Šahisti vēl var pieteikties Prezidenta kausa izcīņai

23.01.2019
Viesnīca "Radisson Blu Latvija". Foto no booking.com.

Jau sestdien, 26.janvārī, viesnīcas "Radisson Blu Latvija" zālē "Alfa" tiks aizvadīta II Latvijas Šaha federācijas prezidenta kausa izcīņa blicā, kuras balvu fonds ir 3000 eiro. Pieteikšanās šim turnīram pagarināta līdz piektdienai, 25.janvārim, pulksten 13.

Dalībnieki aicināti pieteikties pa e-pastu alberts.cimins@inbox.lv  vai pa tālruni 28804664 (Alberts). Dalības maksa ir 5 eiro, bet GM, WGM, IM un WIM titulu īpašnieki un īpašnieces var startēt bez iemaksas. Sacensībās var piedalīties  šahisti arī ar zemāku kā I sporta klase, taču vietu skaits ierobežots – 150. Dalībnieku saraksts, kas ir pieteikušies, apskatāms vietnē chess-results.com.

Atgādināsim, ka sestdien, sākot no pulksten 12, tiks aizvadītas 13 blica kārtas ar FIDE ātrspēles reitinga aprēķinu un apdomas laiku 4 minūtes partijai plus 2 sekundes par gājienu.

Gluži kā pirmajā kausa izcīņā, paredzētas daudz dažādas balvas, arī sievietēm, senioriem, junioriem un dažādām reitinga grupām.

Detalizēta informācija – nolikumā.

Atgādināsim, ka pirmajā Prezidenta kausa izcīņā piedalījās 140 šahisti no astoņām valstīm. Par kausa ieguvēju kļuva jaunais Izraēlas šahists Dāvids Gorodeckis.