Šahisti aicināti pieteikties tradicionālajām Jāņa Mileikas šaha dienām

14.10.2017

Lai godinātu trenera Jāņa Mileikas piemiņu, Jēkabpils Sporta skola un Jēkabpils Sporta centrs šogad organizē jau septītās Jāņa Mileikas Starptautiskās šaha dienas, kas 11. un 12.novembrī notiks Jēkabpils Agrobiznesa koledžā, Pasta ielā 1.

Kā informē viens no pasākuma organizatoriem Jurijs Agafonovs, šogad paredzēti trīs šaha turnīri, galda tenisa sacensības, šaha lekcija un tradicionālais piemiņas brīdis pie Jāņa Mileikas atdusas vietas.

Sestdien, 11.novembrī, sāksies divi ātrā šaha turnīri – A un B, ar apdomas laiku 8 minūtes plus 4 sekundes par gājienu, deviņas kārtas ar FIDE reitinga aprēķinu. B turnīrā varēs startēt dalībnieki ar reitingu līdz 2000 vai bez reitinga.

Savukārt svētdien paredzēts septiņu dubulto kārtu blics (turnīrs C) ar apdomas laiku 3+2.

Naudas balvu fonds būs 70 procenti no dalības maksām. A turnīrā garantētās pirmo trīs vietu balvas ir 150, 100 un 70 eiro.

Interesenti aicināti pieteikties šiem turnīriem līdz 1.novembrim.

Detalizēta informācija pieejama nolikumā.

Atgādināsim, ka pērn par Mileikas memoriāla absolūto uzvarētāju kļuva lielmeistars Normunds Miezis, uzvarot A un C sacensībās. Viņš saņēma ne tikai divus piemiņas kausus, bet pirmo reizi ierakstīja savu vārdu uz ceļojošā galvenā kausa.

Ir pieejama arī plašāka informācija par Jāni Mileiku un par visiem iepriekšējiem turnīriem, arī video.