Pasaules čempionāts blicā jauniešiem

Raksti:

Ramonai Golstai bronzas medaļa pasaules čempionātā ātrspēlē

30.10.2017

Grieķijas kūrostpilsētā Hersonisosā aizvadīts pasaules čempionāts ātrajā šahā un ātrspēlē zēniem un meitenēm vecuma grupās U-14, U-16 un U-18. Pirmdien ātrspēlē bronzas medaļu U-14 grupā meitenēm izcīnīja Ramona Golsta, bet svētdien ātrajā šahā piektajā vietā ierindojās Madara Golsta.

Jaunos spēlētājus aicina uz pasaules čempionātu blicā un rapidā

07.07.2017

No 27. līdz 30.oktobrim Grieķijas kūrortpilsētā Hersonisosā notiks pirmais pasaules čempionāts ātrspēlē un ātrajā šahā zēniem un meitenēm vecuma grupās U-14, U-16 un U-18. Kā zināms, jaunāku vecuma grupu čempionātā Minskā jūnijā bronzas medaļu izcīnīja mūsu Miķelis Vingris.

Arī ātrspēlē Miķelis Vingris parāda labu sniegumu

04.06.2017

Pasaules čempionātā ātrspēlē (5+2) jauniešiem vecuma grupās U-8, U-10 un U-12, kas svētdien notika Minskā, atkal labu sniegumu nodemonstrēja jaunais Miķelis Vingris (1397), kurš U-8 vecuma grupā ar 7 punktiem no 9 ieņēma devīto vietu. Dienu pirms tam viņš bija trešais ātrajā šahā.

Jaunajam Miķelim Vingrim bronza pasaules čempionātā!

03.06.2017

Minskā aizvadīts pirmais pasaules čempionāts ātrajā šahā (10+5) jauniešiem vecuma grupās U-8, U-10 un U-12, kurā startēja arī deviņi Latvijas spēlētāji. Jaunākajā grupā par bronzas medaļas ieguvēju kļuva Miķelis Vingris (1463), kurš 9 partijās izcīnīja 8 uzvaras un piedzīvoja vienu zaudējumu.

Notiks pirmais pasaules čempionāts blicā un rapidā U-8, U-10 un U-12 grupās

22.03.2017

No 1. līdz 5.jūnijam Minskā notiks pirmais pasaules čempionāts ātrspēlē un ātrajā šahā zēniem un meitenēm U-8, U-10 un U-12 vecuma grupās. Abos turnīros paredzētas 9 kārtas pēc Šveices sistēmas. Rapidā apdomas laiks būs 10 minūtes plus 5 sekundes, bet blicā tas būs 5 plus 2.