Prezidenta kausa izcīņa pārcelta uz 26.janvāri

04.12.2018
Šaha cīņās viesnīcas "Radisson Blu Hotel Latvija" Alfa zālē.

Pretēji paredzētajam Paula Keresa piemiņas turnīrs Tallinā notiks arī svētdien, 13.janvārī, tādēļ tajā dienā Rīgā, viesnīcas "Radisson Blu Hotel Latvija" Alfa zālē plānotā otrā Latvijas Šaha federācijas Prezidenta kausa izcīņa ātrajā šahā pārcelta uz sestdienu, 26.janvāri.

Šīs kausa izcīņas balvu fonds būs 3000 eiro, lielāks nekā pirmajā reizē.

Sākot no pulksten 12 tiks aizvadītas 13 blica kārtas ar FIDE ātrspēles reitinga aprēķinu un apdomas laiku 4 minūtes partijai plus 2 sekundes par gājienu. Sacensībās var piedalīties  šahisti ar vismaz I sporta klasi. Ja paliek brīvas vietas (zāles ietilpība – 150) var piedalīties arī ar zemāku sporta klasi.  

Dalībnieki aicināti iepriekš pieteikties līdz 24. janvārim pa e-pastu alberts.cimins@inbox.lv  vai pa tālruni 28804664 (Alberts). Dalības maksa ir 5 eiro, bet GM, WGM, IM un WIM titulu īpašnieki un īpašnieces var piedalīties bez iemaksas.

Gluži kā pirmajā kausa izcīņā, paredzētas daudz dažādas balvas, arī sievietēm, senioriem, junioriem un dažādām reitinga grupām.

Detalizēta informācija – nolikumā.

Atgādināsim, ka pirmajā Prezidenta kausa izcīņā piedalījās 140 šahisti no astoņām valstīm. Par kausa ieguvēju kļuva jaunais Izraēlas šahists Dāvids Gorodeckis (2520).