Atklātais Siguldas čempionāts – septembra nogalē

31.07.2019

Siguldas šaha klubs aicina visus spēles cienītājus uz tradicionālajiem rudens turnīriem Latvijas zelta rudens galvaspilsētā. Astotais Siguldas novada atklātais čempionāts ātrajā šahā notiks 28. un 29. septembrī. Šogad Siguldas sacensībām ir Latvijas 2019.gada ātrā šaha čempionāta statuss.

Līdzīgi kā iepriekšējos gados, turnīrs notiks pēc Šveices sistēmas 11 kārtās, ar apdomas laiks 12 minūtes uz visu partiju + 5 sekundes gājienam. Sestdien notiks sešas spēļu kārtas, svētdien – piecas.

Atbilstoši turnīra rezultātiem tiks apbalvoti pirmo 8 vietu ieguvēji un reitingbalvu ieguvēji, tiks noteikti trīs labākie Siguldas novada šahisti, kā arī tiks piešķirtas speciālbalvas dažādās spēlētāju kategorijās – labākais juniors, seniors, dāma, ārzemnieks un citas. Turnīra balvu fonds ir vairāk nekā 1000 eiro.

Svētdien, 29.septembrī turpat Siguldas valsts ģimnāzijā no pulksten 15 līdz 18 notiks visu laiku tituliem bagātākās Latvijas šahistes Mildas Laubertes piemiņas ātrspēles turnīrs.   

Abos turnīros agrā pieteikšanās, sūtot pieteikumus uz e-pastu siguldachess@gmail.com, noslēgsies trešdien, 25. septembrī.

Reģistrēto dalībnieku saraksts ir skatāms chess-results.com.

Nolikumi: Latvijas čempionāts, Laubertes memoriāls

Visvaldis Gercāns,
turnīru direktors