Arī šahisti iesaistās Veselības nedēļas pasākumos

31.05.2018

Arī Latvijas šahisti iesaistījušies Starptautiskās Veselības nedēļas pasākumos. Rīgas un Latvijas Šaha federācijām sadarbojoties ar Latvijas Tautas sporta asociāciju, trešdien Rīgas Šaha federācijas telpās notika Starptautiskās Veselības nedēļas ātrspēles turnīrs.

Turnīrs pulcēja 26 dalībniekus, kas aizvadīja astoņas dubultās blica (4+2) kārtas ar FIDE reitinga apskaiti. Par Veselības nedēļas šaha sacensību pirmo uzvarētāju ar 13 punktiem (no 16 iespējamajiem) kļuva FM Matīss Mustaps (2345). Apspēlējot daudzus jaunos, otro vienu ar 11,5 punktiem ieguva 69 gadus vecais Vitālijs Ļevčenkovs (2128), kurš savu ātrspēles reitingu papildināja ar 67 punktiem. Galvenais reitingfavorīts IM Vladimirs Svešņikovs (2429) noslēdza labāko trijnieku, atpaliekot vēl par puspunktu, toties tikai pēc papildrādītājiem apsteidzot otru starptautisko meistaru Guntaru Antomu (2269).
Bez simboliskām naudas balvām dalībniekiem, kuru vecuma aplitūda bija no 7 līdz 78 gadiem, tika arī šī plašā un daudzveidīgā pasākuma atribūtika.

Visi rezultāti, dalībnieki un ieņemtās vietas apskatāmas šeit, bet visi balvu saņēmēji šeit.