Aprīļa vidū notiks Latvijas čempionāta Vidzemes atlases turnīrs

01.04.2023

Latvijas 2023.gada šaha čempionāta Vidzemes reģionālās atlases turnīrs no 14. līdz 16.aprīlim notiks Siguldā, Laurenču sākumskolā, Puķu  ielā 2. Sacensību uzvarētāji iegūs tiesības spēlēt  Latvijas čempionāta finālā.

Sacensības notiks 7 kārtās ar apdomas laiku 40 minūtes uz partiju, pieskaitot 15 sekundes par katru gājienu. Turnīra sākums ir piektdien, 14. aprīlī pulksten 17.50, kad tiks spēlēta 1. kārta. Sestdien un svētdien paredzētas pa trim spēļu kārtām, sākot spēli pulksten 11 no rīta.

Ja dalībniekam objektīvu iemeslu dēļ nav iespējams ierasties uz pirmo kārtu, tad viņam ir tiesības par to paziņot pirms turnīra sākuma un šajā kārtā saņemt neizšķirtu bez spēles.

Interesentiem jānosūta pieteikums uz e-pastu: siguldachess@gmail.com vai jāpiesakās, zvanot pa tālruni 29277148.  Turnīra dalībnieku skaits nevarēs pārsniegt 40.

Pirmo trīs vietu ieguvēji saņems nelielas naudas balvas, paredzētas arī speciālbalvas. Dalības maksa turnīrā ir 10 eiro un Siguldas novada ID karšu īpašniekiem 5 eiro.

Turnīrā var piedalīties šahisti, kam ir vismaz 2. sporta klase.

Atlases turnīru sadarbībā ar Latvijas šaha federāciju rīko Siguldas šaha klubs, un to atbalsta Siguldas novada pašvaldība.

Sacensību nolikums apskatāms šeit.

Visvaldis Gercāns,
turnīra galvenais tiesnesis