SĀKUMS
KALENDĀRS
FEDERĀCIJA
STATISTIKA
REITINGI
GALERIJAS
SPĒLĒTĀJI
PROJEKTI
Eng/Рус
Sākums
>
Spēlētāji
> Jelizaveta Sirokova
Jelizaveta Sirokova
1575
01.03.2024
Maksimālais reitings:
1575
(2024-03-01)
Minimālais reitings:
1290
(2015-04-01)
Raksti
Statistika
Galerijas
Portreti
Raksti
Statistika
2015
2013
2012
2011
8.vieta 2015 Latvijas čempionāts M-16
+
1 .vieta MK Limanovska Elizabete LAT 1707 8 no 9
2 .vieta MK Parhomenko Margarita LAT 1813 8
3 .vieta I Migunova Aleksandra LAT 1768 7,5
4 .vieta I Litvjakova Darija LAT 1605 5,5
5 .vieta II Atte Rebeka LAT 0 4,5
6 .vieta I Cernavska Olga LAT 0 3,5
7 .vieta I Golubeva Natalija LAT 0 3
8 .vieta I Dernova Arina LAT 1389 2
8 .vieta I Sirokova Jelizaveta LAT 0 2
10 .vieta II Stanka Katarina Anete LAT 0 1 )
Rādīt vairāk
Chess-results
links
10.vieta 2013 Latvijas čempionāts M-14
+
1 .vieta I Parhomenko Margarita LAT 2031 T.Voronova/Rīga 6,5 no 7
2 .vieta I Ļitvjakova Darija LAT 1961 D.Matisone,V.Sveshnikovs/Rīga 5
3 .vieta I Migunova Aleksandra LAT 1949 A.Andaburskis/Jūrmala 4,5
4 .vieta I Žiļajeva Veronika LAT 2047 T.Voronova/Rīga 4,5
5 .vieta I Limanovska Elizabete LAT 1963 A.Neikšans, D.Matisone/Daugavpils 4,5
6 .vieta I Elviha Jana LAT 1827 I.Sakovičs/Rīga 3,5 )
7 .vieta I Čerņavska Olga LAT 1806 D.Matisone/Rīga 3
8 .vieta I Dernova Arina LAT 1810 D.Matisone/Rīga 3
9 .vieta I Golubeva Natālija LAT 1806 A.Smirnovs/Rīga 3
10 .vieta I Širokova Jelizaveta LAT 1850 D.Matisone/Rīga 3
11 .vieta II Stanka Katarīna Anete LAT 1750 A.Stašans/Rīga 1,5 )
Rādīt vairāk
chess-results.com
11.vieta 2012 Latvijas čempionāts M-14
+
1 .vieta Žiļaeva Veronika 1 1875 Voronova / Rīga 6,5
2 .vieta Parhomenko Margarita 1 1872 Voronova / Rīga 6
3 .vieta Golubeva Marija 1 1870 Borisovs / Rīga 5
4 .vieta Kanniņa Krista 1 1850 Putka / Rīga 4
5 .vieta Jansone Signe 1 1850 Āboliņa / Rīga 4 )
6 .vieta Zlaugotne Evelīna 1 1850 Rožlapa / Rīga 4 )
7 .vieta Sarnovska Eira 1 1826 Pušmucans / Jēkabpils 3,5
8 .vieta Dernova Arina 1 1850 Matisone / Rīga 3,5
9 .vieta Haina Roza Rahile 2 1750 Matisone / Rīga 3,5 )
10 .vieta Maslinarska Laura 2 1750 Borisovs / Rīga 3 )
11 .vieta Širokova Jelizaveta 2 1750 Matisone / Rīga 2,5
12 .vieta Berezovska Nelli 1 1791 Katišonoks / Rīga 2,5 )
13 .vieta Laseviča Beata 2 1750 Raudive / Rīga 1 )
Rādīt vairāk
chess-results.com
12.vieta 2011 Latvijas čempionāts M-12
+
1 .vieta Parhomenko, Margarita 99 1 1872 T.Voronova 7,5 no 9
2 .vieta Zhilajeva, Veronika 99 1 1875 T.Voronova 6,5
3 .vieta Beikmane, Dagne 00 1 1835 V.Rozhlapa 6 )
4 .vieta Limanovska, Elizabete 00 1 1818 J.Petkevich 6
5 .vieta Litvjakova, Darija 00 1 1779 D.Matisone 5,5
6 .vieta Golubeva, Natalija 00 2 1750 A.Smirnovs 5,5
7 .vieta Migunova, Aleksandra 00 2 1750 V.Levchenkovs 5
8 .vieta Lescova, Arina 00 1 1818 S.Krivihs 4,5 )
9 .vieta Zlaugotne, Evelina 99 1 1850 V.Rozhlapa 4,5 )
10 .vieta Skrodere, Viktorija 00 2 1750 A.Abolinja 4 )
11 .vieta Dernova, Arina 99 2 1712 D.Matisone 4
12 .vieta Shirokova, Jelizaveta 99 2 1750 D.Matisone 3
13 .vieta Maslinarska, Laura 00 2 1750 L.Borisovs 3 )
14 .vieta Chernjavska, Olga 00 2 1750 D.Matisone 3
15 .vieta Elviha, Jana 00 2 1750 I.Sakovich 2 )
16 .vieta Karnite, Gunda 00 2 1750 V.Rozhlapa 1 )
Rādīt vairāk
chessds.lv
Galerijas
Portreti
Dzimšanas diena
Aleksejs Tihijs
(šodien 23)
●
Aleksandrs Karasevics
(šodien 15)
●
Vsevolods Semjonovs
(1 diena līdz 24)
Guntars Mierins
(1 diena līdz 23)
Ricards Zarinsh
(2 dienas līdz 24)
Natalia Eremina
(4 dienas līdz 57)
Zinaida Osobskaja
(4 dienas līdz 72)
Egils Vikanis
(4 dienas līdz 69)
Martins Zageris
(6 dienas līdz 35)
Bruno Frolovs
(6 dienas līdz 11)
Romans Sinjavins
(6 dienas līdz 24)
Dmitrijs Pogrebnojs
(7 dienas līdz 45)
Elmārs Berķis
(7 dienas līdz 68)
Aleksandrs Teitelbaums
(8 dienas līdz 37)
Petr Shvab
(8 dienas līdz 16)
Andrejs Pidgora
(9 dienas līdz 18)
Jurijs Mihailovs
(9 dienas līdz 35)
Romans Tolmacevs
(9 dienas līdz 13)
Jekaterina Panzhina
(9 dienas līdz 34)
Igors Parhomenko
(9 dienas līdz 15)
Mihail Gutmans
(10 dienas līdz 36)
Janis Lelis
(10 dienas līdz 77)
Davids Savruckis
(10 dienas līdz 23)
Rādīt vairāk
Kalendārs
Tukuma novada atklātais čempionāts 2024, I posms
17.03.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, III posms
19.03.2024
Šaha Ceturtdiena 2024, X posms
21.03.2024
Latgales Jauniešu šaha līgas VI sezona, 3.posms
22.03.2024
Latvijas 2024.gada vīriešu čempionāta Latgales reģionālā atlase
23.03.2024 - 24.03.2024
Cerību kausa 2024 pusfināls
23.03.2024 - 24.03.2024
ICCF lielmeistara Maigoņa Avotiņa piemiņas turnīrs 2024
23.03.2024
Saulkrastu 2024. gada čempionāts, veltīts Latvijas meistaram Jānim Kļaviņam
23.03.2024
Dobeles novada 2024.gada atklātais čempionāts šahā
23.03.2024
2. Latvijas čempionāts šahā cīkstoņiem
24.03.2024
Latvijas 2024. gada vīriešu čempionāta pusfināls
28.03.2024 - 01.04.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne-2024", 3.posms
30.03.2024
Cerību kausa 2024 fināls
06.04.2024 - 07.04.2024
Šaha pavasaris Ķekavas novadā 2024, I posms
06.04.2024
Spēlē dāmas 2024 Olainē
06.04.2024
Tukuma novada atklātais čempionāts 2024, II posms
07.04.2024
Garkalnes atklātais čempionāts, 2. posms
07.04.2024
Lielmeistara Jāņa Klovāna 13. piemiņas kauss
09.04.2024
Latvijas 2024. gada senioru čempionāts
13.04.2024 - 14.04.2024
"Dice Chess Lazy Queen"
13.04.2024
Pirmas atklātais CHESSTON rapida turnīrs "Šahatons 2024"
13.04.2024
Alekseja Širova 7.kausa izcīņa
17.04.2024 - 19.04.2024
LSSO Latgales reģiona fināls Rēzeknē
19.04.2024
Lielmeistara Jevgēņija Svešņikova piemiņas turnīrs 2024
20.04.2024 - 21.04.2024
Šaha pavasaris Ķekavas novadā 2024, II posms
20.04.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, IV posms
23.04.2024
Albānija: Pasaules čempionāts rapidā un blicā kadetiem (U-8–U-12) 2024
26.04.2024 - 28.04.2024
Latvijas 2024. gada amatieru čempionāts
27.04.2024 - 04.05.2024
Latvijas 2024. gada sieviešu čempionāts
27.04.2024 - 04.05.2024
Latvijas 2024. gada vīriešu čempionāta fināls
27.04.2024 - 04.05.2024
Šaha pavasaris Ķekavas novadā 2024, III posms
27.04.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne 2024", 4.posms
27.04.2024
Tukuma novada atklātais čempionāts 2024, III posms
05.05.2024
Olaines Šaha pavasaris bērniem 2024
11.05.2024
Rēzeknes atklātais senioru čempionāts 2024
12.05.2024
Olaines Šaha pavasaris 2024
12.05.2024
Latvijas 2024. gada Skolu šaha olimpiādes fināls
15.05.2024
Jauno šahistu festivāls "Jēkabpils pavasaris 2024"
18.05.2024 - 19.05.2024
Latvijas 2024. gada komandu čempionāta 1. posms
18.05.2024 - 19.05.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, V posms
21.05.2024
Spring 960 Fisher chess rapid
25.05.2024
Rīgas Šaha Open 2024
31.05.2024 - 05.06.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne 2024", 5.posms
01.06.2024
Dobeles ceriņu šaha turnīrs 2024
08.06.2024
Trenera Fēliksa Circeņa piemiņai 2024
08.06.2024
Skolotāja Ulda Deisona 6. piemiņas turnīrs (ar ielūgumiem)
09.06.2024
Nacionālo bruņoto spēku čempionāts 2024
13.06.2024
3. starptautiskais šaha festivāls "Cēsis"
15.06.2024 - 21.06.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne 2024", 6.posms
15.06.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VI posms
18.06.2024
Latvijas 2024. gada atklātais čempionāts blicā Mežezerā
30.06.2024 - 30.06.2024
Latvijas 2024. gada junioru (U-20) čempionāts
01.07.2024 - 07.07.2024
Dobeles šaha vasara 2024
13.07.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VII posms
23.07.2024
Latvijas 2024. gada atklātais čempionāts rapidā
27.07.2024 - 28.07.2024
Pasaules čempionāts šaha problēmu risināšanā Jūrmalā
27.07.2024 - 03.08.2024
Rīgas 2024. gada atklātais čempionāts ātrajā šahā
04.08.2024
13. starptautiskais šaha festivāls "RTU Open"
05.08.2024 - 11.08.2024
Rīgas 2024.gada atklātās jaunatnes meistarsacīkstes šahā
17.08.2024 - 18.08.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VIII posms
20.08.2024
Olaines novada atklātais ātrā šaha čempionāts 2024, III posms
07.09.2024
Kultūras sezonas atklāšanas festivāls Dobelē 2024
07.09.2024
XII Salaspils novada atklātais ātrā šaha čempionāts
15.09.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, IX posms
17.09.2024
Rīgas kauss 2024
20.09.2024 - 25.09.2024
13. Siguldas novada atklātais čempionāts ātrajā šahā
28.09.2024 - 29.09.2024
Mildas Laubertes piemiņai veltītais 8. starptautiskais šaha turnīrs
29.09.2024
Āboldienas šaha turnīrs 2024
05.10.2024
Olaines novada atklātais ātrā šaha čempionāts 2024, IV posms
12.10.2024
Garkalnes atklātais čempionāts, 3. posms
13.10.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, X posms
22.10.2024
Latvijas 2024. gada jauniešu čempionāts blicā
01.11.2024
Latvijas 2024. gada jauniešu čempionāts rapidā
02.11.2024
Ikara Šaha turnīrs 2024
09.11.2024
Starptautiskais šaha turnīrs "Latvijai 106"
14.11.2024 - 18.11.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, XI posms
19.11.2024
Olaines Šaha rudens 2024 bērniem
23.11.2024
Olaines Šaha rudens 2024
24.11.2024
Latvijas 2024. gada komandu čempionāts rapidā
07.12.2024
Latvijas 2024. gada komandu čempionāts blicā
08.12.2024
"Riga Christmas Chess Festival 2024"
09.12.2024 - 15.12.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, XII posms
17.12.2024
Rādīt vairāk
Lasītākie raksti
Sākušās jauniešu šaha kaislības
Mūžībā devies FIDE meistars Vitālijs Ļevčenkovs
165 zēni bezkompromisa cīņās noskaidrojuši finālistus
Stājas spēkā jauni sporta klašu un titulu iegūšanas noteikumi
Latvijas Šaha federācijas darbības pārskats par 2023.gadu
Populārākās birkas
Latvijas čempionāts
,
Latvijas čempionāts jauniešiem
,
reitings
,
Kurzemes atlase
,
Vidzemes atlase
,
Pullman
,
RŠF
,
Garkalne
,
Zemgales atlase
,
Olaine