SĀKUMS
KALENDĀRS
FEDERĀCIJA
STATISTIKA
REITINGI
GALERIJAS
SPĒLĒTĀJI
PROJEKTI
Eng/Рус
Sākums
>
Spēlētāji
> Lea Treigute
Lea Treigute
1408
01.05.2024
Maksimālais reitings:
1408
(2024-03-01)
Minimālais reitings:
1013
(2023-09-01)
Raksti
Statistika
Galerijas
Portreti
Raksti
Jaukā noskaņā Olainē aizvadīts turnīrs meitenēm "Spēlē dāmas!"
07.04.2024
Jūnija reitinga sarakstā labi pieaugumi un karjeras rekordi
23.06.2023
Statistika
2023
2022
2021
20.vieta 2023 Latvijas čempionāts sievietēm
+
1 .vieta WGM Rogule, Laura 2251 7 no 9
2 .vieta NM Maklakova, Nellija 1817 6,5 no 9
3 .vieta WFM Vidruska, Renate 1983 6,5 no 9
4 .vieta WFM Otikova, Elina 2093 6 no 9
5 .vieta MK Gordievich, Larisa 1750 5,5 no 9
6 .vieta I Maklakova, Naomi 1690 5,5 no 9
7 .vieta MK Kuznecova, Marija 1987 5 no 9
8 .vieta MK Golsta, Ramona 1827 5 no 9
9 .vieta MK Sarnovska, Eira 1707 5 no 9
10 .vieta I Parhomenko, Anastasija 1510 5 no 9
11 .vieta I Vasiljeva, Sofja 1708 4,5 no 9
12 .vieta I Apine, Emilija 1286 4,5 no 9
13 .vieta I Jansone, Melanija Luize 1551 4,5 no 9
14 .vieta I Tolmaceva, Alona 1352 4,5 no 9
15 .vieta MK Zalcmane, Vija 1351 4,5 no 9
16 .vieta MK Ni, Polina 1892 4 no 9
17 .vieta MK Osobskaja, Zinaida 1635 3,5 no 9
18 .vieta I Mierina, Lauma 1227 3,5 no 9
19 .vieta MK Kempele, Ilze 1578 3,5 no 9
20 .vieta II Treigute, Lea 3 no 9
21 .vieta I Krasilnikova, Marija 1337 3 no 9
22 .vieta II Hvostikova, Arina 0 no 9 )
Rādīt vairāk
chess-results.com
48.vieta 2021 Latvijas ātrā šaha (rapida) čempionāts (8.vieta sievietēm)
+
1 .vieta FM Mustaps Matiss LAT 2370 9 no 11
2 .vieta GM Miezis Normunds LAT 2439 8,5 no 11
3 .vieta GM Lanka Zigurds LAT 2388 8,5 no 11
4 .vieta FM Dzjuba Vsevolod LAT 2042 8,5 no 11
5 .vieta FM Zuckovs Aleksejs LAT 2274 7,5 no 11
6 .vieta MK Batashevs Arsens LAT 2149 7 no 11
7 .vieta MK Laizans Aivars LAT 2089 7 no 11 )
8 .vieta WGM Safranska Anda FRA 2173 7 no 11
9 .vieta MK Kurpnieks Vairis LAT 1950 7 no 11
10 .vieta IM Antoms Guntars LAT 2126 6,5 no 11
11 .vieta WFM Vidruska Renate LAT 1964 6,5 no 11 (1.vieta sievietēm)
12 .vieta MK Feldmanis Arturs LAT 1906 6,5 no 11
13 .vieta MK Steinbergs Viktors LAT 1749 6,5 no 11
14 .vieta I Bazilius Augustinas LTU 1815 6 no 11 )
15 .vieta MK Kolesnikovs Ivans LAT 2026 6 no 11
16 .vieta MK Kane Marta LAT 1763 6 no 11 (2.vieta sievietēm)
17 .vieta I Muravjovs Andrejs LAT 1857 6 no 11 )
18 .vieta MK Melderis Uldis LAT 1908 6 no 11
19 .vieta I Sinyavin Roman RUS 1677 6 no 11 )
20 .vieta MK Gudovskis Konstantins LAT 1991 6 no 11
21 .vieta MK Seglins Juris LAT 1937 6 no 11
22 .vieta I Mulevicius Andrius LTU 1708 6 no 11 )
23 .vieta I Mucenieks Marks LAT 1637 6 no 11
24 .vieta I Vernuks Vjaceslavs LAT 1649 6 no 11
25 .vieta NM Maklakova Nellija LAT 1823 6 no 11 (3.vieta sievietēm)
26 .vieta MK Saveljevs Aleksandrs LAT 1995 5,5 no 11
27 .vieta MK Neimanis Viesturs LAT 1797 5,5 no 11 )
28 .vieta II Cherepanov Daniil A NED 1267 5,5 no 11 )
29 .vieta I Ikstena Sarlote LAT 1328 5,5 no 11 (4.vieta sievietēm)
30 .vieta MK Isakovs Janis LAT 1799 5 no 11
31 .vieta I Bagirov Eldar LAT 1540 5 no 11
32 .vieta WMK Burkevica Ilze LAT 1535 5 no 11 (5.vieta sievietēm)
33 .vieta I Steinbergs Raivo LAT 1496 5 no 11 )
34 .vieta MK Novozhenins Jurijs LAT 1614 5 no 11 )
35 .vieta II Eglitis Roberts LAT 0 5 no 11 )
36 .vieta I Gorbants Gunars LAT 1289 5 no 11 )
37 .vieta II Vidrusks Arturs LAT 1015 4,5 no 11 )
38 .vieta II Proscenko Mihails LAT 1075 4,5 no 11 )
39 .vieta WMK Sudmale Galina LAT 1589 4 no 11 (6.vieta sievietēm)
40 .vieta II Folkmanis Valters LAT 0 4 no 11 )
41 .vieta II Reiha Ance LAT 1334 4 no 11 (7.vieta sievietēm)
42 .vieta I Feldmanis Kristers LAT 1229 4 no 11 )
43 .vieta II Vidrusks Jekabs LAT 1100 3,5 no 11 )
44 .vieta III Odincovs Maksims LAT 0 3 no 11 )
45 .vieta III Siders Samuels Stefans LAT 1011 3 no 11 )
46 .vieta MK Kronlaks Olafs LAT 1642 2,5 no 11
47 .vieta III Tavars Henrijs LAT 0 2 no 11 )
48 .vieta III Treigute Lea LAT 0 1 no 11 (8.vieta sievietēm)
49 .vieta III Tavars Frenks LAT 0 1 no 11 )
Rādīt vairāk
chess-results.com
9.vieta 2023 Latvijas čempionāts M-12
+
1 .vieta I Mierina, Lauma 1188 RŠS/Putka/Rožlapa 7,5 no 9
2 .vieta I Guminskaya, Daria 1136 RŠS/Kažoks 7 no 9
3 .vieta I Gailevska, Milana 1246 Daugava Chess/E.Dzirkalis 6,5 no 9
4 .vieta II Visnakova, Anna 1212 Rēzeknes BJSS/A.Vasiļkovs 5,5 no 9
5 .vieta I Sinicina, Jevgenija 1252 ARChess/Raudive 5,5 no 9
6 .vieta II Vascinska, Alina ARChess/Raudive 5,5 no 9
7 .vieta II Lazdina, Keitija 1073 Olaine/Skujiņa 5 no 9
8 .vieta II Maklakova, Dafne RŠS/Putka 5 no 9
9 .vieta II Treigute, Lea RŠS/Maklakova 4,5 no 9
10 .vieta II Kumarina, Natalija RŠS/Galkins//Bētiņš 4,5 no 9
11 .vieta II Demakina, Nadezda TriKita/Poļakovs 4 no 9 )
12 .vieta III Laimina, Adrija Jēkabpils/Pušmucāns 4 no 9
13 .vieta III Spiridovska, Renata RŠS/Poļakovs 4 no 9
14 .vieta III Jermaka, Marija ARChess/Raudive 3,5 no 9
15 .vieta III Ostrovska, Milana RŠS/Matisone 3,5 no 9 )
16 .vieta II Nagle, Miroslava Rēzeknes novada SS/ A.Jasinskis 3 no 9 )
17 .vieta III Gavrilova, Varvara RŠS/Gordijeviča/Parhomenko 1,5 no 9 )
Rādīt vairāk
chess-results.com
4.vieta 2022 Latvijas čempionāts M-10
+
1 .vieta II Tolmaceva Alona 1102 RŠS/Matisone 8 no 9
2 .vieta II Gailevska Milana 1048 Daugava Chess/ E.Dzirkalis 7,5 no 9
3 .vieta II Teremranova Sofija ARchess/Raudive 7 no 9
4 .vieta II Treigute Lea RŠS/Maklakova 6 no 9
5 .vieta II Daineko Jevgenija RŠS/Borisovs 5 no 9 )
6 .vieta III Jermaka Marija ARchess/Raudive/Matisone 5 no 9
7 .vieta III Kumarina Natalija RŠS/I. Paune, A.Bētiņš 4 no 9
8 .vieta III Kubulina Kate Adria RŠS/Maklakova 4 no 9 )
9 .vieta III Spiridovska Renata RŠS/Matisone 4 no 9
10 .vieta III Lazdina Keitija Olaines SC/Skujiņa 4 no 9
11 .vieta III Celmalniece Ance RŠS/Maklakova 3,5 no 9 )
12 .vieta III Riekstina Jasmina Anna RŠS/Maklakova 2 no 9 )
13 .vieta III Gravele Nora RŠS/I.Paune 2 no 9 )
14 .vieta III Pcolkina Alise RŠS/I.Paune 1 no 9 )
Rādīt vairāk
chess-results.com
7.vieta 2021 Latvijas čempionāts M-10
+
1 .vieta II Mierina Lauma 1260 RŠS/Rožlapa 6 no 7
2 .vieta II Skreitule Undine 1150 RŠS/Limbaži / N.Maklakova 5,5 no 7 )
3 .vieta II Gailevska Milana 1105 Daugava Chess/Dzirkalis 5 no 7
4 .vieta II Maklakova Dafne 1062 RŠS/Putka 4 no 7
5 .vieta IV Spiridovska Renata RŠS/Matisone 3 no 7
6 .vieta II Vascinska Alina ARchess/Raudive 2,5 no 7
7 .vieta III Treigute Lea RŠS/Maklakova 1 no 7
8 .vieta III Laimina Adrija Jekabpils/Jankovskis 1 no 7
Rādīt vairāk
chess-results.com
Galerijas
Portreti
Dzimšanas diena
Makss Serdjuks
(šodien 27)
●
Adrians Sinijs
(šodien 22)
●
Girts Sprancis
(šodien 47)
●
Ingemars Jesse
(1 diena līdz 35)
Eriks Ariels Sulzingers
(2 dienas līdz 13)
Vsevolods Scadilovs
(2 dienas līdz 17)
Adrija Lazdina
(2 dienas līdz 10)
Nikolajs Pcolkins
(2 dienas līdz 84)
Vladimir Sveshnikov
(3 dienas līdz 38)
Guna Skujina
(3 dienas līdz 54)
Ieva Valeine
(3 dienas līdz 16)
Artis Alainis
(5 dienas līdz 22)
Sofija Viktorija Levcenkova
(6 dienas līdz 21)
Jurijs Vasiljevs
(6 dienas līdz 77)
Anastasija Parhomenko
(7 dienas līdz 22)
Marjans Bartoss
(7 dienas līdz 37)
Sofija Sergejeva
(7 dienas līdz 18)
Normunds Miezis
(8 dienas līdz 53)
Valerijs Skarbauskas
(8 dienas līdz 59)
Oleg Krivonosov
(8 dienas līdz 63)
Andris Rucs
(9 dienas līdz 40)
Pjotrs Kolasa
(9 dienas līdz 24)
Janis Vitins
(10 dienas līdz 55)
Martins Liepins
(10 dienas līdz 84)
Rādīt vairāk
Kalendārs
Latvijas 2024. gada amatieru čempionāts
28.04.2024 - 05.05.2024
Latvijas 2024. gada sieviešu čempionāts
28.04.2024 - 05.05.2024
Latvijas 2024. gada vīriešu čempionāta fināls
28.04.2024 - 05.05.2024
Tukuma novada atklātais čempionāts 2024, III posms
05.05.2024
LSSO Rīgas fināls 2024
07.05.2024
Šaha Ceturtdiena 2024, XIV posms
09.05.2024
Šaha lietus 2024
11.05.2024 - 12.05.2024
Olaines Šaha pavasaris bērniem 2024
11.05.2024
Rēzeknes atklātais senioru čempionāts 2024
12.05.2024
Olaines Šaha pavasaris 2024
12.05.2024
Latvijas 2024. gada Skolu šaha olimpiādes fināls
15.05.2024
Šaha Ceturtdiena 2024, XV posms
16.05.2024
Jauno šahistu festivāls "Jēkabpils pavasaris 2024"
18.05.2024 - 19.05.2024
Latvijas 2024.gada komandu čempionāta 1. posms
18.05.2024 - 19.05.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, V posms
21.05.2024
Šaha Ceturtdiena 2024, XVI posms
23.05.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne 2024", 5.posms
25.05.2024
Spring 960 Fisher chess rapid
25.05.2024
Tournated.net atklāšanas turnīrs Rīgā (rapids)
26.05.2024
Šaha Ceturtdiena 2024, XVII posms
30.05.2024
Rīgas Šaha Open 2024
31.05.2024 - 05.06.2024
Dobeles ceriņu šaha turnīrs 2024
08.06.2024
Trenera Fēliksa Circeņa piemiņai 2024
08.06.2024
Skolotāja Ulda Deisona 6. piemiņas turnīrs (ar ielūgumiem)
09.06.2024
Nacionālo bruņoto spēku čempionāts 2024
13.06.2024
3. starptautiskais šaha festivāls "Cēsis"
15.06.2024 - 21.06.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VI posms
18.06.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne 2024", 6.posms
29.06.2024
Latvijas 2024. gada atklātais čempionāts blicā Mežezerā
30.06.2024 - 30.06.2024
Latvijas 2024. gada junioru (U-20) čempionāts
01.07.2024 - 07.07.2024
Trenera Aivara Stašāna 3.piemiņas kauss
13.07.2024 - 14.07.2024
Dobeles šaha vasara 2024
13.07.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VII posms
23.07.2024
Balvu novada atklātais čempionāts 2024
27.07.2024 - 28.07.2024
Latvijas 2024. gada atklātais čempionāts rapidā
27.07.2024 - 28.07.2024
Pasaules čempionāts šaha problēmu risināšanā Jūrmalā
27.07.2024 - 03.08.2024
100 vs 100
03.08.2024
Rīgas 2024. gada atklātais čempionāts ātrajā šahā
04.08.2024
13. starptautiskais šaha festivāls "RTU Open"
05.08.2024 - 11.08.2024
Latvijas 2024.gada komandu čempionāta 2. posms
17.08.2024 - 18.08.2024
Rīgas 2024.gada atklātās jaunatnes meistarsacīkstes šahā
17.08.2024 - 18.08.2024
Čehija: Eiropas rapida un blica čempionāts jauniešiem 2024
17.08.2024 - 20.08.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VIII posms
20.08.2024
Čehija: Eiropas čempionāts jauniešiem 2024
21.08.2024 - 01.09.2024
Latvijas 2024.gada komandu čempionāta 3.posms
06.09.2024 - 08.09.2024
Olaines novada atklātais ātrā šaha čempionāts 2024, III posms
07.09.2024
Kultūras sezonas atklāšanas festivāls Dobelē 2024
07.09.2024
Ungārija: 45.Pasaules šaha olimpiāde
10.09.2024 - 23.09.2024
XII Salaspils novada atklātais ātrā šaha čempionāts
15.09.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, IX posms
17.09.2024
Rīgas kauss 2024
20.09.2024 - 25.09.2024
13. Siguldas novada atklātais čempionāts ātrajā šahā
28.09.2024 - 29.09.2024
Mildas Laubertes piemiņai veltītais 8. starptautiskais šaha turnīrs
29.09.2024
Āboldienas šaha turnīrs 2024
05.10.2024
Olaines novada atklātais ātrā šaha čempionāts 2024, IV posms
12.10.2024
Garkalnes atklātais čempionāts, 3. posms
13.10.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, X posms
22.10.2024
Brazīlija: Pasaules čempionāts jauniešiem 2024
28.10.2024 - 10.11.2024
Latvijas 2024. gada jauniešu čempionāts blicā
01.11.2024
Latvijas 2024. gada jauniešu čempionāts rapidā
02.11.2024
Ikara Šaha turnīrs 2024
09.11.2024
Starptautiskais šaha turnīrs "Latvijai 106"
14.11.2024 - 18.11.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, XI posms
19.11.2024
Olaines Šaha rudens 2024 bērniem
23.11.2024
Olaines Šaha rudens 2024
24.11.2024
Latvijas 2024. gada komandu čempionāts rapidā
07.12.2024
Latvijas 2024. gada komandu čempionāts blicā
08.12.2024
"Riga Christmas Chess Festival 2024"
09.12.2024 - 15.12.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, XII posms
17.12.2024
Rādīt vairāk
Lasītākie raksti
Sākušās jauniešu šaha kaislības
Sākušies Latvijas čempionāti vīriešiem, sievietēm un amatieriem
Latvijas čempionātu fināli notiks no 28.aprīļa līdz 5.maijam TSI
Noskaidroti jauniešu čempionātu laureāti
Notiks pirmais atklātais CHESSTON rapida turnīrs "Šahatons 2024"
Populārākās birkas
Latvijas čempionāts
,
LŠF
,
Dice Chess
,
Latvijas čempionāts jauniešiem
,
Olaine
,
Skolu šaha olimpiāde
,
Garkalne
,
Cerību kauss
,
Saulkrasti
,
Latvijas čempionāts sievietēm