgas Šaha skola/A. Smirnovs 2,5 no 9
9 .vieta II Levcenkova Sofija Viktorija 1044 BJC Daugmale/P. Ni 2 no 9
10 .vieta II Rozevska Irina Rīgas Šaha skola/Di. Matisone 0 no 9 )
Rādīt vairāk
chess-results.com
10.vieta 2018 Latvijas čempionāts M-16
+
1 .vieta I Golsta Ramona 1667 Rīgas Šaha skola/A. Stašāns 6 no 7
2 .vieta I Nikolajeva Marija 1768 Rīgas Šaha skola/Diāna Matisone 5 no 7
3 .vieta I Vaivade Liva 1406 Kuldīgas NSS/G. Gertners 4,5 no 7
4 .vieta I Petrovska Arina 1501 Rīgas Šaha skola/T. Voronova 4,5 no 7
5 .vieta I Granovska Elisa 1471 Rīgas Šaha skola/A. Stašāns 4 no 7
6 .vieta I Parhomenko Anastasija 1475 Rīgas Šaha skola/T. Voronova 4 no 7
7 .vieta I Tiselskaja Alisa 1512 Jūrmala/N. Kovšuns 3,5 no 7
8 .vieta II Nijazi Lina 0 Jēkabpils sporta skola/G.Jankovskis 3,5 no 7 )
9 .vieta II Stulpina Liana 0 Jēkabpils sporta skola/G. Pušmucāns 3 no 7
10 .vieta I Volkova Anna Marija 0 Rīgas Šaha skola/A. Smirnovs 2,5 no 7
11 .vieta II Levcenkova Sofija Viktorija 0 V. Levcenkovs 1 no 7
12 .vieta II Andersone Arta 1054 Rīgas Šaha skola/V. Troņenkovs 0,5 no 7
Rādīt vairāk
chess-results.com
9.vieta 2017 Latvijas čempionāts M-14
+
1 .vieta I Golsta Ramona 1614 Riga Chess school/Stasans 6 no 7
2 .vieta I Petrovska Arina 1489 Riga Chess school/Voronova 6
3 .vieta I Golsta Madara 1629 Riga Chess school/Stasans 5
4 .vieta I Granovska Elisa 1455 Riga 4
5 .vieta I Hlopkova Jekaterina 1850 Riga Chess school/Voronova 4
6 .vieta II Kazmerika Anna 1203 Rezeknes BJSS/Vasilkovs 3,5
7 .vieta II Jaldova Lilita 1750 Riga Chess school/Smirnovs 3,5 )
8 .vieta I Lele Emili 1140 Riga Chess school/Voronova 3
9 .vieta II Volkova Anna Marija 1750 Rigas Chess school/Smirnovs 2,5
10 .vieta II Stulpina Liana 1750 Jekabpils/Pusmucans 2,5
11 .vieta II Medina Ruta 1750 Kuldiga/Gertners 2 )
12 .vieta II Zadorozhnaja Olita 1750 Riga Chess school/Matisone 0 )
Rādīt vairāk
chess-results.com
6.vieta 2015 Latvijas čempionāts M-12
+
1 .vieta I Petrovska Arina LAT 1834 I. Sakovichs 6 no 7
2 .vieta I Golsta Madara LAT 1891 A. Stashans 5,5
3 .vieta I Granovska Elisa LAT 1811 L. Borisovs 5,5
4 .vieta I Golsta Ramona LAT 1748 A. Stashans 5
5 .vieta II Kazmerika Anna LAT 1750 A. Vasiļkovs 3
6 .vieta III Volkova Anna Marija LAT 1650 A.Smirnovs 3
7 .vieta III Levchenkova Sofija LAT 1650 V. Putka 3 )
8 .vieta II Lele Emili LAT 1750 T.Voronova 2
9 .vieta III Andersone Arta LAT 1650 V.Troņenkovs 2 )
10 .vieta II Babska Jelizaveta LAT 1750 L. Borisovs 2 )
11 .vieta III Ohota Ksenijs LAT 1650 A.Raudive 1 )
Rādīt vairāk
Chess-results
links
Galerijas
Portreti
Dzimšanas diena
Aleksejs Tihijs
(šodien 23)
●
Aleksandrs Karasevics
(šodien 15)
●
Vsevolods Semjonovs
(1 diena līdz 24)
Guntars Mierins
(1 diena līdz 23)
Ricards Zarinsh
(2 dienas līdz 24)
Natalia Eremina
(4 dienas līdz 57)
Zinaida Osobskaja
(4 dienas līdz 72)
Egils Vikanis
(4 dienas līdz 69)
Martins Zageris
(6 dienas līdz 35)
Bruno Frolovs
(6 dienas līdz 11)
Romans Sinjavins
(6 dienas līdz 24)
Dmitrijs Pogrebnojs
(7 dienas līdz 45)
Elmārs Berķis
(7 dienas līdz 68)
Aleksandrs Teitelbaums
(8 dienas līdz 37)
Petr Shvab
(8 dienas līdz 16)
Andrejs Pidgora
(9 dienas līdz 18)
Jurijs Mihailovs
(9 dienas līdz 35)
Romans Tolmacevs
(9 dienas līdz 13)
Jekaterina Panzhina
(9 dienas līdz 34)
Igors Parhomenko
(9 dienas līdz 15)
Mihail Gutmans
(10 dienas līdz 36)
Janis Lelis
(10 dienas līdz 77)
Davids Savruckis
(10 dienas līdz 23)
Rādīt vairāk
Kalendārs
Tukuma novada atklātais čempionāts 2024, I posms
17.03.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, III posms
19.03.2024
Šaha Ceturtdiena 2024, X posms
21.03.2024
Latgales Jauniešu šaha līgas VI sezona, 3.posms
22.03.2024
Latvijas 2024.gada vīriešu čempionāta Latgales reģionālā atlase
23.03.2024 - 24.03.2024
Cerību kausa 2024 pusfināls
23.03.2024 - 24.03.2024
ICCF lielmeistara Maigoņa Avotiņa piemiņas turnīrs 2024
23.03.2024
Saulkrastu 2024. gada čempionāts, veltīts Latvijas meistaram Jānim Kļaviņam
23.03.2024
Dobeles novada 2024.gada atklātais čempionāts šahā
23.03.2024
2. Latvijas čempionāts šahā cīkstoņiem
24.03.2024
Latvijas 2024. gada vīriešu čempionāta pusfināls
28.03.2024 - 01.04.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne-2024", 3.posms
30.03.2024
Cerību kausa 2024 fināls
06.04.2024 - 07.04.2024
Šaha pavasaris Ķekavas novadā 2024, I posms
06.04.2024
Spēlē dāmas 2024 Olainē
06.04.2024
Tukuma novada atklātais čempionāts 2024, II posms
07.04.2024
Garkalnes atklātais čempionāts, 2. posms
07.04.2024
Lielmeistara Jāņa Klovāna 13. piemiņas kauss
09.04.2024
Latvijas 2024. gada senioru čempionāts
13.04.2024 - 14.04.2024
"Dice Chess Lazy Queen"
13.04.2024
Pirmas atklātais CHESSTON rapida turnīrs "Šahatons 2024"
13.04.2024
Alekseja Širova 7.kausa izcīņa
17.04.2024 - 19.04.2024
LSSO Latgales reģiona fināls Rēzeknē
19.04.2024
Lielmeistara Jevgēņija Svešņikova piemiņas turnīrs 2024
20.04.2024 - 21.04.2024
Šaha pavasaris Ķekavas novadā 2024, II posms
20.04.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, IV posms
23.04.2024
Albānija: Pasaules čempionāts rapidā un blicā kadetiem (U-8–U-12) 2024
26.04.2024 - 28.04.2024
Latvijas 2024. gada amatieru čempionāts
27.04.2024 - 04.05.2024
Latvijas 2024. gada sieviešu čempionāts
27.04.2024 - 04.05.2024
Latvijas 2024. gada vīriešu čempionāta fināls
27.04.2024 - 04.05.2024
Šaha pavasaris Ķekavas novadā 2024, III posms
27.04.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne 2024", 4.posms
27.04.2024
Tukuma novada atklātais čempionāts 2024, III posms
05.05.2024
Olaines Šaha pavasaris bērniem 2024
11.05.2024
Rēzeknes atklātais senioru čempionāts 2024
12.05.2024
Olaines Šaha pavasaris 2024
12.05.2024
Latvijas 2024. gada Skolu šaha olimpiādes fināls
15.05.2024
Jauno šahistu festivāls "Jēkabpils pavasaris 2024"
18.05.2024 - 19.05.2024
Latvijas 2024. gada komandu čempionāta 1. posms
18.05.2024 - 19.05.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, V posms
21.05.2024
Spring 960 Fisher chess rapid
25.05.2024
Rīgas Šaha Open 2024
31.05.2024 - 05.06.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne 2024", 5.posms
01.06.2024
Dobeles ceriņu šaha turnīrs 2024
08.06.2024
Trenera Fēliksa Circeņa piemiņai 2024
08.06.2024
Skolotāja Ulda Deisona 6. piemiņas turnīrs (ar ielūgumiem)
09.06.2024
Nacionālo bruņoto spēku čempionāts 2024
13.06.2024
3. starptautiskais šaha festivāls "Cēsis"
15.06.2024 - 21.06.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne 2024", 6.posms
15.06.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VI posms
18.06.2024
Latvijas 2024. gada atklātais čempionāts blicā Mežezerā
30.06.2024 - 30.06.2024
Latvijas 2024. gada junioru (U-20) čempionāts
01.07.2024 - 07.07.2024
Dobeles šaha vasara 2024
13.07.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VII posms
23.07.2024
Latvijas 2024. gada atklātais čempionāts rapidā
27.07.2024 - 28.07.2024
Pasaules čempionāts šaha problēmu risināšanā Jūrmalā
27.07.2024 - 03.08.2024
Rīgas 2024. gada atklātais čempionāts ātrajā šahā
04.08.2024
13. starptautiskais šaha festivāls "RTU Open"
05.08.2024 - 11.08.2024
Rīgas 2024.gada atklātās jaunatnes meistarsacīkstes šahā
17.08.2024 - 18.08.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VIII posms
20.08.2024
Olaines novada atklātais ātrā šaha čempionāts 2024, III posms
07.09.2024
Kultūras sezonas atklāšanas festivāls Dobelē 2024
07.09.2024
XII Salaspils novada atklātais ātrā šaha čempionāts
15.09.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, IX posms
17.09.2024
Rīgas kauss 2024
20.09.2024 - 25.09.2024
13. Siguldas novada atklātais čempionāts ātrajā šahā
28.09.2024 - 29.09.2024
Mildas Laubertes piemiņai veltītais 8. starptautiskais šaha turnīrs
29.09.2024
Āboldienas šaha turnīrs 2024
05.10.2024
Olaines novada atklātais ātrā šaha čempionāts 2024, IV posms
12.10.2024
Garkalnes atklātais čempionāts, 3. posms
13.10.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, X posms
22.10.2024
Latvijas 2024. gada jauniešu čempionāts blicā
01.11.2024
Latvijas 2024. gada jauniešu čempionāts rapidā
02.11.2024
Ikara Šaha turnīrs 2024
09.11.2024
Starptautiskais šaha turnīrs "Latvijai 106"
14.11.2024 - 18.11.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, XI posms
19.11.2024
Olaines Šaha rudens 2024 bērniem
23.11.2024
Olaines Šaha rudens 2024
24.11.2024
Latvijas 2024. gada komandu čempionāts rapidā
07.12.2024
Latvijas 2024. gada komandu čempionāts blicā
08.12.2024
"Riga Christmas Chess Festival 2024"
09.12.2024 - 15.12.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, XII posms
17.12.2024
Rādīt vairāk
Lasītākie raksti
Sākušās jauniešu šaha kaislības
Mūžībā devies FIDE meistars Vitālijs Ļevčenkovs
165 zēni bezkompromisa cīņās noskaidrojuši finālistus
Stājas spēkā jauni sporta klašu un titulu iegūšanas noteikumi
Latvijas Šaha federācijas darbības pārskats par 2023.gadu
Populārākās birkas
Latvijas čempionāts
,
Latvijas čempionāts jauniešiem
,
reitings
,
Kurzemes atlase
,
Vidzemes atlase
,
Pullman
,
RŠF
,
Garkalne
,
Zemgales atlase
,
Olaine