Panevezys

Raksti:

Festivāls Panevēžā noslēgsies ar 3000 eiro vērtu ātklāto čempionātu

17.08.2017

Latvijas šahisti laipni aicinātu uz kaimiņvalsts Lietuvas pilsētu Panevēžu, kur jau 19.augustā sāksies četru turnīru festivāls. Līdz 25.augustam notiks GM normas turnīrs, "Open", "Open B" un blics. Toties jau 26.augustā sāksies Lietuvas atklātais čempionāts ātrajā šahā ar balvu fondu 3000 eiro.

Latvijas šahistiem panākumi jubilejas festivālā Panevēžā

11.07.2017

Lietuvas pilsētā Panevēžā aizvadīts jau trīsdesmitais starptautiskais šaha festivāls "Panevezys Open 2017", kurā bez mājiniekiem piedalījās vēl septiņu valstu sportisti, arī Latvijas. Kopumā tika aizvadīti septiņi dažādi turnīri, no ātrspēles līdz klasiskai laika kontrolei.

Latvijas šahistus aicina uz vairākiem turnīriem Lietuvā

18.05.2017

Lietuvas šaha dzīves organizatori aicina Latvijas šahistus uz vairākiem turnīriem mūsu kaimiņvalstī. No 3. līdz 9.jūlijam Panevēžā notiks plašs "Master Open" ar balvu fondu 1550 eiro. Parelēli tam arī zemāka līmeņa B un C turnīri, kā arī GM un IM normas apļa turnīrs.

Aicina uz pieciem turnīriem jūnija sākumā Panevēžā

21.03.2016

Viens no Lietuvas šaha dzīves organizatoriem un Panevēžas kluba vadītājiem Arvīds Baltrūns ielūdz Latvijas šahistus uz pieciem turnīriem, kas šajā Lietuvas pilsētā notiks no 6. līdz 12.jūnijam. Paredzēti trīs open turnīri dažādiem vecumiem un reitingam, gan arī GM un IM slēgtie normu turnīri. Jūrmalā mūsējiem normas neizdevās iegūt, varbūt tas būs pa spēkam Panevēžā.