bundeslīga

Raksti:

Meškovs un Neikšāns pirmo reizi kļūst par Somijas čempioniem ar "VammSK"

31.05.2022

Par Somijas čempioniem Sastamalas komandas "VammSK" sastāvā kļuvuši mūsu lielmeistari Ņikita Meškovs un Arturs Neikšāns. Panākumu īpašu padara fakts, ka "VammSK" zelta medaļas izcīnīja pirmo reizi kluba pastāvēšanas vēsturē.

Kovaļenko un Lanka – Vācijas bundeslīgas vicečempioni

22.09.2020

Spēles klātienē atkal noris ne tikai Latvijā, bet arī citās Eiropas valstīs. Pēc ilgstošā karantīnas pārtraukuma vācieši nolēma 16. – 20.septembrī tomēr atsākt komandu cīņas pie rūtotajiem galdiņiem. Karlsrūes kongresu centrā notika astoņu bundeslīgas vienību mači, lai noteiktu uzvarētāju šīgada komandu meistarsacīkstēs.

Reizniece-Ozola, Bērziņa un Otikova Vācijā nodrošina komandai uzvaru līgā

16.02.2020

Vācijas sieviešu 2.Bundeslīgā "Ost" 2019./2020.gada sezonā par čempioni kļuva pilsētas Lubericas komanda "SG 1871 Löberitz", kurā vadošās lomas spēlēja mūsu šahistes WGM Dana Reizniece-Ozola, WGM Ilze Bērziņa un WFM Elīna Otikova.

Latvijas šahistu nedēļas nogale Vācijas bundeslīgā

22.11.2016

Aizvadītās nedēļas nogalē Vācijas komandu čempionātā piedalījās astoņi Latvijas šahisti, pie kam augstākajā bundeslīgā vienā komandā vienlaikus spēlēja trīs mūsu spēlētāji, kas ir neatminams gadījums Latvijas (un arī Vācijas) šaha vēsturē.