Pirmo reizi notiks Latgales atklātais komandu čempionāts

18.09.2018

Pēc Rēzeknes novada Sporta pārvaldes un trenera Anatolija Jasinska iniciatīvas pirmo reizi notiks Latgales atklātais čempionāts šahā. Tas paredzēts sestdien, 10.novembrī, Maltas Šaha klubā, Sporta ielā 5. Sacensības unikālas ar to, ka ir vienīgais kāda Latvijas novada komandu čempionāts šahā.

Kārtu skaits atkarīgs no komandu daudzuma, kas pieteiksies, taču nav paredzētas vairāk par sešām kārtām. Apdomas laiks būs 15 minūtes plus 5 sekundes ar FIDE ātrā šaha reitinga aprēķinu.

Komandā vienlaikus spēlēs četri dalībnieki, iespējami arī rezervisti. Nav speciālu galdiņu sievietēm vai jauniešiem, komandu var veidot jebkuri četri interesenti. Priekš pirmā tāda turnīra nav dalības maksas un arī balvu fonda, taču dalībniekiem paredzēti kausi, medaļas un piemiņas balvas.

Tiek gaidīti ne tikai Latvijas sportisti, bet arī viesi no Lietuvas un Baltkrievijas.

Komandu pieteikšanās ir līdz 6. novembrim, norādot komandas nosaukumu, komandas sastāvu (vārds, uzvārds, FIDE ātrā šaha reitings), kapteiņa vārdu, uzvārdu. Pieteikumi jāiesniedz elektroniski turnīra tiesnesim uz e-pastu: anatolijsjasinskis@inbox.lv.

Detalizētāka informācija nolikumā.