Tuvojas VIII Starptautiskais šaha festivāls "Vidzemes vasara 2019"

09.07.2019

No 19. līdz 21.jūlijam, Limbažu novada administrācijas ēkā, Rīgas ielā 16, Limbažos, tiks aizvadīts  astotais starptautiskais šaha festivāls "Vidzemes vasara".  Jāatzīmē, ka 20. jūlijs ir starptautiskā šaha diena.

Šajā festivālā šogad būs iespēja piedalīties divos turnīros. Piektdienā un sestdienā, 19.–20.jūlijā, notiks komandu – ģimeņu ātrā šaha turnīrs. Paredzētas 9 kārtas ar apdomas laiku 15 minūtes + 5 sekundes katram gājienam. Šim turnīram būs astoņas naudas balvas par kopējo summu 800 eiro.

Svētdien, 21.jūlijā, notiks ātrspēles turnīrs. Tajā paredzētas 11 kārtas ar laika kontroli 3 minūtes + 2 sekundes katram gājienam. Arī šajā turnīrā būs astoņas naudas balvas ar kopējo summu 500 eiro. Bez naudas balvām katrā turnīrā paredzētas arī astoņas pārsteiguma balvas, kas tiks piešķirtas dažādās nominācijās.

Šis festivāls iezīmēsies ar to, ka pirmo reizi tajā ar savu ģimeni piedalīsies šaha lielmeistars Viesturs Meijers. Tāpat savu dalību apsolījis viens no šī festivāla dibinātājiem – šaha lielmeistars Aleksejs Širovs. Festivāla dalībniekiem paredzētas arī citas sportiskās aktivitātes un atpūta ar kopēju pikniku.

Vēl ir iespēja pieteikties dalībai līdz 15.jūlijam pa e-pastu: ivars@zeltaleja.lv vai tālruni +37129127554.. Informācija par abiem turnīriem, atrodama nolikumā.

Ivars Babris