Daugava chess

Raksti:

"Daugava Chess" Vasaras kausa izcīņā uzvar Terentjevs un Žiogas

11.08.2020

Pēc ilgākas pauzes, kas bija saistīta ar ierobežojumiem, sestdien un svētdien Daugavpilī tika aizvadīts biedrības "Daugava Chess" Vasaras kauss rapidā un blicā. Divās dienās pie galdiņiem sēdās šahisti no Latvijas, Lietuvas, kā arī pa vienam no Igaunijas un Dānijas.

Pirmo reizi notiks "Daugava Chess" jauniešu čempionāts šahā

29.02.2020

Sestdien, 11.aprīlī, J. Pilsudska Daugavpils Valsts poļu ģimnāzijas aktu zālē, Marijas ielā 1E, Daugavpilī, pirmo reizi notiks biedrības "Daugava Chess" jauniešu čempionāts šahā.

"Daugava Chess" klasiskajā turnīrā pārliecinoši labākais Daniils Horobrijs

08.01.2020

Daugavpils Valsts ģimnāzijas dienesta viesnīcā aizvadīta biedrības "Daugava Chess" rīkotā Ziemas kausa izcīņa klasiskajā šahā. Šāds turnīrs notika pirmo reizi un bez Daugavpils un Rēzeknes šahistiem pulcēja arī pārstāvi no Baltkrievijas.

Latvijas čempionāta ceturtdaļfinālā daudz spēlētgribētāju

04.01.2020

Piektdienas vakarā Rīgā sākās kārtējā Latvijas vīriešu čempionāta ceturtdaļfināls. Dienu iepriekš Daugavpilī starts tika dots "Daugava Chess" Ziemas kausa izcīņai. Tas nozīmē, ka šis gads Latvijas šaha vēsturē ieies ar to, ka vienlaikus divās mūsu valsts pilsētās notikuši klasiskā šaha turnīri.

Ziemassvētku turnīrā Daugavpilī uzvar Dmitrijs Tokranovs

28.12.2019

25.decembrī biedrības "Daugava Chess" organizētajā rapidā, kurš kā parasti notika Saskaņas pamatskolas aktu zālē (diemžēl tur pēdējo reizi) bija pulcējušies 37 šahisti no piecām valstīm. Tika izspēlētas 7 kārtas ar laika kontroli 12 min. + 5 sek. pēc Šveices sistēmas.

Pirmo reizi notiks "Daugava Chess" Ziemas kausa izcīņa klasiskajā šahā

19.12.2019

No 2. līdz 5.janvārim pirmo reizi notiks biedrības "Daugava Chess" organizātā Ziemas kausa izcīņa klasiskajā šahā. Spēlētājus sagaida 7 kārtas ar laika kontroli 90 minūtes plus 30 sekundes, kā arī FIDE reitinga aprēķins.

"Daugava Chess" Rudens kausā labākie Andrejevs un Tihonovs

26.11.2019

Sestdien un svētdien, 23. un 24.novembrī, Daugavpilī Saskaņas pamatskolas aktu zālē norisinājās biedrības "Daugava Chess" tradicionālā Rudens kausa izcīņā ātrajā šahā un blicā.

"Daugava Chess" pirmā klasiskā turnīra kauss tiek Safonovam

17.09.2019

Daugavpilī, Saskaņas pamatskolas aktu zālē, noslēgusies biedrības "Daugava Chess" pirmā kausa izcīņa klasiskajā šahā. Septiņu kārtu turnīrā sacentās 30 dalībnieku no Latvijas, Lietuvas un Vācijas.

Pirmā "Daugava Chess" klasika – ar starptautisku pieskaņu

12.09.2019

Daugavpilī, Saskaņas pamatskolas aktu zālē trešdien, 11.septembrī, tika dots starts biedrības "Daugava Chess" kausa izcīņai klasiskajā šahā. Šāds turnīrs notiek pirmo reizi. Pie galdiņiem sēdās 30 dalībnieki, arī no Lietuvas un Vācijas, kas līdz 15.septembrim aizvadīs septiņas kārtas.

"Daugava Chess" Vasaras kausa izcīņā uzvar Terentjevs un Jazdanovs

20.08.2019

17. un 18.augustā Daugavpilī Saskaņas pamatskolas aktu zālē norisinājās biedrības "Daugava Chess" Vasaras kauss ātrajā šahā un blicā. Sestdien rapidā (12 min. + 5 sek., 7. kārtas, Šveices sistēma) piedalījās 31 šahists no piecām valstīm.

Jau septembrī – "Daugava Chess" kausa izcīņa klasiskajā šahā

08.08.2019

No 11. līdz 15.septembrim Daugavpilī, Saskaņas pamatskolas aktu zālē, Saules ielā 7, pirmo reizi notiks biedrības "Daugava Chess" kausa izcīņa klasiskajā šahā. Šogad šis būs jau trešais turnīrs Daugavpilī ar tradicionālo reitinga aprēķinu – vēl notiek "Latgales pavasaris" un "Latgales rudens".

"Daugava Chess" Pavasara kausā labākie – Jankovskis un Dunaveckis

21.05.2019

Nedēļas nogalē Daugavpilī, Saskaņas pamatskolas telpās, tika aizvadīts biedrības "Daugava Chess" Pavasara kauss ātrajā šahā un blicā.

"Daugava Chess" Pavasara kausa izcīņā triumfē Arvīds Andrejevs

25.04.2018

Svētdien Daugavpilī  Krievu vidusskolas liceja telpās tika aizvadīts biedrības "Daugava Chess" 2. Pavasara kauss ātrajā šahā. Tajā sacentās 22 dalībnieki, galvenokārt vietējie, bet bija arī daži viesi no Baltkrievijas.

Aizvadīta "Daugava Chess" Ziemas kausa izcīņa ātrajā šahā un blicā

11.01.2018

Jaunā gada pirmās nedēļas nogalē Daugavpilī, Daugavpils Universitātes dienesta viesnīcas telpās Parādes ielā 11, tika aizvadīta biedrības "Daugava Chess" Ziemas kausa izcīņa ātrajā šahā un blicā.

Ziemassvētku brīvdienu turnīros uzvar Dunaveckis, Mustaps un Bērziņš

26.12.2017

Ziemassvētku brīvdienās dažādās Latvijas pilsētās aizvadīti vairāki ātrā šaha turnīri. Daugavpilī visus savus pretiniekus pieveica Deniss Dunavecis, Tukumā par uzvarētāju kļuva Matīss Mustaps, savukārt Kuldīgā pārliecinoši labākais bija Ivars Bērziņš.

"Daugava Chess" aicina uz vairākiem turnīriem Daugavpilī

12.12.2017

Biedrība "Daugava Chess" aicina šaha draugus uz vairākām sacensībām Daugavpilī, DU viesnīcas telpās Parādes ielā 11. 24.decembrī paredzēts Ziemassvētku šaha turnīrs, bet 6. un 7.decembrī plānota "Daugava Chess" II Ziemas kausa izcīņa ātrajā šahā un blicā.

Aizvadīta "Daugava Chess" Rudens kausa izcīņa ātrajā šahā un blicā

17.10.2017

Nedēļas nogalē, 14. un 15.oktobrī, Daugavpilī tika aizvadīta biedrības "Daugava Chess" Rudens kausa izcīņa ātrajā šahā un blicā. Pēc organizatoru uzaicinājuma bija ieradies lielmeistars Aleksejs Širovs, kurš piedalījās abos turnīros.

"Daugava Chess" Vasaras kausa izcīņā uzvar lietuvietis Dmitrijus Hocenka

23.08.2017

Nedēļas nogalē  Daugavpils Universitātes dienesta viesnīcas telpās tika aizvadīts biedrības "Daugava Chess" Vasaras kausa izcīņa ātrajā šahā un blicā. Sestdien, 19.augustā notika ātrā šaha turnīrs (12 min. + 5 sek., Šveices sistēma, 7 kārtas).

Daugavpilī stiprākie Rolands Bērziņš un Grigorijs Šarankovs

13.06.2017

Nedēļas nogalē, 10. un 11. jūnijā, biedrība "Daugava Chess" aizvadīja divus turnīrus Daugavpils pilsētas svētku ietvaros. Sestdien tika izspēlēts ātrā šaha turnīrs (12 min. + 5 sek., Šveices sistēma, 7 kārtas), bet svētdien – blics (5 min. + 2 sek., Šveices sistēma, 9 kārtas).

Aicina uz Daugavpils pilsētas svētku ātrā šaha un blica turnīriem

05.06.2017

Biedrība "Daugava chess" aicina šahistus uz Daugavpils pilsētas svētkiem veltītiem diviem šaha turnīriem. Jau šo sestdien, 10.jūnijā, paredzēts ātrā šaha turnīrs, savukārt svētdien, 11.jūnijā, notiks blics.

"Daugava Chess" tempo turnīrā labākais – Deniss Dunaveckis

21.02.2017

Nedēļas nogalē, sestdien 18. februārī, Daugavpilī notika biedrības Daugava Chess rīkotais tempo turnīrs, kurā piedalījās 25 šahisti, starp viņiem viens nacionālais meistars un desmit meistarkandidāti. Bez vietējiem bija arī trīs dalībnieki no Rēzeknes un viens no Rīgas, informē organizatori.

Daugavpilī aizvadīta "Daugava chess" ziemas kausa izcīņa ātrajā šahā un blicā

09.01.2017

Šis pirmoreiz rīkotais divu dienu turnīrs notika 7. un 8. janvārī Daugavpils Universitātes Dienesta viesnīcas lasītavas telpās. Pirmajā dienā tika izspēlēts rapids ar laika kontroli 12 min. + 5 sek., 9 kārtās. Neskatoties uz aukstiem laika apstākļiem, dalībnieku skaits bija diezgan liels, kopā četrdesmit.

Vēl var pieteikties turnīram Daugavpilī. Ar 850 eiro balvu fondu un Alekseju Širovu

03.01.2017

Jau šīs nedēļas nogalē Daugavpilī notiks biedrības "Daugava chess" rīkota Ziemas kausa izcīņa ātrajā šahā un ātrspēlē. Abu turnīru kopējais balvu fonds ir visai vilinošs (850 eiro) un uz turnīru sestdien solījis ierasties arī lielmeistars Aleksejs Širovs, informē viens no organizatoriem Artūrs Grizāns.

Daugavpilī aizvadīts ātrā šaha Ziemassvētku turnīrs

26.12.2016

Svētdien, 25.decembrī, Daugavpils Universitātes dienesta viesnīcas telpās tika aizvadīts šaha kluba "Daugava chess" organizētais Ziemassvētku turnīrs ātrajā šahā ar laika kontroli 12 min. + 3 sek. par katru izdarīto gājienu, pēc Šveices sistēmas, septiņās kārtās.

Aizvadīts biedrības "Daugava Chess" dibināšanai veltīts turnīrs

07.11.2016

Vasaras nogalē Daugavpilī tika dibināta biedrība "Daugava Chess", kuras biedri un atbalstītāji ierosinājuši popularizēt šahu un citas loģiskās spēles dzimtajā pilsētā un ārpus tās. Sākoties kluba darbībai, tika nolemts rīkot pirmo turnīru, informē viens no tā organizatoriem Arturs Grizāns.