Covid-19

Raksti:

Uz ārkārtējās situācijas laiku aizliedz visus amatieru sporta pasākumus

06.11.2020

"Covid–19" ierobežošanai no pirmdienas, 9.novembra, līdz 6.decembrim Latvijā izsludināta ārkārtējā situācija. Tās laikā būs izliegti visi amatieru sporta pasākumi, kā arī būtiski ierobežots kultūras vietu darbs, piektdien ārkārtas sēdē nolēma Ministru kabinets, ziņo LETA

Līdz 13.novembrim pagarina aizliegumu rīkot sporta pasākumus un grupu treniņus iekštelpās

03.11.2020

Valdība otrdien ārkārtas sēdē nolēma līdz 13.novembrim pagarināt aizliegumu rīkot sporta pasākumus un grupu treniņus iekštelpās, ziņo aģentūra LETA. Tas līdz ar to nozīmē, ka tiek atcelti visi šajā periodā plānotie klātienes šaha turnīri.

Atcelti un pārcelti oktobrī un novembra sākumā paredzētie turnīri

15.10.2020

Saskaņā ar Ministru Kabineta pieņemtajiem grozījumiem noteikumos par epidemioloģiskās drošības pasākumiem "Covid-19" infekcijas izplatības ierobežošanai, atcelti un pārcelti vairāki tuvākajā laikā gaidāmie šaha turnīri.

Ārkārtējā situācija pagarināta līdz 9.jūnijam. Klātienes šaha turnīri vēl nevar notikt

08.05.2020

"Covid-19" pandēmijas dēļ Latvijā izsludinātā ārkārtējā situācija pagarināta līdz 9.jūnijam, vienlaikus Ministru Kabinets lēmis par būtisku dažādu ierobežojumu atvieglošanu. Taču klātienes šaha turnīri vēl nevar notikt.

Ārkārtējo situāciju pagarina līdz 12.maijam. Klātienes šahs līdz tam nedrīkst notikt

07.04.2020

"Covid-19" pandēmijas dēļ Latvijā izsludinātā ārkārtējā situācija pagarināta līdz 12.maijam, otrdien lēma Ministru kabinets, ziņo aģentūra LETA. Tātad atceļas un pārceļas arī visi līdz tam datumam ieplānotie šaha turnīri un citas ar šo sporta veidu saistītās publiskās aktivitātes.

Pārcelti Latvijas jauniešu, sieviešu un vīriešu čempionāti

13.03.2020

Noteikto drošības pasākumu dēļ saistībā ar vīrusu "Covid-19" Latvijas Šaha federācija pārcēlusi no 16. līdz 21.martam plānoto Latvijas čempionātu jauniešiem, kā arī aprīļa beigās un maija sākumā plānotos Latvijas čempionātus vīriešiem un sievietēm.