Latgales rudens

Raksti:

"Latgales rudens" paiet Baltkrievijas šahistu dominancē

23.10.2017

Tikai vienam Latvijas šahistam izdevās iekļūt kādā no trīs starptautiskā festivāla "Latgales rudens" "lēno" turnīru kopvērtējuma medaļnieku skaitā. Astoņas no deviņām godalgotajām vietām ieņēma kaimiņvalsts Baltkrievijas šahisti. Toties blicā mūsējiem viss pirmais sešinieks.

Ar trim turnīriem sācies tradicionālais "Latgales rudens"

19.10.2017

Daugavpils pilsētas šaha un dambretes klubā ar trim turnīriem sācies tradicionālais starptautiskais festivāls "Latgales rudens". Pie rūtotajiem galdiņiem trešdien sēdās 66 dalībnieki no Latvijas, Igaunijas, Krievijas un Baltkrievijas.

Oktobrī spēlētāji aicināti uz tradicionālo "Latgales rudeni"

31.08.2017

No 18. līdz 22.oktobrim Daugavpils pilsētas šaha un dambretes klubā, Raiņa ielā 69, jau 14. reizi notiks tradicionālais starptautiskais šaha festivāls "Latgales rudens". Gluži kā pērn, tajā notiks četri turnīri ar dažādām laika kontrolēm un dažādām vecuma grupām.

Daugavpilī noslēdzies četru turnīru festivāls "Latgales rudens"

16.10.2016

Svētdien Daugavpilī noslēdzies starptautiskais festivāls "Latgales rudens 2016", kurā piecu dienu laikā tika aizvadīti četri turnīri. Galvenajā no tiem – turnīrā A – pēc divu gadu pārtraukuma uzvaru izcīnīja kāds no Latvijas šahistiem.

Daugavpilī notiek gadskārtējais šaha festivāls "Latgales rudens"

13.10.2016

No 12. līdz 16.oktobrim Daugavpils šaha un dambretes klubā notiek tradicionālais šaha festivāls "Latgales rudens". Līdz svētdienai tiks aizvadīti četri turnīri. Galvenais no tiem ir A; vēl tiek spēlēti B un C turnīri kā arī ātrspēle sestdien.

Jau trīspadsmito reizi notiks "Latgales rudens"

03.08.2016

No 12. līdz 16.oktobrim notiks nu jau trīspadsmitais šaha festivāls "Latgales rudens", ko organizē Daugavpils pilsētas šaha–dambretes klubs un Daugavpils pilsētas sporta pārvalde. Tā ietvaros paredzēti četri turnīri, no kuriem A un B būs ar FIDE klasiskā šaha reitinga apskaiti. Iepriekšējā pieteikšanās līdz 5. oktobrim pa e–pastu: daugavpilschess@inbox.lv vai pa tālruni 29620059 (Staņislavs Krivihs). Vairāk par sacensībām nolikumos latviski un krieviski.