Rīgas Šaha klubs

Raksti:

Reizi mēnesī otrdienās Rīgas Šaha klubā būs blica turnīri

12.01.2024

Par labām ziņām šogad parūpējies Rīgas Šaha klubs, kas atrodas Vecrīgā, Tirgoņu ielā 10, bāra ''Victory pub" telpās. Tradicionālais turnīru klāsts ir papildināts ar blica sacensībām spēletājiem ar reitingu līdz 1700, kas notiks reizi mēnesī otrdienās.

Rīgas Šaha klubs sesto gadskārtu svin divas dienas

22.08.2023

Mēneša sākumā savu sesto gadskārtu nosvinējis Rīgas Šaha klubs, kas atrodas pašā Vecrīgas sirdī, omulīgajās bāra ''Victory pub'' telpās, Tirgoņu ielā 10. Svinības notika ar turnīriem divu vakaru garumā.

Rīgas Šaha klubs ar diviem turnīriem svinēs savu sesto gadskārtu

27.07.2023

Otrdienas un trešdienas, 1. un 2.augusta, vakaros Rīgas Šaha klubs (RCC) Tirgoņu ielā 10 ar diviem blica turnīriem svinēs savu sešu gadu dzimšanas dienu. Turnīros aicināti piedalīties jebkuras sporta klases šahisti no 18 gadu vecuma! Kopējais balvu fonds būs 620 eiro.

Ar turnīru nosvin Rīgas Šaha kluba vadītāja Gubanova 50 gadu jubileju

17.03.2023

Latvijas vienīgā aktīvā šaha kluba, kas atrodas Vecrīgā, bāra ''Victory pub" telpās, 5 gadu darbības gadskārta tika nosvinēta pērn, un šogad pienāca kārta ar turnīru sumināt tā saimnieku – Rīgas Šaha kluba vadītāju Ivo Gubanovu, kuram nesen apritēja apaļš pusgadsimts.

Rīgas Šaha klubs nosvinējis jau 5 gadu jubileju

18.08.2022

Ar starptautisku blica turnīru Rīgas Šaha klubs (RCC) nosvinējis jau savu 5 gadu jubileju. Pasākums aizritēja Vecrīgā, kluba mājvietā bārā ''Victory pub'', kur dalībniekus vienkopus bija aicinājis RCC iniciators un dibinātājs Ivo Gubanovs.

Rīgas Šaha klubs kārtējo gadskārtu atzīmē ar blica turnīru

06.08.2021

Trešdien, 4.augustā, par vienu gadu vecāks kļuva Rīgas Šaha klubs, kura iniciators un vadītājs ir uzņēmējs Ivo Gubanovs. Lai atzīmētu dzimšanas dienu, kluba mājvietā bārā ''Victory pub'' tika rīkots turnīrs "Rīgas Šaha klubam – 4 gadi".