Ikšķile

Raksti:

"Rīgas pavasarī" uzvar Bekasovs, "Ikšķiles pavasarī" – Paikens

14.05.2023

Sestdien Rīgas Šaha federācijas telpās aizvadīts blica turnīrs "Rīgas Šaha pavasaris", savukārt svētdien Ikšķilē notika rapids "Ikšķiles šaha pavasaris". Abas sacensības bija ar starptautisku pieskaņu.

"Ikšķiles Šaha pavasaris" atgriežas ar Agafonova uzvaru

24.04.2022

Sestdien Ikšķiles tautas namā aizvadīts tradicionālais turnīrs "Ikšķiles Šaha pavasaris", kas divus gadus nenotika "Covid-19" pandēmijas dēļ. Trīs valstu 26 dalībnieku konkurencē par uzvarētāju kļuva Jurijs Agafonovs (1909).

Jau sestdien notiks "Ikšķiles Šaha pavasaris"

21.04.2022

Šahisti vēl ir laipni aicināti pieteikties par tradicionālu kļuvušajam turnīram "Ikšķiles Šaha pavasaris", kas pēc pēc pāris gadu pauzes klātienē notiks sestdien, 23.aprīlī, Ikšķiles tautas namā, Lībiešu ielā 2. Pirmās kārtas sākums pulksten 11.

Valkā piemin Keresu, cīnās arī Olainē, Baložos, Ikšķilē, Tukumā, Dobelē

04.02.2019

Nedēļas nogalē Latvijā tika aizvadīti vairāki starptautiski ātrā šaha turnīri amatieriem, no kuriem dalībnieku skaita ziņā kuplākais bija Igaunijas lielmeistara Paula Keresa piemiņas turnīrs Valkā, kas pulcēja 64 dalībniekus no abām kaimiņvalstīm.

Zemgales reģionālajā atlasē uzvar Dmitrijs Pogrebnojs

28.03.2018

Jelgavā uz Latvijas čempionāta Zemgales reģionālo atlasi bija pulcējušies 22 šaha lietpratēji no Jelgavas, Kalnciema, Saldus, Bauskas, Rīgas un Kokneses, lai cītnītos par divām vietām uz finālu un pusfinālu.

Pierīgas novadu sporta spēlēs atkal jauns uzvarētājs

05.02.2018

Mālpils Sporta kompleksā  svētdien aizvadītas Pierīgas novadu sporta spēles šahā, kas šogad pulcēja septiņu novadu komandas  – par divām vairāk nekā pērn. Turpinot pēdējos gadus ierasto tradīciju, arī šogad čempionam neizdevās aizstāvēt savu titulu.

Ar tempo kausa izcīņas posmu sāk atjaunot Ikšķiles turnīru tradīcijas

19.02.2017

Ikšķiles tautas namā sestdien aizvadīts Ikšķiles novada tempo kausa izcīņas šahā pirmais posms. Sacensības notiek pēc Alda Viļuma iniciatīvas un atjauno Ikšķiles turnīru nedaudz aizmirstās tradīcijas. Sestdienas posms pulcēja 31 dalībnieki no deviņām Latvijas pilsētām.