Aizvadīts pirmais Latgales komandu čempionāts

12.11.2018

Sestdien, 10.novembrī, Maltas šaha klubā norisinājās Latgales atklātais 2018.gada komandu čempionāts. Turnīrā pēc riņķa sistēmas ar laika kontroli 15 minūtes plus 5 sekundes piedalījās 8 šaha vienības no Daugavpils, Rēzeknes, Jēkabpils un Maltas.

Par pirmajiem reģiona uzvarētājiem kļuva komandas "Daugava Chess" spēlētāji (kapteinis – Andrejs Horobrijs). Daugavpiliešu sastāvā bija četri meistarkandidāti: E.Dzirkalis, S.Metreveli (juniors), D.Horobrijs un N.Škonda. Reģiona vicečempiones tituls tika vietējai komandai "Malta-1" (MK G.Karziņins, D.Viļums, A.Jasinskis un spēlējošais kapteinis P.Šostaks). Bronzas medaļas komandas "Rēzekne" pārstāvjiem FM A.Starostītam, A.Pikuram, A.Vasiļkovam un daugavpilietim P.Predkelam.

Individuāli labākie pie galdiņiem: 1.E.Dzirkalis (6,5 punkti), 2.S.Metreveli/D.Viļums  (6,5 p.), 3.D.Horobrijs/A.Starostīts  (6 p.), 4.N.Škonda (6,5 p.). Visi laureāti tika apbalvoti ar medaļām, diplomiem  un godalgoto vietu komandas ar kausiem. Turnīrā tika apskaitīts FIDE ātrā šaha reitings.

Pārējie rezultāti šeit.

Turnīra direktors A. Jasinskis