Top12

Raksti:

Francijas komandu čempionātā Miezim trešā labākā punktu summa

29.05.2019

Brestā otrdien noslēdzies Francijas komandu čempionāta augstākās līgas turnīrs ar divpadsmit vadošo komandu piedalīšanos, kas labāk pazīstams kā "Top 12". Šogad tajā spēlēja arī mūsu lielmeistars Normunds Miezis (2456), kurš 134 dalībnieka konkurencē ieguva trešo labāko punktu summu.

Neikšānam ar "Saint–Quentin" septītā vieta Francijas čempionātā

29.05.2017

Šartrā aizvadīts Francijas komandu čempionāta fināls jeb "Top 12". Divpadsmit komandu konkurencē Artura Neikšāna (2599) komanda "Saint–Quentin" ierindojās 7.vietā. Mūsu lielmeistars, pārsvarā spēlējot pie pirmajiem diviem galdiņiem, 9 partijās ieguva 4,5 punktus.

Neikšāns un Kovaļenko finišē sestie Francijas čempionātā

14.06.2016

FrancijaNoslēdzies prestižais un respektablais Francijas komandu čempionāts, kas labāk zināms kā Top12. Tajā šogad debitēja mūsu lielmeistaru Artura Neikšāna un Igora Kovaļenko, kā arī Latvijas sieviešu izlases trenera, lielmeistara Aloiza Kveiņa (Lietuva) pārstāvētā komanda “Saint-Quentin”. Debija iznāca visa sekmīga un 12 vienību konkurencē “Saint-Quentin” ierindojās augstajā sestajā vietā. Neikšāns aizvadīja 9 mačus no 11, trīs no tiem uzvarot un sešas reizes cīnoties neizšķirti. Kovaļanko tika pie 7 partijām – četras uzvaras, divi neizšķirti un viens zaudējums.