Jau piekto gadu notiks starptautiskais bērnu turnīrs "Rudaga – Kaissa"

13.07.2017

No 4. līdz 7.augustam Jūrmalā, viesnīcā "Semarah hotel Lielupe" tiks aizvadīts starptautiskais bērnu turnīrs "Rudaga – Kaissa", kas notiks jau piekto reizi. Aicināti piedalīties jaunie spēlētāji no I līdz IV sporta klasei vecumā līdz 17 gadiem.

Turnīra organizatori ir Bērnu un jauniešu interešu izglītības iestāde Rudaga (Jūrmala), Rīgas šaha skola un šaha klubs "Kaissa".
Tas notiks pēc Šveices sistēmas 7 kārtās ar apdomas laiku 30 minūtes katrai partijai. Dalības maksa 15 eiro Latvijas šahistiem, 25 eiro ārzemju. Organizatori aicina pieteikties savlaicīgi, neatliekot to uz pēdējo brīdi.

Detalizēta informācija nolikumā.

Komentāri:

Aiga Mieriņa
2017-08-01 17:19
"Dalības maksa 15 eiro Latvijas šahistiem, 25 eiro ārzemju" šeit un turnīra nolikumā norādītais neatbilst patiesībai. Īstenībā 15 eiro ir tikai Rīgas un Jūrmalas šaha skolu un Rudaga audzēkņiem, pārējiem Latvijas šahistiem 25 eiro. Tāpat jārēķinās, ka par meistarklasēm jāpiemaksā vēl 5 eiro, kas turnīra nolikumā arī nav norādīts. Tāpat nolikumā un pieteikuma veidlapā ir arī cita kļūdaina informācija, tāda kā galvenā tiesneša kontaktinformācija un citas paviršības. Lūdzu esiet atbildīgi par ievietotās informācijas korektumu!

Lai pievienotu komentāru, pierakstieties ar draugiem.lv, facebook, vai vkontakte.ru kontu.