Latgales Jauniešu šaha līgā uzvar rēzeknieši

26.03.2018

Sestdien, 24.martā, noslēdzās Latgales Jauniešu šaha līgas otrās sezonas cīņas. Maltas Šaha kluba telpās pulcējās 11 komandas no Daugavpils, Rēzeknes, Jēkabpils, Viļāniem un Maltas lai aizvadītu 3.posma četras pēdējās kārtas. Iepriekšējo sabraukumu  mači norisinājās pērna gada novembrī un šī gada janvārī.

Kopvērtējumā ar 36,5 individuālajiem punktiem par Latgales čempioniem līdz 16 gadiem kļuva komanda "Rēzekne-1". Tās sastāvā: Adriāns Sinijs (1586), Juris Siliņš (1387), Romans Nazarovs (1439) un Anna Kazmerika (1445), kapteinis Aleksandrs Vasiļkovs. Šī četrinieka šahisti bija arī  labākie pie galdiņiem, tādējādi  dabūjot otro zelta komplektu.

Latgales Jauniešu šaha līgas vicečempioni šogad ir pērna gada uzvarētāji "Daugava Chess" jauni šahisti no Daugavpils, kuri atpalika no līderiem tikai par vienu punktu. Komandu pārstāvēja MK Daniils Horobrijs (1818), Jegors Leonovs (1474), Daniels Leitāns (1361), Timofejs Macuks (1334), Marija Nikolajeva (1612) un Raimonds Jakubsevičus (kapteinis Andrejs Horobrijs). Bronzas godalgas "Jēkabpils-1" komandai, kuras sastāvā bija Sporta skolas sportisti trenera Gunāra Pušmucāna vadībā: Rainers Grandāns, Kristers Policāns, Renārs Petrovs, Liāna Stulpiņa, Līna Nijazi un Artūrs Maksimovs.

Visas komandas, dalībnieki, rezultāti un ieņemtās vietas apskatāmas šeit.

Pateicība organizatoriem – Rēzeknes novada bērnu-jaunatnes sporta skolai, personīgi direktoram Aldim Ciukmacim un trenerim/tiesnesim Anatolijam Jasinskim par iespēju reģiona jauniešiem gūt labu sacensību pieredzi.

Rēzeknes BJSS treneris, nac. kategorijas tiesnesis Aleksandrs Vasiļkovs