26.06.2024
Aleksejs Adamovičs, par Latvijas U-18 čempionu kļūstot. Foto: D. Matisone

Latvijas Šaha federācija sveic 16 gadus jauno Rīgas Šaha skolas audzēkni Alekseju Adamoviču (2193) ar Latvijas nacionālā meistara titula iegūšanu.

Nacionālā meistara nosaukums Alekseja Adamoviča piešķirts, jo viņam izdevās sasniegt un pārsniegt reitinga 2200 robežu.

2007.gada 19.septembrī dzimušais spēlētājs šogad pavasarī kļuva par Latvijas čempionu vecuma grupā U-18. Tā viņam bija pirmā zelta medaļa valsts jauniešu čempionātos, jo iepriekš bija divas otrās un viena trešā.

Adamovičs trīs reizes ir startējis arī Latvijas pieaugušo čempionātā. Labākais rezultāts bija pērn, kad viņš ieņēma 15.vietu.

Atgādināsim, ka gada sākumā par nacionālo meistaru kļuva vēl viens jaunās paaudzes pārstāvis Miķelis Vingris.