Garkalne

Raksti:

Garkalnes atklātajā šaha čempionātā uzvar Konstantīns Gudovskis

19.10.2023

Svētdien, 15.oktobrī, kultūras namā "Berģi" tika aizvadīts jau otrais šā gada Garkalnes atklātais čempionāts šahā. Un ja aprīlī notikušais turnīrs pulcēja 39 dalībniekus, tad šoreiz dalībnieku skaits jau bija daudz kuplāks – 70 šahisti, sākot no iesācējiem un pirmo klašu skolēniem līdz pat pieredzējušajiem meistariem.

Garkalnē notiks jau otrais šā gada čempionāts šahā

30.09.2023

Svētdien, 15. oktobrī, kultūras centrā “Berģi” (Rīgā, Brīvības gatvē 455) visi šaha spēles cienītāji ir aicināti pulcēties uz Garkalnes 2023. gada atklāto rudens šaha čempionātu. Turnīru organizē Ropažu novada pašvaldība un Garkalnes sporta centrs sadarbībā ar Latvijas Šaha federāciju.

Garkalnes čempionāts pulcē prāvu, spēcīgu un starptautisku dalībnieku sastāvu

05.04.2023

Sestdien, 1.aprīlī, Upesciema "Berģu muižā" pirmajā Garkalnes čempionātā tika uzņemti 39 šaha spēles cienītāji no 11 dažādām Latvijas pilsētām un pagastiem – Upesciema, Garkalnes, Berģiem, Langstiņiem, Baltezera, Rīgas, Cēsīm, Dobeles, Limbažiem, Sedas un Valmieras.

Notiks pirmais Garkalnes atklātais čempionāts šahā

27.03.2023

Sestdien, 1.aprīlī, visi šaha spēles cienītāji aicināti uz "Berģu muižu" Upesciemā, kur notiks pirmais Garkalnes atklātais čempionāts šahā. Turnīrā var piedalīties ikviens Garkalnes pagasta iedzīvotājs un tā viesis neatkarīgi no vecuma, dzimuma un šaha spēles meistarības līmeņa.