SĀKUMS
KALENDĀRS
FEDERĀCIJA
STATISTIKA
REITINGI
GALERIJAS
SPĒLĒTĀJI
PROJEKTI
Eng/Рус
Sākums
>
Spēlētāji
> Vadims Indricans
Vadims Indricans
1944
01.03.2024
Maksimālais reitings:
1986
(2013-04-01)
Minimālais reitings:
1847
(2017-02-01)
Raksti
Statistika
Galerijas
Portreti
Raksti
Aizvadīts Rēzeknes pilsētas atklātais komandu čempionāts
14.12.2023
Gandrīz pusgadu ilgušo pauzi pārtrauc Vadims Indričāns
11.06.2021
Šaha kauss atkal ceļo uz Kārsavu
09.12.2019
Latvijas čempionāta pusfinālā pirmo reizi uzvar Edgars Ungurs
22.04.2019
Sākusies Olaines ātrā šaha turnīru sērija
13.01.2019
Ceturtdaļfinālā labākie Aizstrauts, Indričāns un Gercāns
10.01.2019
Rēzeknes atklātais komandu čempionāts – ar starptautisku pieskaņu
11.12.2018
Statistika
2016
2011
2010
5.vieta 2011 Latvijas čempionāts Z-18
+
1 .vieta Meskovs Nikita mk LAT 2408 7,5 no 9
2 .vieta Kantans Toms fm LAT 2452 7
3 .vieta Krilovs Nikolajs mk LAT 2126 6
4 .vieta Marcinkevics Oskars mk LAT 2130 5
5 .vieta Indricans Vadims mk LAT 2073 5
6 .vieta Ivbulis Martins 1 LAT 1967 4,5
7 .vieta Upmanis Gustavs mk LAT 1941 4,5
8 .vieta Sokols Svjatoslavs 1 LAT 1919 3
9 .vieta Galkins Semjons 1 LAT 1913 2
10 .vieta Selis Janis 1 LAT 1926 0,5 )
Rādīt vairāk
Chess-results.com
7.vieta 2010 Latvijas čempionāts Z-18
+
1 .vieta Marcinkevics, Oskars 93 mk 2070 6,5 no 9
2 .vieta Dagis, Karlis 92 mk 2108 6
3 .vieta Karzinins, Genadijs 92 mk 2149 6
4 .vieta Veits, Janis 92 mk 2124 5,5
5 .vieta Ivbulis, Martins 93 1 1934 5
6 .vieta Biktimirovs, Konstantins 92 mk 2128 5
7 .vieta Indricans, Vadims 93 mk 2077 4,5
8 .vieta Curbunovs, Vladislavs 92 1 1940 2,5 )
9 .vieta Galkins, Semjons 93 1 1905 2
10 .vieta Ozolins, Eriks 93 1 1959 2 )
Rādīt vairāk
chessds.lv
http://chessds.lv
27.vieta 2016 Latvijas olimpiāde, vīrieši
+
1 .vieta IM Sveshnikov Vladimir 2432 Rigas pilseta 7,5 no 9
2 .vieta IM Samolins Vitalijs 2377 Jelgavas pilseta 7 no 9
3 .vieta IM Antoms Guntars S50 2314 Rigas pilseta 6,5 no 9
4 .vieta MK Berzinsh Ivars 2195 Liepajas pilseta 6,5 no 9
5 .vieta MK Koops Maris S50 2173 Valkas novads 6,5 no 9 )
6 .vieta MK Fjodorovs Sergejs 2127 Kekavas novads 6,5 no 9
7 .vieta IM Zhuravliov Valerij S65 2370 Rezeknes pilseta 6 no 9
8 .vieta MK Ramma Kaspars 2202 Olaines novads 6 no 9
9 .vieta MK Stepins Edgars 2206 Jelgavas pilseta 6 no 9
10 .vieta MK Indricans Olgerts 2123 Rezeknes pilseta 6 no 9
11 .vieta MK Beks Edmunds U20 2055 Kuldigas novads 6 no 9
12 .vieta NM Jankovskis Guntis 2274 Jekabpils pilseta 5,5 no 9
13 .vieta MK Kovalevsky Arkady 2188 Liepajas pilseta 5,5 no 9
14 .vieta MK Osis Renars 2206 Kuldigas novads 5,5 no 9
15 .vieta FM Krustkalns Kristaps 2209 Carnikavas novads 5,5 no 9
16 .vieta MK Dunaveckis Deniss U20 2247 Daugavpils pilseta 5,5 no 9
17 .vieta FM Grasis Janis 2209 Gulbenes novads 5,5 no 9
18 .vieta I Bogorods Daniels U18 1797 Jekabpils pilseta 5,5 no 9
19 .vieta FM Ozolins Aris S50 2050 Liepajas pilseta 5,5 no 9
20 .vieta MK Strumpe Andis 2106 Valkas novads 5,5 no 9 )
21 .vieta MK Dagis Karlis 1998 Jelgavas pilseta 5 no 9
22 .vieta MK Berzins Atis S50 2000 Carnikavas novads 5 no 9 )
23 .vieta MK Muhamadejevs Rinats 2358 Liepajas pilseta 5 no 9
24 .vieta NM Visockis Janis S65 2081 Saulkrastu novds 5 no 9
25 .vieta I Lielmezs Girts 1896 Malpils novads 5 no 9
26 .vieta MK Mihailovs Arturs 1845 Incukalna novads 5 no 9
27 .vieta MK Indricans Vadims 1972 Karsavas novads 5 no 9
28 .vieta MK Markauss Daniels U18 1895 Liepajas pilseta 5 no 9
29 .vieta MK Steinbergs Viktors S50 1862 Kuldigas novads 5 no 9
30 .vieta I Feldmanis Arturs 1887 Kuldigas novads 5 no 9
31 .vieta I Megnis Renars U18 1787 Kuldigas novads 5 no 9
32 .vieta MK Agafonov Yuri S50 2252 Jekabpils pilseta 4,5 no 9
33 .vieta MK Melderis Uldis S50 1993 Plavinu novads 4,5 no 9
34 .vieta MK Krilovs Nikolajs 2119 Jekabpils pilseta 4,5 no 9
35 .vieta MK Skuja Aivars S65 2054 Salacgrivas novads 4,5 no 9
36 .vieta I Urtans Edgars 2022 Karsavas novads 4 no 9 )
37 .vieta I Kalejs Janis S65 1823 Vecumnieku novads 4 no 9 )
38 .vieta MK Smilga Ivars S65 1997 Vecumnieku novads 4 no 9 )
39 .vieta MK Liepins Martins S65 1880 Tukuma novads 4 no 9
40 .vieta I Erlats Janis S50 1904 Tukuma novads 4 no 9
41 .vieta MK Avotins Maigonis S50 1935 Bauskas novads 4 no 9
42 .vieta MK Lelis Janis S65 1851 Saulkrastu novds 4 no 9
43 .vieta MK Isakovs Janis S50 1881 Ventspils pilseta 4 no 9
44 .vieta MK Selivanovs Anatolijs S50 1853 Malpils novads 4 no 9
45 .vieta I Zuj-Zaikovskis Nikita U16 1767 Daugavpils pilseta 4 no 9
46 .vieta I Smits Gundars S50 1751 Valmieras pilseta 4 no 9 )
47 .vieta I Rizihs Valerijs 1734 Kekavas novads 4 no 9
48 .vieta I Senkans Antons S65 1743 Valmieras pilseta 4 no 9 )
49 .vieta I Deisons Uldis S50 1719 Siguldas novads 4 no 9 )
50 .vieta MK Dudzinskis Vsevolods S65 1838 Valkas novads 3,5 no 9
51 .vieta MK Kirsbergs Girts 1924 Jekabpils pilseta 3 no 9 )
52 .vieta MK Jekabsons Ivars S50 2009 Siguldas novads 3 no 9
53 .vieta I Markus Viktors S65 1692 Valmieras pilseta 3 no 9 )
54 .vieta I Koleda Janis S65 1850 Tukuma novads 3 no 9 )
55 .vieta I Vasilkovs Aleksandrs 1551 Rezeknes pilseta 3 no 9
56 .vieta I Vidrikis Ansis S65 1723 Valmieras pilseta 3 no 9 )
57 .vieta I Dzenis Janis S65 1850 Tukuma novads 3 no 9 )
58 .vieta I Grigorjevs Arsenijs S65 1705 Incukalna novads 3 no 9 )
59 .vieta I Zvans Maris S65 1592 Tukuma novads 2,5 no 9
60 .vieta I Vitins Janis 1587 Siguldas novads 2,5 no 9
61 .vieta I Hemmelis Viesturs S65 1532 Valmieras pilseta 2 no 9
62 .vieta I Seiksts Augusts S50 1299 Rezeknes pilseta 1,5 no 9 )
63 .vieta III Libsbergs Ojars 1650 Carnikavas novads 1 no 9 )
Rādīt vairāk
Chess-results
links
Galerijas
Olaines atklātā čempionāta 2019 1.posms
13.01.2019
Portreti
Dzimšanas diena
Aleksejs Tihijs
(šodien 23)
●
Aleksandrs Karasevics
(šodien 15)
●
Vsevolods Semjonovs
(1 diena līdz 24)
Guntars Mierins
(1 diena līdz 23)
Ricards Zarinsh
(2 dienas līdz 24)
Natalia Eremina
(4 dienas līdz 57)
Zinaida Osobskaja
(4 dienas līdz 72)
Egils Vikanis
(4 dienas līdz 69)
Martins Zageris
(6 dienas līdz 35)
Bruno Frolovs
(6 dienas līdz 11)
Romans Sinjavins
(6 dienas līdz 24)
Dmitrijs Pogrebnojs
(7 dienas līdz 45)
Elmārs Berķis
(7 dienas līdz 68)
Aleksandrs Teitelbaums
(8 dienas līdz 37)
Petr Shvab
(8 dienas līdz 16)
Andrejs Pidgora
(9 dienas līdz 18)
Jurijs Mihailovs
(9 dienas līdz 35)
Romans Tolmacevs
(9 dienas līdz 13)
Jekaterina Panzhina
(9 dienas līdz 34)
Igors Parhomenko
(9 dienas līdz 15)
Mihail Gutmans
(10 dienas līdz 36)
Janis Lelis
(10 dienas līdz 77)
Davids Savruckis
(10 dienas līdz 23)
Rādīt vairāk
Kalendārs
Tukuma novada atklātais čempionāts 2024, I posms
17.03.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, III posms
19.03.2024
Šaha Ceturtdiena 2024, X posms
21.03.2024
Latgales Jauniešu šaha līgas VI sezona, 3.posms
22.03.2024
Latvijas 2024.gada vīriešu čempionāta Latgales reģionālā atlase
23.03.2024 - 24.03.2024
Cerību kausa 2024 pusfināls
23.03.2024 - 24.03.2024
ICCF lielmeistara Maigoņa Avotiņa piemiņas turnīrs 2024
23.03.2024
Saulkrastu 2024. gada čempionāts, veltīts Latvijas meistaram Jānim Kļaviņam
23.03.2024
Dobeles novada 2024.gada atklātais čempionāts šahā
23.03.2024
2. Latvijas čempionāts šahā cīkstoņiem
24.03.2024
Latvijas 2024. gada vīriešu čempionāta pusfināls
28.03.2024 - 01.04.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne-2024", 3.posms
30.03.2024
Cerību kausa 2024 fināls
06.04.2024 - 07.04.2024
Šaha pavasaris Ķekavas novadā 2024, I posms
06.04.2024
Spēlē dāmas 2024 Olainē
06.04.2024
Tukuma novada atklātais čempionāts 2024, II posms
07.04.2024
Garkalnes atklātais čempionāts, 2. posms
07.04.2024
Lielmeistara Jāņa Klovāna 13. piemiņas kauss
09.04.2024
Latvijas 2024. gada senioru čempionāts
13.04.2024 - 14.04.2024
"Dice Chess Lazy Queen"
13.04.2024
Pirmas atklātais CHESSTON rapida turnīrs "Šahatons 2024"
13.04.2024
Alekseja Širova 7.kausa izcīņa
17.04.2024 - 19.04.2024
LSSO Latgales reģiona fināls Rēzeknē
19.04.2024
Lielmeistara Jevgēņija Svešņikova piemiņas turnīrs 2024
20.04.2024 - 21.04.2024
Šaha pavasaris Ķekavas novadā 2024, II posms
20.04.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, IV posms
23.04.2024
Albānija: Pasaules čempionāts rapidā un blicā kadetiem (U-8–U-12) 2024
26.04.2024 - 28.04.2024
Latvijas 2024. gada amatieru čempionāts
27.04.2024 - 04.05.2024
Latvijas 2024. gada sieviešu čempionāts
27.04.2024 - 04.05.2024
Latvijas 2024. gada vīriešu čempionāta fināls
27.04.2024 - 04.05.2024
Šaha pavasaris Ķekavas novadā 2024, III posms
27.04.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne 2024", 4.posms
27.04.2024
Tukuma novada atklātais čempionāts 2024, III posms
05.05.2024
Olaines Šaha pavasaris bērniem 2024
11.05.2024
Rēzeknes atklātais senioru čempionāts 2024
12.05.2024
Olaines Šaha pavasaris 2024
12.05.2024
Latvijas 2024. gada Skolu šaha olimpiādes fināls
15.05.2024
Jauno šahistu festivāls "Jēkabpils pavasaris 2024"
18.05.2024 - 19.05.2024
Latvijas 2024. gada komandu čempionāta 1. posms
18.05.2024 - 19.05.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, V posms
21.05.2024
Spring 960 Fisher chess rapid
25.05.2024
Rīgas Šaha Open 2024
31.05.2024 - 05.06.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne 2024", 5.posms
01.06.2024
Dobeles ceriņu šaha turnīrs 2024
08.06.2024
Trenera Fēliksa Circeņa piemiņai 2024
08.06.2024
Skolotāja Ulda Deisona 6. piemiņas turnīrs (ar ielūgumiem)
09.06.2024
Nacionālo bruņoto spēku čempionāts 2024
13.06.2024
3. starptautiskais šaha festivāls "Cēsis"
15.06.2024 - 21.06.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne 2024", 6.posms
15.06.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VI posms
18.06.2024
Latvijas 2024. gada atklātais čempionāts blicā Mežezerā
30.06.2024 - 30.06.2024
Latvijas 2024. gada junioru (U-20) čempionāts
01.07.2024 - 07.07.2024
Dobeles šaha vasara 2024
13.07.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VII posms
23.07.2024
Latvijas 2024. gada atklātais čempionāts rapidā
27.07.2024 - 28.07.2024
Pasaules čempionāts šaha problēmu risināšanā Jūrmalā
27.07.2024 - 03.08.2024
Rīgas 2024. gada atklātais čempionāts ātrajā šahā
04.08.2024
13. starptautiskais šaha festivāls "RTU Open"
05.08.2024 - 11.08.2024
Rīgas 2024.gada atklātās jaunatnes meistarsacīkstes šahā
17.08.2024 - 18.08.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VIII posms
20.08.2024
Olaines novada atklātais ātrā šaha čempionāts 2024, III posms
07.09.2024
Kultūras sezonas atklāšanas festivāls Dobelē 2024
07.09.2024
XII Salaspils novada atklātais ātrā šaha čempionāts
15.09.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, IX posms
17.09.2024
Rīgas kauss 2024
20.09.2024 - 25.09.2024
13. Siguldas novada atklātais čempionāts ātrajā šahā
28.09.2024 - 29.09.2024
Mildas Laubertes piemiņai veltītais 8. starptautiskais šaha turnīrs
29.09.2024
Āboldienas šaha turnīrs 2024
05.10.2024
Olaines novada atklātais ātrā šaha čempionāts 2024, IV posms
12.10.2024
Garkalnes atklātais čempionāts, 3. posms
13.10.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, X posms
22.10.2024
Latvijas 2024. gada jauniešu čempionāts blicā
01.11.2024
Latvijas 2024. gada jauniešu čempionāts rapidā
02.11.2024
Ikara Šaha turnīrs 2024
09.11.2024
Starptautiskais šaha turnīrs "Latvijai 106"
14.11.2024 - 18.11.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, XI posms
19.11.2024
Olaines Šaha rudens 2024 bērniem
23.11.2024
Olaines Šaha rudens 2024
24.11.2024
Latvijas 2024. gada komandu čempionāts rapidā
07.12.2024
Latvijas 2024. gada komandu čempionāts blicā
08.12.2024
"Riga Christmas Chess Festival 2024"
09.12.2024 - 15.12.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, XII posms
17.12.2024
Rādīt vairāk
Lasītākie raksti
Sākušās jauniešu šaha kaislības
Mūžībā devies FIDE meistars Vitālijs Ļevčenkovs
165 zēni bezkompromisa cīņās noskaidrojuši finālistus
Stājas spēkā jauni sporta klašu un titulu iegūšanas noteikumi
Latvijas Šaha federācijas darbības pārskats par 2023.gadu
Populārākās birkas
Latvijas čempionāts
,
Latvijas čempionāts jauniešiem
,
reitings
,
Kurzemes atlase
,
Vidzemes atlase
,
Pullman
,
RŠF
,
Garkalne
,
Zemgales atlase
,
Olaine