Pāragri miris nacionālais meistars un treneris Georgijs Makovskis

26.01.2019

Papildināts. Ceturtdien, 24.janvārī, pēkšņi mūžībā devies nacionālais meistars un populārais treneris Georgijs Makovskis, dzimis 1970.gada 23.martā. Savu dzīvi viņš bija veltījis bērnu un pieaugušo apmācībai šaham.

Pateicoties savai augstajai kvalifikācijai un spējai ar katru atrast kopīgu valodu, viņš ieaudzināja mīlestību pret šahu un loģisko domāšanu ne tikai daudziem interesentiem Rīgā un Latvijā, bet arī ārzemēs.

Georgijs Makovskis bija labsirdīgs, jautrs un iejūtīgs cilvēks. Daudziem viņš kļuva ne tikai par skolotāju, bet arī par draugu, uz kuru var vienmēr paļauties. Viņa aiziešana ir liels zaudējums visiem cilvēkiem, kuri viņu pazina.

Kopš 1987.gada viņš aptuveni 15 gadus strādāja Rīgas Šaha skolā. Pēc tam ilgus gadu mācīja bērnus Rīgas 72.vidusskolā, arī 10.vidusskolā, un visbeidzot 88.vidusskolā.

Vienīgais, kurš piedalījies visās "Liepājas rokādēs".

Tā kā Makovskis visu savu dzīvi veltīja šaham, nedomādams par privāto dzīvi, arī ar bēru rīkošanu nodarbojas viņa draugi šahisti. Tie, kas grib palīdzēt, aicināti ziedot, naudu pārskaitot uz "Swedbank" kontu LV77HABA0551012673330 (Andrejs Ivanisvili) ar norādi Ziedojums Georgija Makovska bēru organizēšanai.

Papildināts. Georgija Makovska izvadīšana notiks sestdien, 2.februārī, pulksten 12 Bolderājas jaunajos kapos. Tiek organizēts transports no Zinātņu Akadēmijas pulksten 11.00. Vairāk informācijas feisbukā grupā "В память о Георгии Маковском".