Noticis "Dice Chess" turnīrs "Lazy Queen"

25.04.2024

Sabiedriskā labuma organizācija "Dice Chess Federation" sadarbībā ar "Baltic Chess Academy" 13.aprilī 5 zvaigžņu viesnīcā "Pullman Riga Old Town" organizēja kauliņu šaha turnīru "Dice Chess Lazy Queen". Tas tika aizvadīts jautrā un azartiski pozitīvā atmosfērā.

61 dalībnieks un 21 ģimeņu komanda sēdās pie galdiņiem, lai uzzinātu stiprākos no stiprākajiem individuālajā un komandu ieskaitē. Cīņas bija aizraujošas, par ko liecināja fakts, ka pēdējās partijas dalībnieki katrā kartā tika burtiski iesprostoti pie saviem galdiņiem. Arī līdzjutēji bija gatavi paši sēsties savu elku vietās un parādīt, kā tad būtu labāk jāspēlē.

Šī turnīra viens no lielākajiem plusiem bija iespēja jauniešiem iesaistīt savās aktivitātēs arī vecākus, vecvecākus, brāļus un māsas, un kopā plecu pie pleca cīnīties par augstām vietām un foršām balvām.

Starp turnīra dalībniekiem šoreiz bija daudz jaunpienācēju. Interese par "Dice Chess" spēli turpina augt gan bērnu, gan viņu vecāku vidū. Bet par turnīra uzvarētāju jau otro reizi pēc kārtas individuālā vērtējumā kļuva "Dice Chess" cīņās norūdītais Jaroslavs Orlovskis! Apsveicam!

Individuālāis vērtējums:
1. Jaroslavs Orlovskis – 10 punkti
2. Augusts Boleiko – 9 punkti
3. Dmitrijs Lisovskis – 9 punkti
4. Maksims Līgotnis – 9 punkti
5. Melānija Luīze Jansone – 8 punkti
Visi rezultāti chess-results.com.

Komandu vērtējums:
1. Augusts un Františeks Boleiko – 17 punkti
2. Dmitrijs un Oļegs Lisovski – 16 punkti
3. Maksims un Viktors Līgotņi – 16 punkti

Jaunākie dalībnieki bija Tīna Lārmane un Davids Beniosevs. Abiem 6 gadi!

"Dice Chess" biedrība izsaka pateicību visiem dalībniekiem, dalībnieku vecākiem un līdzjutējiem! Uz drīzu tikšanos nākamajos turnīros!