Uz Sočiem šogad atkal brauks Rīgas 13.vidusskolas komanda

09.05.2017

Jau nakammēnes, no 1. līdz 9.jūnijam Sočos (Krievija) notiks viens no pasaulē zināmākajiem un prestižākājiem skolu komandu turnīriem "Белая ладья" ("Baltais tornis"). Otro gadu pēc kārtas tajā būs pārstāvēta kāda Latvijas komanda, un atkal tā būs "uzlabotā" Rīgas 13.vidusskola.

Mūsu komandā spēlēs Aleksandrs Jazdanovs (2040), Grigorijs Morozļi (1800), Murats Geoklens Gulmedovs (1272) un Madara Golsta (1705), kas vienīgā no šīs četrotnes nav 13.vidusskolas audzēkne.

Mūsu komanda trenera FM Sergeja Kļimakova vadībā uz Sočiem dosies 31.maijā car Maskavu, lai 2.jūnijā jau aizvadīto pirmās partijas. 8.jūnijā paredzēta pēdējā kārta, un pēc tam uz Rīgu tiks mērots atpakaļceļš caur Stambulu.

Šogad sacensībās piedalīsies 2003.gadā dzimušie un jaunāki vienas skolas pārstāvji. Piecu sportistu (4 plus rezervists) vienībā jābūt vismaz vienai meitenei. Komandām, kas ieradīsies Sočos, tiks nodrošināta bezmaksas ēšana un dzīvošana.

Atgādināsim, ka pērn Rīgas 13.vidusskolas komanda Iļja Semjonovs, Aleksandrs Jazdanovs, Jaroslavs Petrovs un Marija Nikolajeva Sočos "Белая ладья" kopvērtējumā palika devītajā vietā.