SĀKUMS
KALENDĀRS
FEDERĀCIJA
STATISTIKA
REITINGI
GALERIJAS
SPĒLĒTĀJI
PROJEKTI
Eng/Рус
Sākums
>
Spēlētāji
> Astra Goldmane
Astra Goldmane
1989
01.03.2024
Maksimālais reitings:
2020
(2003-04-01)
Minimālais reitings:
1982
(2023-10-01)
Raksti
Statistika
Galerijas
Portreti
Raksti
Latvijas dāmas atkal uzvar pasaules komandu čempionātā
29.09.2023
Latvijai zelts pasaules čempionātā komandām senioriem
30.06.2022
Latvijas dāmām bronza pasaules komandu čempionātā
14.03.2020
Latvijas dāmu komanda atkal cīņā par medaļām
07.03.2020
Senioru spēlēs atkal labākās komandas no Rīgas un Liepājas
04.06.2019
Latvijas kvartetam bronza pasaules čempionātā komandām seniorēm
24.04.2019
Latvijas šahistiem panākumi amatieru senioru čempionātā Krētā
24.10.2018
Statistika
2023
2022
2020
2019
23.vieta 2022 Latvijas čempionāts senioriem
+
1 .vieta MK Boreisis Vitauts S50 1895 7 no 9
2 .vieta MK Agafonov Yuri Dr S60 1886 7 no 9
3 .vieta MK Laizans Aivars S50 1977 7 no 9 )
4 .vieta MK Afanasjevs Aleksandrs S60 1641 6 no 9
5 .vieta MK Gobleja Karlis S50 1759 6 no 9
6 .vieta MK Alipovs Anatolijs S60 1759 6 no 9
7 .vieta MK Kazoks Aivars S60 1736 6 no 9
8 .vieta FM Levchenkov Vitaly S70 1938 5,5 no 9
9 .vieta WFM Ungure Liga S60 1811 5,5 no 9 (1.vieta sievietēm)
10 .vieta NM Batakovs Olegs S80 1839 5,5 no 9
11 .vieta MK Gercans Visvaldis S50 1805 5,5 no 9
12 .vieta MK Tenis Girts S50 1890 5,5 no 9
13 .vieta MK Kaverins Nikita S50 1762 5,5 no 9
14 .vieta MK Melderis Uldis S60 1819 5,5 no 9
15 .vieta WMK Ni Polina S50 1679 5 no 9 (2.vieta sievietēm)
16 .vieta MK Isakovs Janis S60 1763 5 no 9
17 .vieta MK Nevickis Nikolajs S90 1903 5 no 9
18 .vieta I Vernuks Vjaceslavs S50 1614 5 no 9
19 .vieta WFM Priedite Ingrida S60 1751 4,5 no 9 (3.vieta sievietēm)
20 .vieta I Andzans Maris S50 1582 4,5 no 9
21 .vieta I Jakobsons Andris S70 1607 4,5 no 9
22 .vieta MK Breikss Peteris S60 1553 4,5 no 9
23 .vieta NM Goldmane Astra S60 1963 4,5 no 9
24 .vieta I Bagirov Eldar S50 1565 4,5 no 9
25 .vieta I Lebedevs Jevgenijs S70 1484 4,5 no 9
26 .vieta MK Petersons Ojars S60 1661 4 no 9
27 .vieta WMK Burkevica Ilze S50 1505 4 no 9 (4.vieta sievietēm)
28 .vieta I Lacis Aleksandrs S80 1384 4 no 9
29 .vieta I Mitenieks Matiss S50 1689 4 no 9
30 .vieta I Eglitis Roberts S50 1458 4 no 9
31 .vieta MK Nevickis Arturs S80 1832 4 no 9
32 .vieta I Petrovs Aleksandrs S70 1711 4 no 9
33 .vieta WMK Dombrovska Stefanija S50 1693 3,5 no 9 (5.vieta sievietēm)
34 .vieta I Susejs Voldemars S80 1346 3 no 9
35 .vieta I Pomahs Ziedonis S70 1432 3 no 9
36 .vieta I Vikseris Aleksandrs S80 1412 3 no 9 )
37 .vieta I Hemmelis Viesturs S80 1386 3 no 9
38 .vieta I Napins Vadims S70 1357 3 no 9
39 .vieta II Subins Jurijs S70 0 2,5 no 9 )
40 .vieta I Birjukovs Anatolijs S70 1325 2,5 no 9
41 .vieta II Mieze Natalja S60 1093 2 no 9 (6.vieta sievietēm)
42 .vieta I Surzikova Vera S80 1036 1,5 no 9 (7.vieta sievietēm)
Rādīt vairāk
chess-results.com
19.vieta 2019 Latvijas čempionāts senioriem (2.vieta sievietēm)
+
1 .vieta FM Shulman Vladlen S50 2349 Rīga 6 no 7
2 .vieta MK Priednieks Eriks S80 2015 Rīga 6 no 7
3 .vieta MK Agafonov Yuri Dr S60 2110 Baltezers 6 no 7
4 .vieta MK Laizans Aivars S50 2139 Rīga 5,5 no 7 )
5 .vieta MK Melderis Uldis S50 1977 Pļaviņas 5,5 no 7
6 .vieta NM Stasans Aivars S60 2024 Rīga 5 no 7
7 .vieta MK Breikss Peteris S60 1743 Koknese 5 no 7
8 .vieta NM Daudzvardis Janis S70 2105 Ogre 4,5 no 7
9 .vieta NM Skuja Aivars S70 1978 Salacgrīva 4,5 no 7
10 .vieta NM Visockis Janis S80 2035 Rīga 4,5 no 7
11 .vieta MK Isakovs Janis S50 1831 Ventspils 4,5 no 7
12 .vieta MK Alipovs Anatolijs S50 1917 Rīga 4,5 no 7
13 .vieta WFM Priedite Ingrida S60 w 1777 Rīga 4,5 no 7 (1.vieta sievietēm)
14 .vieta MK Nevickis Arturs S80 1857 Rīga 4,5 no 7
15 .vieta NM Batakovs Olegs S70 1911 Rīga 4,5 no 7
16 .vieta NM Smorodinskis Igors S50 2137 Rīga 4,5 no 7
17 .vieta MK Klackins Samuils S60 1773 Rīga 4,5 no 7 )
18 .vieta I Bockarjovs Vasilijs S70 1584 Rīga 4,5 no 7 )
19 .vieta NM Goldmane Astra S60 w 1978 Rīga 4,5 no 7 (2.vieta sievietēm)
20 .vieta MK Elsbergs Janis S50 1802 Rīga 4,5 no 7
21 .vieta WFM Ungure Liga S60 w 1881 Rīga 4 no 7 (3.vieta sievietēm)
22 .vieta I Stavickis Isaks S70 1750 Rīga 4 no 7
23 .vieta I Zujevs Valerijs S70 1728 Jelgava 4 no 7
24 .vieta MK Barinovs Vitalijs S70 1751 Rīga 4 no 7 )
25 .vieta I Ozols Andris S50 1641 Bukulti 4 no 7
26 .vieta I Bagirov Eldar S50 1540 Liepāja 4 no 7
27 .vieta I Visnevskis Valdis S60 1743 Ķekava 3,5 no 7
28 .vieta I Vernuks Vjaceslavs S50 1682 Ventspils 3,5 no 7
29 .vieta MK Boreisis Vitauts S50 1997 Rīga 3,5 no 7
30 .vieta MK Harlinska Sandra S50 w 1694 Sigulda 3,5 no 7 (4.vieta sievietēm)
31 .vieta MK Avotins Maigonis S50 1892 Bauska 3,5 no 7
32 .vieta I Jakobsons Andris S60 1669 Rīga 3,5 no 7
33 .vieta NM Rozlapa Vija S70 w 1766 Rīga 3,5 no 7 (5.vieta sievietēm)
34 .vieta MK Liepins Martins S70 1686 Tukums 3,5 no 7
35 .vieta I Roze Janis S60 1671 Rīga 3,5 no 7
36 .vieta MK Osobskaja Zinaida S60 w 1747 Rīga 3,5 no 7 (6.vieta sievietēm)
37 .vieta MK Lapkis Mihails S70 1613 Rīga 3,5 no 7 )
38 .vieta I Erlats Janis S50 1888 Tukums 3,5 no 7
39 .vieta MK Nemkovs Vjaceslavs S80 1773 Jelgava 3 no 7
40 .vieta MK Gercans Visvaldis S50 1819 Sigulda 3 no 7
41 .vieta MK Vainovska Valentina S60 w 1583 Liepāja 3 no 7 (7.vieta sievietēm)
42 .vieta I Ivanovskis Sergejs S60 1761 Rīga 3 no 7
43 .vieta I Levcenkovs Anatolijs S70 1522 Rīga 3 no 7
44 .vieta I Hemmelis Viesturs S70 1565 Valmiera 3 no 7
45 .vieta MK Zalcmane Vija S80 w 1531 Rīga 3 no 7 (8.vieta sievietēm)
46 .vieta I Birjukovs Anatolijs S70 1498 Rīga 3 no 7
47 .vieta I Vikseris Aleksandrs S80 1522 Rīga 3 no 7 )
48 .vieta I Zvaunis Maris S60 1554 Rīga 3 no 7
49 .vieta I Napins Vadims S70 1419 Rīga 3 no 7
50 .vieta I Pcolkins Nikolajs S70 1519 Rīga 3 no 7
51 .vieta I Lebedevs Jevgenijs S70 1555 Rīga 2,5 no 7
52 .vieta I Dombrovska Stefanija S50 w 1746 Daugavpils 2,5 no 7 (9.vieta sievietēm)
53 .vieta I Kalinins Andrejs S50 1548 Rīga 2 no 7 )
54 .vieta I Markus Viktors S80 1617 Valmiera 2 no 7 )
55 .vieta I Abolina Arija-Solveiga S80 w 1590 Rīga 2 no 7 (10.vieta sievietēm)
56 .vieta I Omuls Peteris S70 1520 Rīga 2 no 7
57 .vieta II Mieze Natalja S60 w 1169 Jelgava 2 no 7 (11.vieta sievietēm)
58 .vieta I Susejs Voldemars S70 1475 Rīga 2 no 7
59 .vieta II Golca Janika S60 w 1227 Jelgava 2 no 7 } (12.vieta sievietēm )
60 .vieta I Nevickis Sergejs S60 1181 Rīga 1,5 no 7
61 .vieta I Papaskiri Tengizs S50 1274 Rīga 1,5 no 7 )
62 .vieta MK Lapins Janis S80 1551 Rīga 1 no 7 )
63 .vieta I Surzikova Vera S80 w 1128 Jelgava 1 no 7 (13.vieta sievietēm)
64 .vieta II Kurpniece Viktorija S60 w 1246 Skrīveri 1 no 7 } (14.vieta sievietēm )
Rādīt vairāk
chess-results.com
1.vieta 2023 Pasaules čempionāts komandām seniorēm
+
1 .vieta Rozlapa, Vija 1903 1 no 8
1 .vieta WFM Ungure, Liga 1929 4,5 no 9
1 .vieta WFM Priedite, Ingrida 2044 4,5 no 9
1 .vieta Goldmane, Astra 1997 4,5 no 9
1 .vieta Osobskaja, Zinaida 1605 1,5 no 2
Rādīt vairāk
chess-results.com
1.vieta 2022 Pasaules čempionāts komandām seniorēm
+
1 .vieta WGM Vilerte Tamara 1978 2 no 8
1 .vieta WFM Ungure Liga 1941 4 no 9
1 .vieta WFM Priedite Ingrida 2022 4,5 no 8
1 .vieta Goldmane Astra 2019 2,5 no 7
1 .vieta Rozlapa Vija 1993 1,5 no 4
Rādīt vairāk
chess-results.com
3.vieta 2020 Pasaules čempionāts komandām seniorēm
+
3 .vieta WFM Priedite Ingrida 2038 2 no 6
3 .vieta WFM Ungure Liga 1923 3,5 no 7
3 .vieta Goldmane Astra 2015 4 no 7
3 .vieta Harlinska Sandra 1817 1,5 no 6
3 .vieta Paune Inese 1 no 2
Rādīt vairāk
chess-results.com
3.vieta 2019 Pasaules čempionāts komandām seniorēm
+
3 .vieta WFM Priedite Ingrida 2044 3,0 no 9
3 .vieta Goldmane Astra 2020 3,5 no 9
3 .vieta WFM Ungure Liga 1930 3,5 no 9
3 .vieta Harlinska Sandra 1833 2,5 no 9
Rādīt vairāk
chess-results.com
Galerijas
Latvijas 2022.gada senioru čempionāts
28.03.2022
Portreti
Dzimšanas diena
Aleksejs Tihijs
(šodien 23)
●
Aleksandrs Karasevics
(šodien 15)
●
Vsevolods Semjonovs
(1 diena līdz 24)
Guntars Mierins
(1 diena līdz 23)
Ricards Zarinsh
(2 dienas līdz 24)
Natalia Eremina
(4 dienas līdz 57)
Zinaida Osobskaja
(4 dienas līdz 72)
Egils Vikanis
(4 dienas līdz 69)
Martins Zageris
(6 dienas līdz 35)
Bruno Frolovs
(6 dienas līdz 11)
Romans Sinjavins
(6 dienas līdz 24)
Dmitrijs Pogrebnojs
(7 dienas līdz 45)
Elmārs Berķis
(7 dienas līdz 68)
Aleksandrs Teitelbaums
(8 dienas līdz 37)
Petr Shvab
(8 dienas līdz 16)
Andrejs Pidgora
(9 dienas līdz 18)
Jurijs Mihailovs
(9 dienas līdz 35)
Romans Tolmacevs
(9 dienas līdz 13)
Jekaterina Panzhina
(9 dienas līdz 34)
Igors Parhomenko
(9 dienas līdz 15)
Mihail Gutmans
(10 dienas līdz 36)
Janis Lelis
(10 dienas līdz 77)
Davids Savruckis
(10 dienas līdz 23)
Rādīt vairāk
Kalendārs
Tukuma novada atklātais čempionāts 2024, I posms
17.03.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, III posms
19.03.2024
Šaha Ceturtdiena 2024, X posms
21.03.2024
Latgales Jauniešu šaha līgas VI sezona, 3.posms
22.03.2024
Latvijas 2024.gada vīriešu čempionāta Latgales reģionālā atlase
23.03.2024 - 24.03.2024
Cerību kausa 2024 pusfināls
23.03.2024 - 24.03.2024
ICCF lielmeistara Maigoņa Avotiņa piemiņas turnīrs 2024
23.03.2024
Saulkrastu 2024. gada čempionāts, veltīts Latvijas meistaram Jānim Kļaviņam
23.03.2024
Dobeles novada 2024.gada atklātais čempionāts šahā
23.03.2024
2. Latvijas čempionāts šahā cīkstoņiem
24.03.2024
Latvijas 2024. gada vīriešu čempionāta pusfināls
28.03.2024 - 01.04.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne-2024", 3.posms
30.03.2024
Cerību kausa 2024 fināls
06.04.2024 - 07.04.2024
Šaha pavasaris Ķekavas novadā 2024, I posms
06.04.2024
Spēlē dāmas 2024 Olainē
06.04.2024
Tukuma novada atklātais čempionāts 2024, II posms
07.04.2024
Garkalnes atklātais čempionāts, 2. posms
07.04.2024
Lielmeistara Jāņa Klovāna 13. piemiņas kauss
09.04.2024
Latvijas 2024. gada senioru čempionāts
13.04.2024 - 14.04.2024
"Dice Chess Lazy Queen"
13.04.2024
Pirmas atklātais CHESSTON rapida turnīrs "Šahatons 2024"
13.04.2024
Alekseja Širova 7.kausa izcīņa
17.04.2024 - 19.04.2024
LSSO Latgales reģiona fināls Rēzeknē
19.04.2024
Lielmeistara Jevgēņija Svešņikova piemiņas turnīrs 2024
20.04.2024 - 21.04.2024
Šaha pavasaris Ķekavas novadā 2024, II posms
20.04.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, IV posms
23.04.2024
Albānija: Pasaules čempionāts rapidā un blicā kadetiem (U-8–U-12) 2024
26.04.2024 - 28.04.2024
Latvijas 2024. gada amatieru čempionāts
27.04.2024 - 04.05.2024
Latvijas 2024. gada sieviešu čempionāts
27.04.2024 - 04.05.2024
Latvijas 2024. gada vīriešu čempionāta fināls
27.04.2024 - 04.05.2024
Šaha pavasaris Ķekavas novadā 2024, III posms
27.04.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne 2024", 4.posms
27.04.2024
Tukuma novada atklātais čempionāts 2024, III posms
05.05.2024
Olaines Šaha pavasaris bērniem 2024
11.05.2024
Rēzeknes atklātais senioru čempionāts 2024
12.05.2024
Olaines Šaha pavasaris 2024
12.05.2024
Latvijas 2024. gada Skolu šaha olimpiādes fināls
15.05.2024
Jauno šahistu festivāls "Jēkabpils pavasaris 2024"
18.05.2024 - 19.05.2024
Latvijas 2024. gada komandu čempionāta 1. posms
18.05.2024 - 19.05.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, V posms
21.05.2024
Spring 960 Fisher chess rapid
25.05.2024
Rīgas Šaha Open 2024
31.05.2024 - 05.06.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne 2024", 5.posms
01.06.2024
Dobeles ceriņu šaha turnīrs 2024
08.06.2024
Trenera Fēliksa Circeņa piemiņai 2024
08.06.2024
Skolotāja Ulda Deisona 6. piemiņas turnīrs (ar ielūgumiem)
09.06.2024
Nacionālo bruņoto spēku čempionāts 2024
13.06.2024
3. starptautiskais šaha festivāls "Cēsis"
15.06.2024 - 21.06.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne 2024", 6.posms
15.06.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VI posms
18.06.2024
Latvijas 2024. gada atklātais čempionāts blicā Mežezerā
30.06.2024 - 30.06.2024
Latvijas 2024. gada junioru (U-20) čempionāts
01.07.2024 - 07.07.2024
Dobeles šaha vasara 2024
13.07.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VII posms
23.07.2024
Latvijas 2024. gada atklātais čempionāts rapidā
27.07.2024 - 28.07.2024
Pasaules čempionāts šaha problēmu risināšanā Jūrmalā
27.07.2024 - 03.08.2024
Rīgas 2024. gada atklātais čempionāts ātrajā šahā
04.08.2024
13. starptautiskais šaha festivāls "RTU Open"
05.08.2024 - 11.08.2024
Rīgas 2024.gada atklātās jaunatnes meistarsacīkstes šahā
17.08.2024 - 18.08.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VIII posms
20.08.2024
Olaines novada atklātais ātrā šaha čempionāts 2024, III posms
07.09.2024
Kultūras sezonas atklāšanas festivāls Dobelē 2024
07.09.2024
XII Salaspils novada atklātais ātrā šaha čempionāts
15.09.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, IX posms
17.09.2024
Rīgas kauss 2024
20.09.2024 - 25.09.2024
13. Siguldas novada atklātais čempionāts ātrajā šahā
28.09.2024 - 29.09.2024
Mildas Laubertes piemiņai veltītais 8. starptautiskais šaha turnīrs
29.09.2024
Āboldienas šaha turnīrs 2024
05.10.2024
Olaines novada atklātais ātrā šaha čempionāts 2024, IV posms
12.10.2024
Garkalnes atklātais čempionāts, 3. posms
13.10.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, X posms
22.10.2024
Latvijas 2024. gada jauniešu čempionāts blicā
01.11.2024
Latvijas 2024. gada jauniešu čempionāts rapidā
02.11.2024
Ikara Šaha turnīrs 2024
09.11.2024
Starptautiskais šaha turnīrs "Latvijai 106"
14.11.2024 - 18.11.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, XI posms
19.11.2024
Olaines Šaha rudens 2024 bērniem
23.11.2024
Olaines Šaha rudens 2024
24.11.2024
Latvijas 2024. gada komandu čempionāts rapidā
07.12.2024
Latvijas 2024. gada komandu čempionāts blicā
08.12.2024
"Riga Christmas Chess Festival 2024"
09.12.2024 - 15.12.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, XII posms
17.12.2024
Rādīt vairāk
Lasītākie raksti
Sākušās jauniešu šaha kaislības
Mūžībā devies FIDE meistars Vitālijs Ļevčenkovs
165 zēni bezkompromisa cīņās noskaidrojuši finālistus
Stājas spēkā jauni sporta klašu un titulu iegūšanas noteikumi
Latvijas Šaha federācijas darbības pārskats par 2023.gadu
Populārākās birkas
Latvijas čempionāts
,
Latvijas čempionāts jauniešiem
,
reitings
,
Kurzemes atlase
,
Vidzemes atlase
,
Pullman
,
RŠF
,
Garkalne
,
Zemgales atlase
,
Olaine