Cerību kauss

Raksti:

Cerību kausa finālā atkal uzvar "Veiksminieki"

28.03.2017

45.Cerību kausa izcīņas finālā, kas aizvadīts Rīgas Šaha skolā, otro gadu pēc kārtas uzvarēja Diānas Matisones audzēkņu komanda "Veiksminieki". Vēl pie tam tādā pašā sastāvā kā pērn - Kirils Bogdanovičs, Emils Tabors, Jevgēņijs Fiļipovs un Sofija Sergejeva.

Cerību kausa izcīņas pusfināls pulcē gandrīz 20 komandas

19.02.2017

Rīgas Šaha skolā sestdien un svētdien aizvadīts Cerību kausa izcīņas pusfināls, kurā piedalījās 91 dalībnieks, kas pārstāvēja 19 komandu. Divu dienu laikā tika aizvadītas septiņas ātrā šaha (25+10) kārtas, lai noskaidrotu tās vienpadsmit komandas, kas iekļūs finālā.

Aicina pieteikties jau četrdesmit piektajam "Cerību kausam"

10.02.2017

Latvijas Šaha federācija un Rīgas Šaha skola aicina piedalīties Latvijas bērnu komandu čempionāta "Cerību kauss" pusfinālā sestdien un svētdien, 18.–19. februārī. Šīs sacensības šogad notiks jau četrdesmit piekto reizi – tikpat, cik gadu ir Rīgas Šaha skolai.

Cerību kausu iegūst Diānas Matisones audzēkņi

21.03.2016

Rīgas šaha skolā noslēdzies 44. Cerību kausa izcīņas fināls. Par uzvarētājiem kļuva šīs skolas kluba "Kaisa" treneres Diānas Matisones audzēkņi Jevgēņijs Fiļipovs, Kirils Bogdanovičs, Emīls Tabors un Sofija Sergejeva. Viņu komanda "Veiksminieki" uzvarēja visos septiņos mačos, individuāli zaudējot tikai vienā pārtijā no 28. Kā atzina trenere, šie jaunie šahisti vieni no no līderiem savā vecumā (dzimuši 2005. un 2006.gados) Latvijā, un Cerību kausā šādā pat savstāvā varēs piedalīties arī nākamgad.