Prezentētas Latvijas olimpiskās izlases (galerija)

15.08.2016
Foto - Edijs Pālēns

Svētdien starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā festivāla "RTU Open" noslēgumā notika Latvijas vīriešu un sieviešu izlašu prezentācija, kuras jau no 1. līdz 14.septembrim Azerbaidžānas galvaspilsētā Baku piedalīsies pasaules šaha olimpiādē.

Latvijas izlasi vīriešu komandā pārstāvēs Aleksejs Širovs, Igors Kovaļenko, Arturs Neikšāns, Ņikita Meškovs un Vladimirs Svešņikovs, bet sieviešu komandā Dana Reizniece-Ozola, Laura Rogule, Ilze Bērziņa, Ingūna Erneste un Elīna Otikova. Svētdienas pasākumā no šiem abu vienīgu dalībniekiem nepiedalījās vienīgi Kovaļenko.

Prezentācijas laikā notika fotosesija, jauno tērpu demonstrēšana, informēšana par abu izlašu gatavošanos olimpiādei, kā arī pateicības izteikšana
Latvijas Šaha federācijas atbalstītājiem – "LDz Cargo. Dzelzceļa kravu pārvadājumi. Starptautiskie pasažieru pārvadājumi", "Lattelecom" un Izglītības un Zinātnes ministrijai.

Atgādināsim, ka olimpiādes laikā notiks arī Eiropas Šaha federācijas (ECU) ģenerālā asambleja, kuras laikā tiks pieņemts lēmums par 2017.gada Eiropas sieviešu un 2018.gada Eiropas jauniešu čempionāta rīkošanu. Balsojums notiks 10.septembrī, un Latvija ir favorīte iegūt tiesības rīkot šīs sacensības.