Latvijas čempionāts senioriem

Raksti:

Senioru čempionātā otrā uzvara Laizānam, pirmā medaļa Tenim

03.04.2023

Rīgā, Nevalstisko organizāciju (NVO) namā, svētdien noslēdzās Latvijas čempionāts senioriem, kurā kopumā piedalījās 58 dalībnieki, no kuriem bija arī astoņas dāmas. Divu dienu cīņās otro reizi par turnīra uzvarētāju kļuva Aivars Laizāns (S-50, 2018).

Dalībnieki jau var sākt plānot Latvijas senioru čempionātu

16.02.2023

Atšķirībā no pāris iepriekšējiem gadiem, kad Latvijas senioru čempionāts notika Jūrmalā, šogad tas atgriezīsies galvaspilsētā, un aizritēs Rīgas Navalstisko organizāciju (NVO) namā Ieriķu ielā 43a. Sacensību datumi – 1. un 2.aprīlis.

Ceturto reizi pēc kārtas senioru čempionātā jauns uzvarētājs

29.03.2022

Nedēļas nogalē Jūrmalā, viesnīcā "Pegasa pils", aizvadīts Latvijas čempionāts senioriem. Kaut arī interesentu sastāvs katru reizi ir visai noturīgs, jau ceturto gadu pēc kārtas tiek kronēts jauns turnīra uzvarētājs. Šoreiz par tādu kļuva 53 gadus vecais rīdzinieks Vitauts Boreišis.

Latvijas senioru čempionātā pirmo reizi uzvar Aivars Laizāns

19.12.2021

Sestdien Rīgā, viesnīcā "Pullman Riga Old Town", notika Latvijas čempionāts senioriem ar balvu fondu 350 eiro. Turnīrs, kas aizritēja pēc gada pārtraukuma, klātienē pulcēja negaidīti daudz dalībnieku – 48. Par uzvarētāju pirmo reizi kļuva Aivars Laizāns (1991).

18.decembrī notiks Latvijas senioru čempionāts

09.12.2021

Sestdien, 18.decembrī, viesnīcā "Pullman", Rīgā, Jēkaba ielā 24, notiks Latvijas senioru čempionāts šahā. Tas šoreiz būs veltīts pazīstamā lielmeistara, 1998.gada pasaules senioru čempiona Vladimira Bagirova (1936–2000) piemiņai.

Latvijas senioru čempionāts notiks 17.–18.oktobrī Rīgā

27.09.2020

Latvijas senioru čempionāts, kas iepriekš bija paredzēts pavasarī, bet "Covid-19" dēļ tika pārcelts, notiks sestdien un svētdien, 17. un 18.oktobrī Rīgā, šahistiem jau tik pazīstamajā viesnīcā "Tallink Hotel Rīga", Elizabetes ielā 24.

Debijas reizē par Latvijas senioru čempionu kļūst Vladlens Šulmans

02.04.2019

Jūrmalas viesnīcā "Pegasa pils" jau trešo gadu pēc kārtas notika Latvijas čempionāts senioriem, pulcējot pēdējās desmitgades lielāko dalībnieku skaitu – šaham simbolisko 64. Saspringtā cīņā par turnīra uzvarētāju kļuva FM Vladlens Šulmans (2349), kuram šī bija debija valsts senioru čempionātos.

Latvijas seniorus šogad atkal aicina viesnīca "Pegasa pils"

15.02.2019

Jau trešo gadu pēc kārtas Latvijas čempionāts senioriem notiks Jūrmalas viesnīcā "Pegasa pils". Sestdien un svētdien, 30. un 31.martā, tiks aizvadītas septiņas ātrā šaha kārtas ar apdomas laiku 25 minūtes partijai plus 15 sekundes par gājienu; ar FIDE reitinga aprēķinu.

Par Latvijas senioru čempionu pirmo reizi kļūst FM Āris Ozoliņš

11.03.2018

Nedēļas nogalē otro gadu pēc kārtas Jūrmalā, viesnīcā "Pegasa pils" aizvadīts Latvijas čempionāts senioriem. Ja pērn tajā piedalījās 48 šahisti, tad šogad to pulks bija jau lielāks – 54. Saspringtā cīņā, kurā uz godalgotajām vietām reāli pretendēja vismaz ducis spēlētāju, par čempionu pirmo reizi kļuva FM Āris Ozoliņš (2058).

Seniori aicināti pieteikties Latvijas čempionātam

25.01.2018

Jau 10. un 11.martā Jūrmalā, Jūras ielā 60, viesnīcā "Pegasa pils" (turpat kur pērn) notiks kārtējais Latvijas čempionāts senioriem. Paredzēts, ka divu dienu laikā tiks aizvadītas septiņas ātrā šaha (25 minūtes + 15 sekundes) kārtas ar FIDE reitinga aprēķinu.

Senioru čempionātā otro gadu pēc kārtas uzvar Jurijs Agafonovs

12.03.2017

Tikai pēdējā kārtā uzvarot tā brīža līderi FM Āri Ozoliņu (2035), par Latvijas senionu čempionāta uzvarētāju svētdien Jūrmalā, viesnīcā "Pegasa pils" kļuva Jurijs Agafonovs (2185), kurš 7 kārtās ieguva 5,5 punktus. Agafonovs šajā turnīrā uzvarēja otro gadu pēc kārtas.