Ģedemins Salmiņs

Raksti:

Rucavā aizvadīts jau desmitais Ģedimina Salmiņa piemiņas turnīrs

24.08.2023

Rucavā aizvadīts jau desmitais ICCF starptautiskā meistara šahā Ģedimina Salmiņa piemiņas turnīrs. Dažādu iemeslu dēļ jubilejas turnīrs notika darba dienā, līdz ar to dalībnieku sastāvu pārsvarā veidoja jaunieši un seniori.

Salmiņa piemiņas šaha turnīrā uzvar Iļja Šarakovs

11.08.2022

Rucavā devīto reizi notika Ģedimina Salmiņa piemiņas šaha turnīrs, kurš bija sadalīts divās daļās. Pamatturnīrā piedalījās šahisti ar FIDE reitinga apskaiti , bet  otrajā, jeb amatieru turnīrā, reitings netika apskaitīts.

Salmiņa piemiņas turnīrs pulcē rekordlielu dalībnieku skaitu

07.08.2020

2.augustā Rucavas pamatskolā jau astoto reizi notika Ģedimina Salmiņa piemiņas turnīrs šahā. Pamatturnīrā pie rūtotajiem galdiņiem sacentās 43 dažāda vecuma dalībnieki  no Aizputes, Kuldīgas, Jelgavas, Cēsīm, Grobiņas, Viļņas, Liepājas un Rucavas.

Kuldīgā uzvar Tenis, Rīgā – Savičevs, Rucavā – Melderis

22.07.2018

Nedēļas nogalē aizvadīts viens klasiskais šaha turnīrs un divas vienas dienas ātrā šaha sacensības. Pirmais sestdien finišēja Kuldīgas pilsētas svētku turnīrs, kas pulcēja 40 dalībniekus no daudzām Latvijas pilsētām, galvenokārt Kurzemes un Rīgas.

Ģedimina Salmiņa piemiņas turnīrā Rucavā pārliecinoši uzvar Āris Ozoliņš

23.07.2017

Rucavā notika 5.Ģedimina Salmiņa piemiņas turnīrs. Kopā  sapulcējās 32 dažādā vecuma  dalībnieki  no Saldus, Aizputes, Kazdangas, Grobiņas Liepājas un Rucavas, ka arī četri šahisti no Klaipēdas.