Latgales pavasaris

Raksti:

"Latgales pavasara" galvenajā turnīrā atkal uzvar Tihonovs

27.05.2019

Ar Baltkrievijas lielmeistara Jurija Tihonova (2385) uzvaru Daugavpilī noslēdzās tradicionālā starptautiskā festivāla "Latgales pavasaris" A turnīrs. Kopumā piecu dienu sacensības četros turnīros pulcēja teju simts šahistus no septiņām federācijām.

Sešu valstu pārstāvji sākuši cīņas "Latgales pavasarī"

22.05.2019

Daugavpils pilsētas šaha un dambretes klubā, Raiņa ielā 69, trešdien sācies tradicionālais starptautiskais šaha festivāls "Latgales pavasaris", kas noslēgsies 26.maijā. Trijos turnīros kopumā sacenšas 70 dalībnieki no sešām valstīm.

Jau pēc nepilna mēneša – festivāls "Latgales pavasaris 2019"

26.04.2019

No 22. līdz 26.maijam Daugavpils pilsētas šaha un dambretes klubā, Raiņa ielā 69, Daugavpilī, notiks tradicionālais starptautiskais šaha festivāls "Latgales pavasaris". Gaidāmi divi klasiskie un pa vienam ātrā šaha un ātrspēles turnīri. Spēlētāji aicināti pieteikties!

Raibajā "Latgales pavasarī" dominē mājinieki un baltkrievi

28.05.2018

Svētdien Daugavapils Šaha un dambretes klubā noslēdzās daudzveidīgais, interesantais, starptautiskais un tradicionālais festivāls "Latgales pavasaris". Divos no tā četriem turnīriem triumfēja Latvijas šahisti, bet vēl divos labākie izrādījās viesi no kaimiņvalsts Baltkrievijas.

Tradicionālais "Latgales pavasaris" pulcē piecu valstu šahistus

23.05.2018

Vairāk nekā 70 dalībnieku no piecām valstīm trešdien Daugavpils Šaha un dambretes klubā uzsāka cīņas tradicionālajā festivālā "Latgales pavasaris". Bez 35 mājiniekiem pie rūtotajiem galdiņiem vēl sēdušies viesi no Baltkrievijas, Krievijas, Ukrainas un Igaunijas. Sacensības noslēgsies svētdien.

Šahistus atkal aicina "Latgales pavasaris"

22.04.2018

No 23. līdz 27.maijam Daugavpils pilsētas šaha un dambretes klubā, Raiņa ielā 69, notiks jau tradicionālais festivāls "Latgales pavasaris". Gluži kā pērn tajā paredzēti četri turnīri – divi ar klasisko laika kontroli, viens ātrā šaha un viens ātrspēles.

Divos "Latgales pavasaris" turnīros uzvar ukrainis Dmitrijs Konoņenko

21.05.2017

Daugavpilī svētdien noslēdzies tradicionālais festivāls "Latgales pavasaris". Kopumā tika aizvadīti četri turnīri. Gan ātrspēlē, gan galvenajā turnīrā (A) uzvarēja ukrainis FM Dmitrijs Konoņenko. B labākais bija bija mājinieks Einārs Ļahs, savukārt C turnīrā pirmais bija Krievijas pārstāvis Kirils Titovs.

Daugavpilī sācies tradicionālais "Latgales pavasaris"

17.05.2017

Daugavpils pilsētas šaha un dambretes klubā trešdien sācies tradicionālais šaha festivāls "Latgales pavasaris". Šogad notiek trīs klasiskā šaha turnīri – A, B un C, kā arī ātrspēle. Kopumā pie rūtotajiem galdiņiem sēdušies 68 šahisti no četrām valstīm – Latvijas, Krievijas, Baltkrievijas un Ukrainas.

Vai "Latgales pavasarī" izdosies pārtraukt baltkrievu dominanci?

26.01.2017

No 17. līdz 21.maijam Daugavpils pilsētas šaha un dambretes klubā notiks tradicionālais šaha festivāls "Latgales pavasaris". Pērn tas pulcēja vairāk nekā simts dalībniekus no sešām valstīm. Dominēja Baltkrievijas pārstāvji, kuri uzvarēja trijos no četriem turnīriem.

"Latgales pavasarī" dominē Baltkrievijas šahisti

05.06.2016

Aizvadītās nedēļas nogalē Daugavpils pilsētas šaha-dambretes klubā aizvadīts tradicionālais šaha festivāls "Latgales pavasaris", kurš šogad no sešām valstīm bija pulcējis rekordlielu dalībnieku skaitu – 101. Līdzīga kā "Latgales rudenī", dominēja kaimiņvalsts Baltkrievijas spēlētāji, kas uzvarēja trijos no četriem notiekošajiem turnīriem.

Festivāls "Latgales pavasaris" pulcē vairāk nekā simt dalībniekus

29.05.2016

Daugavpils pilsētas šaha–dambretes klubā trešdien, 25.maijā, sākās tradicionālais šaha festivāls "Latgales pavasaris". Šogad tas pulcējis rekordlielu dalībnieku skaitu. Trijos turnīros kopumā piedalās 101 spēlētājs no sešām valstīm – Latvijas, Baltkrievijas, Lietuvas, Krievijas, Igaunijas un ASV. Šobrīd norit trīs dažādi Šveices sistēmas turnīri. "A" un "B" ir 7 kārtu klasiskā šaha turnīrs, bet "C" domāts bērniem līdz 10 gadu vecuma ar ar īsāku apdomas laiku.