Rīgas Vasaras festivāls

Raksti:

Par Rīgas Vasaras šaha festivāla pirmo uzvarētāju kļūst Vladimirs Svešņikovs

21.06.2020

Svētdien, 21.jūnijā, par jaunā starptautiskā festivāla Rīgas Šaha vasara klasiskā turnīra pirmo uzvarētāju kļuva starptautiskais meistars no Latvijas, galvenais reitingfavorīts Vladimirs Svešņikovs (2422).

Šahisti noilgojušies pēc spēlēšanas – sācies pirmais Rīgas Vasaras šaha festivāls

16.06.2020

Pašā Latvijas galvaspilsētas centrā, viesnīcā "Tallink Hotel Riga" pirmdienas vakarā tika dots starts Rīgas Vasaras šaha festivāla klasiskās laika apskaites deviņu kārtu turnīram, kas pulcēja spēlētājus no piecām valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Francijas un Nīderlandes.

Rīgas Vasaras šaha festivāls sāksies kā plānots – 15.jūnijā

12.06.2020

Organizatori vēlas kliedēt daudzu šahistu bažas un informē, ka pirmais Rīgas Vasaras šaha festivāls aizritēs iepriekš izziņotos datumos. Tas sāksies pirmdien, 15.jūnijā, bet noslēgsies svētdien, 21.jūnijā. Arī vieta ir tā pati – galvaspilsētas centrs, viesnīca "Tallink Hotel Riga".

Rīgas Vasaras šaha festivāla sākums pārcelts uz 15.jūniju

14.05.2020

Pirmais Rīgas Vasaras šaha festivāls, kas iepriekš bija bija paredzēts no 1. līdz 7.jūnijam, tagad pārcelts uz 15.–21.jūniju, jo Latvijā līdz 9.jūnijam joprojām ir spēkā ārkārtas stāvoklis un, saskaņā ar tā prasībām, klātienes šahu spēlēt vēl nedrīkst.

Jūnija sākumā notiks Rīgas Vasaras šaha festivāls

06.01.2020

Uzreiz pēc skolēnu mācību gada, pirmdien, 1.jūnijā, pašā Rīgas centrā, viesnīcā "Tallink Hotel Riga", Elizabetes ielā 24, tiks dots starts jaunam notikumam pašmāju šaha dzīvē – Rīgas Vasaras šaha festivālam.