Vilerta&Grandberga memorial

Raksti:

Kuldīgā pirmie turnīri šaha kluba jaunajās telpās

28.12.2023

Otrdien un trešdien Kuldīgā aizvadīti pirmie turnīri jaunās un pastāvīgās Kuldīgas novada Sporta skolas šaha kluba telpās vieglatlētikas manēžas ēkā, Dzirnavu ielā 13.

Četri dažāda kalibra turnīri Kuldīgā pulcē 106 šahistus

27.12.2022

Tūdaļ pēc Ziemassvētkiem Kuldīgā notikuši divi tradicionāli šaha sarīkojumi, kas kopumā pulcēja 106 dalībniekus. 26.decembrī aizvadīts Alberta Grandberga un Jāņa Vilerta memoriāls visiem spēlētgribētājiem, bet 27.decembrī Kuldīgas NSS Ziemassvētku turnīrā sacentās jaunie šahisti.

Grandberga un Vilerta piemiņas turnīra kauss aizceļo uz Rīgu

26.12.2021

Svētdien Kuldīgas novada sporta skolas šaha klubā notika tradicionālais Alberta Grandberga un Jāņa Vilerta piemiņas turnīrs šahā, pulcējot ne tikai mājiniekus, bet arī spēlētājs no Rīgas, Liepājas, Cēsīm un Ventspils.

Kuldīgas bērnu turnīrs pulcē rekordlielu dalībnieku skaitu

29.12.2019

Ziemassvētku periodā Kuldīgā aizvadītas divas tradicionālas šaha sacensības – Alberta Grandberga un Jāņa Vilerta piemiņas turnīrs, kā arī Kuldīgas novada sporta skolas (KNSS) Ziemassvētku turnīrs bērniem un jauniešiem trijās vecuma grupās.

Ziemassvētku brīvdienu turnīros uzvar Dunaveckis, Mustaps un Bērziņš

26.12.2017

Ziemassvētku brīvdienās dažādās Latvijas pilsētās aizvadīti vairāki ātrā šaha turnīri. Daugavpilī visus savus pretiniekus pieveica Deniss Dunavecis, Tukumā par uzvarētāju kļuva Matīss Mustaps, savukārt Kuldīgā pārliecinoši labākais bija Ivars Bērziņš.

Kļimakovam tikai uzvaras Grandberga un Vilerta piemiņas turnīrā

26.12.2016

Kuldīgas novada sporta skolas šaha klubā aizvadīts tradicionālais Alberta Grandberga un Jāņa Vilerta piemiņas turnīrs ātrajā šahā. 38 dalībnieku konkurencē uzvarot visās astoņas partijās, tajā triumfēja viens no favorītiem Sergejs Kļimakovs (2278).