Šahisti vēl var pieteikties sieviešu, vīriešu un amatieru čempionātiem

23.04.2022
Foto no pexels.com

Trešdien, 27.aprīlī, Rīgā, Lomonosova ielā 1, Transporta un Sakaru institūtā (TSI) sāksies trīs klasiskā šaha turnīri – Latvijas vīriešu, sieviešu un amatieru ("TSI Open 2022") čempionāti. Spēlētājiem vēl ir iespējam papildināt to dalībnieku rindas.

Kā zināms, visi trīs turnīri aizritēs paralēli TSI lielajā zālē, ar vienādiem kārtu sākuma laikiem un izspēles kontrolēm. Paredzētas Šveices sistēmas deviņas kārtas ar apdomas laiku 90 minūtes partijai plus 30 sekundes par gājienu ar FIDE klasiskā reitinga aprēķinu. Darba dienās spēlēšana sāksies pulksten 18. Sestdien notiks divas kārtas, kurām starts tiks dots pulksten 11 un 17, svētdien viena pulksten 15, savukārt 4.maijā, kas ir svētku diena, visu turnīru noslēdzošā partija ieplānota pulksten 11.

Arī dalības maksas visiem trim turnīriem ir vienādas. 30 eiro ir standarta cena, bet jauniešiem (U-18) un senioriem (S65+) tā ir 25 eiro. Bez maksas savos turnīros spēlē lielmeistari un lielmeistares, kā arī starptautiskie meistari un meistares.

Pieteikšanās visiem trim turnīriem ir pagarināta līdz otrdienai, 26.aprīlim (ieskaitot) pa e-pastu alberts.cimins@inbox.lv.

Pašreizējais dalībnieku saraksts apskatāms vietnē chess-results.com: vīrieši, sievietes, amatieri.

Turnīru nolikumi apskatāmi šeit: vīrieši, sievietes, amatieri.

Transporta un sakaru institūts (TSI) ir mūsdienīga un inovatīva lietišķo zinātņu augstskola ar simtgadīgu vēsturi un tā ir vienīgā privātā tehniskā augstākās izglītības iestāde Latvijā. TSI nodrošina akadēmiskās studiju programmas tādās jomās kā transports un loģistika, aviācija, datorzinātnes un telekomunikācijas, elektronika un robotika, uzņēmējdarbība un vadība. Visu studiju programmu īstenošanu nodrošināta divās valodās – latviešu un angļu.